Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Płocka 3 (Ujeścisko), Anol

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • filip03
    Member
    • 02-2009
    • 35

    gościszewo . na bank, byłem wczoraj i rozmawialiśmy o tym

    Comment

    • krzychal1
      Senior
      • 12-2008
      • 236

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anol Wyświetlenie odpowiedzi
      tak w budowie, ale juz za momencik bedzie dzialac

      pozdr
      No i jak tam stronka ?

      Comment

      • filip03
        Member
        • 02-2009
        • 35

        pojawiło sie nowe pifko z czarnkowa m.in. izerskie po 2,40 a z witnicy lubuskie niepasteryzowane po 3,00 i kilka innych

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10837

          Pytanie powracające jak bumerang. Kiedy pojawią się piwa z browaru w Zduńskiej Woli? Tylko szczerze, bo nie wiem czy mam jechać do Zduńskiej Woli czy na Ujeścisko.
          Ps. Izerskie to po prostu Noteckie tylko z inna etykietą.
          Last edited by abernacka; 23-04-2009, 08:48.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • Rycho_128
            Senior
            • 03-2007
            • 1039

            abernacka pytał o Zduńską Wolę, ja też (osobiście), ale na razie nie będzie. Za to chyba już jutro, a może i dziś wieczorem mają się pojawić różne propozycje z... Zodiaka. Jeżeli chodzi o niepastery to całkiem duży wybór (dwa Ciechany, Naturalne z Gościszewa w dwóch odsłonach, Rycerz, Lubuskie, Warmiak, Świeże - Mazur(y), Czarnków, Żywe z Ambera... ) Porterów też cała masa. I jak twierdzi właściciel, coraz więcej niepasteryzowanych piw się sprzedaje. Oj, długo by pisać, co tam jest, a czego nie ma... No, kryptoreklamę koledze anolowi zrobiłem
            Gdański Browar WaRy
            Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
            Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128 Wyświetlenie odpowiedzi
              Za to chyba już jutro, a może i dziś wieczorem mają się pojawić różne propozycje z... Zodiaka.
              A po wiela te Zodiaki bedą zapytał, a? Na razie mam spory zapas w piwnicy, ale za jakieś 2 miesiące przyjdzie czas, by się zaopatrzyć w kolejne kłodawskie specjały.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Rycho_128
                Senior
                • 03-2007
                • 1039

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                A po wiela te Zodiaki bedą zapytał, a? Na razie mam spory zapas w piwnicy, ale za jakieś 2 miesiące przyjdzie czas, by się zaopatrzyć w kolejne kłodawskie specjały.
                A zapytał, zapytał. Niie licz na ceny z Bierzwiennej. Dokładnie nie wiadomo jeszcze, ale skóry nie zedrą.
                Gdański Browar WaRy
                Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dokładnie nie wiadomo jeszcze, ale skóry nie zedrą.
                  To skąd wiesz?

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • lmd
                    Junior
                    • 06-2003
                    • 9

                    Dziś wieczorem były już piwa z Zodiaka. Cena coś koło 3 złotych więc tragedii nie ma. Mnie najbardziej ucieszyła cena Złotego Smoka - 2,90!!! Ostatnio kosztował 4,20 więc cena znacznie spadła. Podobno byłem pierwszym klientem, który kupował go w nowej cenie Izerskie kosztowało 2,30 więc ceny naprawdę w Anolu robią się bardzo konkurencyjne, a podobno to nie koniec obniżek bo właściciele sami transportują piwa. Coś czuje, że będę tam częściej zaglądał
                    Piwo jest dobre, Piwo pic trzeba!!!

                    Comment

                    • filip03
                      Member
                      • 02-2009
                      • 35

                      lew pils 1,70
                      lew classic 1,80
                      zodiak 2,40
                      relax 2,20
                      twoje mocne niepaster.2,00
                      mocne zodiak duże 2,50 małe 1,9
                      jak dla mnie ceny zodiaka rewelacja to tak jakby płacić za żubra, z czarnkowa doszło izerskie, walońskie i przede wszystkim niepasteryzowane w granacie 0,33 ceny coś ok 2,30
                      fortuna potaniała z 4,20 na 2,90 czyli też jest to już cena atrakcyjna biorąc pod uwage ,że trzeba to przywieżć samemu,no i znowu krypto reklama

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        Fakt, ceny Zodiaka są bardzo dobre, tylko o jakieś 60 gr większe niż w przybrowarnianej piekarni.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • anol
                          Member
                          • 02-2009
                          • 50

                          zodiak

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Fakt, ceny Zodiaka są bardzo dobre, tylko o jakieś 60 gr większe niż w przybrowarnianej piekarni.
                          pani wspominala o tobie

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anol Wyświetlenie odpowiedzi
                            pani wspominala o tobie
                            Której pani zapadłem w pamięć?

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • anol
                              Member
                              • 02-2009
                              • 50

                              re

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              Której pani zapadłem w pamięć?
                              taka starsza , co pracuje w biurze u góry, ale nie wiem czy ona przypadkiem nie pracuje wszedzie, i w piekarni i w browarze

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10837

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anol Wyświetlenie odpowiedzi
                                pani wspominala o tobie
                                Myślisz, że tylko kolega Pendragon z Pomorza odwiedza browar w Bierzwiennej?
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎