Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Cienista 30 (Chełm), Pełna butelka (CH Tesco, kiedyś Zuza) [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MLT
    Senior
    • 12-2003
    • 1045

    #16
    Byłem w ostatnią niedziele zw drodze powrotnej z Kożlaków. Haust to dla mnie bardzo miła niespodzianka, a i trochę niemieckich ciekawych się trafiło. Zdecydowanie sklep warty polecenia. Ps asortyment dużo większy niż na Okulickiego

    Comment

    • pekos
      Senior
      • 11-2009
      • 125

      #17
      Zawiercie w 4 odslonach (jasne,bursztynowe,czekoladowe,miodowe)
      oraz kolejne niemieckie,na Orunii popoludniu Zawiercie

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        #18
        I ja dziś zawitałem. Sklep na wprost wejścia więc nie sposób nie trafić. Wreszcie sklep z dużą przestrzenią, gdzie można pochodzić, samemu podotykać butelki i poczytać ich etykiety.
        Na plus także to, że na paragonie są wymienione nazwy piw. Dla mnie to ważne. Wybór piw jest naprawdę duży, co prawda spodziewałem się większej ilości piw niemieckich, ale wierzę że z czasem będzie ich więcej, bo są już przecież dostępne. Za to wybór czeskich jest już spory, może nie tak wielki jak we Wrocławiu czy Łodzi, ale niewiele już brakuje.

        A co do "kebabu" obok, to już jest od wczoraj czynny. Tyle, że piwa jeszcze nie ma, ale właśnie chwilę po moim wyjściu miały być montowane nalewaki. Jeśli wszystko dobrze poszło, to sprzęt teraz już jest gotowy i czeka tylko na przywiezienie beczek. Miejsce co prawda mało piwne, ale jeśli będą dobre piwa za rozsądną cenę, to chyba nie będzie się chciało opuszczać tych miękkich foteli A gdy jeszcze akurat będzie jakiś dobry meczyk leciał...
        Last edited by Pendragon; 23-09-2010, 19:27.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • huanghua
          Senior
          • 10-2005
          • 1910

          #19
          Dziś przypadkiem trafiłem na ten sklep i jestem mile zaskoczony. Cieszy mnie wybór i lokalizacja.
          Gratuluję!
          P.S. Czy ceny w obydwu lokalizacjach będę jednakowe?
          W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            #20
            Mija tydzień i cisza. Leje się tam już coś, czy nie?

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • pekos
              Senior
              • 11-2009
              • 125

              #21
              lal sie rycerz,w tej chwili czarna fortuna.jutro wraca rycerz prawdopodobnie a w piatek ma byc wyborny i miodowy Ciechan,w nowym tygodniu z czeskich cos dojdzie i Raciborz

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                #22
                No to czemu się kolega nie chwali? Załóż temat "lokalowy" i dawaj ...

                A żeby było na temat, to bardzo chętnie bym w sklepie poza Dunklem ujrzał inne wyroby Klosterbrauerei Weissenohe. Właśnie spożywam coś na kształt półciemnego Kloster-Sud.
                Bardzo smaczne, aromatyczne, treściwe a jednocześnie lekkie (mimo że to 13-tka)Ma dużo wspólnego z wyrobami naszego Jagiełły. Pils też był wyśmienity.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • pekos
                  Senior
                  • 11-2009
                  • 125

                  #23
                  a wlasnie bylbym zapomnial o Jagielle mocnym,tez przed weekendem powienien dojechac

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    #24
                    Dla lokalu z nalewakami założyłem osobny wątek, bo już nie wiem czy ten Jagiełło to ma być z beczki czy z butelki No i w ogóle czas najwyższy był...


                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • pekos
                      Senior
                      • 11-2009
                      • 125

                      #25
                      dotarlo troche nowosci,tyle ze jutro beda na polkach ;p,dzis mecz

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        #26
                        Z ciekawszych pozycji zauważyłem i zakupiłem Twierdzowe oraz 2 piwa z Kocoura - IPA Samurai oraz Lezak. Z tych których nie kupiłem to np. Tradycyjne z Jabłonowa czy niepasteryzowany Grybów i Jędrzejów (Rybnicki). W stosunku do poprzedniej wizyty przybyło piw niemieckich, głównie pszenic. Doszło też trochę pozycji litewskich.

                        W sklepie w sobotnie popołudnie ogromny ruch, lepiej jednak wybrać się tam w dzień roboczy by w spokoju wybierać piwka.

                        Przydałyby się koszyki, bo o ile w zwykły dzień można donosić wybrane piwa na ladę, to wczoraj było to niewykonalne - z powodu zajęcia lady przez innych kupujących. Dlatego za koszyk posłużył mi mój prywatny plecak

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • schabo
                          Junior
                          • 04-2010
                          • 24

                          #27
                          Wlasnie powinny byc tam koszyki ,a swoja droga jakis czas temu kupilem tam pare pszenicznych z Hausta wszystkie kwasne

                          Comment

                          • Piotrek71
                            Junior
                            • 07-2010
                            • 1

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika schabo Wyświetlenie odpowiedzi
                            Wlasnie powinny byc tam koszyki ,a swoja droga jakis czas temu kupilem tam pare pszenicznych z Hausta wszystkie kwasne
                            Miałem to samo z Koźlakiem Hausta. Z informacji z tego wątku wynika, że kupiłem go po upływie 14 dniowego sugerowanego okresu przydatności do spożycia. Mam nadzieję, że to jednorazowa wpadka obsługi, bo lubię ten sklepik.

                            Comment

                            • pekos
                              Senior
                              • 11-2009
                              • 125

                              #29
                              sporo ich wylalem:/

                              Comment

                              • podswierkiem
                                Senior
                                • 11-2010
                                • 796

                                #30
                                Na początku przyszłego tygodnia, 23.11.2010 r., będę przejeżdżał przez Trójmiasto. Zajrzałbym chętnie do tego sklepu. Czy są może jakieś promocje z gadżetami (najchetniej szklankami)?
                                "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
                                Niechybnie brakuje tam nas!
                                Od stania w miejscu niejeden już zginął,
                                Niejeden już zginął kwiat!"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎