Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Płocka 3 (Ujeścisko), Anol

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Okonek
    Junior
    • 03-2009
    • 3

    #91
    a w jaki sposób można pomóc ?

    Comment

    • anol
      Member
      • 02-2009
      • 50

      #92
      re

      a naprzykład w taki,
      jak taniej sciągnąć konstancin, albo porter łódzki

      chodzi o to ze nie po wszystko opłaca się jechać samemu, a przez kuriera to ceny wychodzą jak z fortuną, do kaźdej butelki 90 groszy

      a wiec szukamy cały czas informacji , kontaktów

      pozdro

      Comment

      • Rolek
        Senior
        • 08-2001
        • 1038

        #93
        Mała prośba: czy mógłbyś się trochę przyłożyć do pisania postów? Chodzi mi o stronę edytorską mianowicie.
        Małe litery, brak interpunkcji, polskich liter, niezrozumiałe interlinie itp. Rozumiem, że z pewnością żyjesz w ciągłym biegu, starając się dobrze zaopatrzyć sklep, ale takie niechlujne pisanie wygląda na lekceważenie czytelnika.

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9733

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lmd Wyświetlenie odpowiedzi
          Byłem dziś w Anolu zachęcony pojawieniem się Portera Łódzkiego. Niestety cena mnie odstraszyła (7,70 za butelkę).
          Hm..., biorąc pod uwagę tłumaczenia na temat trudności z dowozem niektórych piw do Trójmiasta, mam nieodparte wrażenie, że w przypadku Portera z Browarów Łódzkich kierownictwo sklepu podeszło frontem do spragnionego klienta i pokusiło się o... ...fracht lotniczy ???
          Porter nie zając, tak szybko się nie przeterminuje, gwałtu nie ma .

          Comment

          • anol
            Member
            • 02-2009
            • 50

            #95
            porter

            porter łódzki, przybył samochodem, ale rzeczywiście był to dodatek, ponieważ pojechałem w sumie po piwa czeskie i słowackie, a przy okazji wpadła skrzyneczka portera
            myśle źe przy takiej cenie mimo wszystko to wyśmienite piwko znajdzie paru nabywców, zostało juź tylko 18 butelek ( sam wypiłem jedną)

            pozdro

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10837

              #96
              Jeżeli kupiłeś skrzynkę czyli 20 sztuk a masz JESZCZE 18 butelek a na dodatek jedną flaszkę sam wypiłeś , można sądzić, że cena chyba odstrasza a nie zachęca.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • anol
                Member
                • 02-2009
                • 50

                #97
                re

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                Jeżeli kupiłeś skrzynkę czyli 20 sztuk a masz JESZCZE 18 butelek a na dodatek jedną flaszkę sam wypiłeś , można sądzić, że cena chyba odstrasza a nie zachęca.
                nie sądze, ponieważ jest w sprzedaźy od piątku, a poza tym mamy jeszcze 8 innych porterów, a więc jest w czym wybierać

                pozdrawiam

                Comment

                • lmd
                  Junior
                  • 06-2003
                  • 9

                  #98
                  Na etykiecie Konstancina był podany adres internetowy www.plocka3.pl Rozumiem, że strona jest w budowie, gdyż wpisując ten adres strona się nie wyświetla?
                  Piwo jest dobre, Piwo pic trzeba!!!

                  Comment

                  • anol
                    Member
                    • 02-2009
                    • 50

                    #99
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lmd Wyświetlenie odpowiedzi
                    Na etykiecie Konstancina był podany adres internetowy www.plocka3.pl Rozumiem, że strona jest w budowie, gdyż wpisując ten adres strona się nie wyświetla?
                    tak w budowie, ale juz za momencik bedzie dzialac

                    pozdr

                    Comment

                    • Jaroslav
                      Senior
                      • 10-2005
                      • 967

                      Anol dodaj proszę do Kolekcjonerstwa wzorek etykietki.

                      Comment

                      • Pancernik
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 9733

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anol Wyświetlenie odpowiedzi
                        nie sądze, ponieważ jest w sprzedaźy od piątku, a poza tym mamy jeszcze 8 innych porterów, a więc jest w czym wybierać

                        pozdrawiam
                        Bez urazy, ale jako tzw. Lodzermensza nurtuje mnie kwestia łódzkiego portera.
                        Jeśli macie w sprzedaży jeszcze osiem innych porterów (swoją drogą gratuluję, zacny zbiór), a porter z Łodzi kosztuje PLN 7,70, to ile kosztują inne portery?
                        Mam na myśli to, że dla "niefana" tego piwa każdy inny porter będzie "na oko" bardziej atrakcyjny, a u Was pewnie i "na portfel"...
                        Plusem jest to, że możecie to piwo trzymać i trzymać (w przyzwoitych warunkach), ale sklep ma sens przy obrocie piwem, a nie tylko jego sezonowaniu...

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                          Bez urazy, ale jako tzw. Lodzermensza nurtuje mnie kwestia łódzkiego portera.
                          Jeśli macie w sprzedaży jeszcze osiem innych porterów (swoją drogą gratuluję, zacny zbiór), a porter z Łodzi kosztuje PLN 7,70, to ile kosztują inne portery?
                          Mam na myśli to, że dla "niefana" tego piwa każdy inny porter będzie "na oko" bardziej atrakcyjny, a u Was pewnie i "na portfel"...
                          Plusem jest to, że możecie to piwo trzymać i trzymać (w przyzwoitych warunkach), ale sklep ma sens przy obrocie piwem, a nie tylko jego sezonowaniu...
                          Ale w czym macie problem? Jak ktoś chce to dorzucenie 2zł, to i tak niewiele w stosunku do tego, że musiałby po to piwo jechać co najmniej do Warszawy. Przeterminuje się, to kolega anol wrzuci do piwniczki i będzie sobie spijał przez lata. A jeśli chcecie, żeby był w ciągłej sprzedaży, to niestety musicie wysupłać troszkę złociszy i wspomóc kolegę anola. Ja sobie trochę dworuję, ale to niestety wszystko jest prawda.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • filip03
                            Member
                            • 02-2009
                            • 35

                            cena portera jest jaka jest to fakt ,ale z drugiej strony w każdej knajpie w gdańsku ludzie płacą po 8zł za tyskie w plastiku i jakoś nikt się nie burzy. wiem , knajpa nie sklep ,ale to daje do myślenia

                            Comment

                            • anol
                              Member
                              • 02-2009
                              • 50

                              godziszewo

                              jutro przyjeźdża godziszewo , komplet, w duźych ilościach

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23799

                                Gościszewo mam nadzieję
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎