Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Olsztyn, Wilczyńskiego 15A, Piwa Regionalne (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • muzealnik
    Senior
    • 09-2007
    • 141

    #31
    W ten sposób Ciechanów stał się piwną Mekką w Olsztynie!

    Zapraszam jednak wszystkich do smakowania takż einnych piw. Warto!
    coś z piwem zrobić... próbuję

    Comment

    • dezetka
      Junior
      • 07-2009
      • 17

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika muzealnik Wyświetlenie odpowiedzi
      I jeszcze jedno - tym razem do obsługi - Moja Żona nie zawsze musi dostać labica jak ja wracam ze sklepu

      haha, postaramy się coś z tym zrobić
      Pozdrowienia

      Comment

      • tfur
        Senior
        • 05-2006
        • 1303

        #33
        Dzisiaj (sobota 22.08) a w sumie już wczoraj wieczorem, mieliśmy awarię, która uniemożliwiła nam sprawną działalność. Z tego to własnie powodu sklep był nieczynny, przynajmniej częściowo (bo niektórym się udało). Mamy nadzieję, że w poniedziałek wszystko będzie już naprawione, aczkolwiek możliwe, że sklep otwarty będzię od godziny 11 rano. Bardzo przepraszamy wszystkich, którym dziś się nie udało, oraz dziękujemy za wytrwałość w tzw. kolejce.
        Pozdrawiamy, ekipa Piw Regionalnych.
        veni, emi, bibi

        Comment

        • dezetka
          Junior
          • 07-2009
          • 17

          #34
          pomyłka

          ee, poprzedni post był mój, jakoś mi się napisało z konta brata, sory

          Comment

          • chaoss
            Member
            • 05-2008
            • 52

            #35
            Sklep pierwsza klasa. Jedyne co mi się nie podoba to to, że troche mało miejsca i nie można sie piwom przyjrzeć z bliska (Bo ja ślepy jestem i nie widze zza lady )

            A oto moje sobotnie zdobycze:




            Comment

            • dezetka
              Junior
              • 07-2009
              • 17

              #36
              One (te piwa w sensie) za ladą są, bo ja też ślepawy jestem, aczkolwiek następnym razem mów, to chętnie podam abyś z bliska obejrzał. Kolekcja śliczna, pozdrowienia.

              Comment

              • pazurq
                Senior
                • 05-2007
                • 120

                #37
                sklep rewelacja! Testuję namiętnie towar Polecam gorąco! odkryłem właśnie łódzkiego portera-niebo w gębie....
                dobre piwo pite z umiarem nie szkodzi nawet w największych ilościach...

                Comment

                • dezetka
                  Junior
                  • 07-2009
                  • 17

                  #38
                  sklep i strona

                  Dziś w sklepie pojawiło się trochę polskich piw. Piszę o tym, bo ostatnio półki trochę opustoszały. Udało man się również znaleźć cydra, którego możemy sprzedawać. Również nasza strona http://www.piwaregionalne.pl/ zaczyna działać, mam nadzieję, że już wkrótce ruszy całą parą, tak sobie myślę, może ktoś z was chciałby dopomóc w pisaniu recenzji/opisów piw u nas nabytych ? Pozdrowienia.

                  Comment

                  • muzealnik
                    Senior
                    • 09-2007
                    • 141

                    #39
                    Witka!
                    Nie chce mi sięiść kolejny raz więc piszę.
                    Sprawdzałem oferte na jutrzejszy wyjazd. Może da się załatwić kilka butki salvatora z Paulanera i Rauchbiera.
                    Z Czech to przede wszystkim Starobrno i Postriznickie.
                    pozdrawiam o di zobaczenia.
                    Czekam na nowości w stylach.
                    coś z piwem zrobić... próbuję

                    Comment

                    • muzealnik
                      Senior
                      • 09-2007
                      • 141

                      #40
                      Poza tym prosze o stworzenie listy społecznej na miodowe z ciechana i wisienkę z BK.
                      Niech ludzie pracujący do 17 też mają okazję kupić
                      Jak to idzie to normalnie szok
                      coś z piwem zrobić... próbuję

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10837

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika muzealnik Wyświetlenie odpowiedzi
                        (...) i wisienkę z BK.
                        (...)
                        A co to za problem samemu podjechać na Sikorskiego po Wiśienke lub inne specjały z BK?
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • dezetka
                          Junior
                          • 07-2009
                          • 17

                          #42
                          odpowiedzi

                          Wiśni w piwie nie uraczysz nawet na Sikorskiego, dopiero od środy możemy liczyć na jakieś dostawy, BK nie nadąża za własnymi nowościami. Miodowego z Ciechanowa akurat chwilowo nie brakuje, aczkolwiek jest to tzw. towar bardzo pożądany, może zbudza pożądanie ?
                          Postriz zamówione, jak będzie to przywiozę ze 3 skrzynki, mam nadzieję, że na tydzień wystarczy Jeśli chodzi o Salvatora i ogólnie rzecz biorąc piwa niemieckie to nie liczył bym na to, nasz hurtownik ostatnio nie jeździ do Niemiec, ale to ma się zmienić. O Starobrno zapytam. Pozdrawiamy !

                          Comment

                          • muzealnik
                            Senior
                            • 09-2007
                            • 141

                            #43
                            Dziś wpadłem na lepszy pomysł.
                            Dwie kolejki.... normalna po wszelkie piwka i specjalna dla tych co przyszli po wisienkę i miodowe. To rozładuje korki. Kolejka nornalna będzie sobie szła, a wisienkowcy i miodowcy będą czekać na dostawy (a tu browary z Ciechanowa i Sikorskiego już ne dają rady)
                            Ja specjalnie za smakowymi piwami nie jestem, ale jak potrzeba to zawsze ktoś wykupi. Na szczęście byłem w sklepie dwa razy.

                            Co do Niemców to tak myślałem - szkoda bo jak przeglądałem ofertę to Salvator i ten Rauch wzbudziły moją ciekawość.
                            Cóż poczekamy na zimne dni.

                            Z innej beczki - czerwony Litwin pycha - tego łaśnie szukałem. Askamitne mnie nie zachwyciło.
                            coś z piwem zrobić... próbuję

                            Comment

                            • Kazimierz_W
                              Senior
                              • 05-2009
                              • 689

                              #44
                              W tym tygodniu pojawiła się ciekawa nowość, mocny ale z Oxfordshire - Brakspear Triple. Piwo jest szczególną gratką dla zbieraczy piwa, którzy leżakują swe zbiory. Brakspear Triple jest trzykrotnie fermentowane oraz trzykrotnie chmielone. Ostatnia fermentacja odbywa się w butelce, przez co piwo z czasem nabiera nowych nut smakowych. Każda butelka jest numerowana i na stronie producenta można sprawdzić datę butelkowania- http://www.brakspear-beers.co.uk/bra...6_packaged.htm Moje piwo było butelkowane 28.04.2009.
                              Można powiedzieć, że to pierwsza z jesiennych nowości. Kolejnymi jest belgijski porter w kamionkowej butelce - Hoogstraten Poorter, oraz niemiecki koźlak. Ten drugi robiony jest na polski rynek, stąd polska etykieta Koźlak Bock.
                              Przyszłość również rysuje się w ciemnych barwach. Z niecierpliwością czekam na nagrodzony na Chmielakach niefiltrowany Porter Warmiński z Browaru Kormoran. Piwo, według zapewnień browaru, powinno się pojawić pod koniec września
                              Browar Bociana smaczny od rana
                              Słuchaj Zakładu Patologii Dźwięku w każdy czwartek od 22.00 na www.uwmfm.pl or die!!

                              http://pl-pl.facebook.com/pages/Zak%...10390938984626

                              Comment

                              • Maggyk
                                Szara Adminiscjencja
                                • 05-2004
                                • 5615

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kazimierz_W Wyświetlenie odpowiedzi
                                ...Kolejnymi jest belgijski porter w kamionkowej butelce - Hoogstraten Poorter...t:
                                A można wiedzieć w jakiej cenie?
                                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                                Piwo domowe -
                                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                                Reklama w BROWARZE
                                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎