Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Olsztyn, Wilczyńskiego 15A, Piwa Regionalne (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • FaZa09
    Junior
    • 08-2009
    • 24

    #76
    Dziś sklep odwiedziłem i miłej obsługi doświadczyłem. Tak jak Pan za ladą powiedział, gdyby sklep był w centrum, nie można byłoby pogawędzić ze względu na ruch, a tak można ze sprzedającymi słowo o jakimś gatunku piwa zamienić, podyskutować i wymienić doświadczenia . To nagroda za długi dojazd z innych dzielnic Olsztyna. Bogaty asortyment i jak na trudno dostępne piwa - przystępne ceny. Trzymam kciuki za dojście do skutku szkolenia kiperskiego, pozdrawiam.
    "Pamiętaj, że ludzie się zmieniają , a smak piwa nie"

    Comment

    • Atiman
      Junior
      • 11-2008
      • 26

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kazimierz_W Wyświetlenie odpowiedzi
      Do rozdania, od soboty, będę miał 18 butelek Grolsch 0,45l z patentowym zamknięciem. Wszystkich chętnych na darmowe fajne buteleczki zapraszam.
      A taka miałem ochote sprubkować tego GROSZKA ale Jacek jak zawsze zapomniał o mnie :-)

      Comment

      • Kazimierz_W
        Senior
        • 05-2009
        • 689

        #78
        Ale nie było czego próbować, butelki były puste.
        Browar Bociana smaczny od rana
        Słuchaj Zakładu Patologii Dźwięku w każdy czwartek od 22.00 na www.uwmfm.pl or die!!

        http://pl-pl.facebook.com/pages/Zak%...10390938984626

        Comment

        • Atiman
          Junior
          • 11-2008
          • 26

          #79
          Wiem Boguś, chciałem Cie podejść, tiom ja Marcin ( fan belgia the best ..... )

          Comment

          • Kazimierz_W
            Senior
            • 05-2009
            • 689

            #80
            Dawno nic nie pisałem, ale bynajmniej nie dlatego, że w sklepie się nic nie działo.
            Były weekendy tematyczne (Litewski z litewskimi zakąskami, Irlandzki), pojawiło się dużo nowych produktów oraz dużo nowych fascynatów dobrego smaku.
            Ogromnym zainteresowaniem cieszą się litewskie zakąski do piwa. Dziś powrócą na półki, tak wyczekiwane wędzone uszy świńskie, smażony chleb z czosnkiem oraz wędzone na zimno filety z kałamarnicy (w wersji pikantnej oraz czosnkowej). W ciągłej ofercie są suszone ryby oraz suszone kałamarnice.
            Jeśli idzie o piwka to od dziś dostępna będzie pełna oferta z Browaru Gościszewo oraz powinien dojechać porter z Fortuny - Komes.
            Od jakiegoś czasu na półce zajął swoje miejsce Amberowski Remus, niestety dostępny tylko w wersji puszkowej.
            Ten weekend proponuję spędzić przy pysznym grzańcu, wszak to pora odpowiednia. Poza typowymi pilsami oraz zestawem przypraw do grzanego, polecam spróbować na ciepło Koreb Herbowe, Jagiełło Magnus, wszelkie miodowe - w tym Ciechan, Fortuna Czarna Miodowa, Krajan ,Koreb Miodowy.... no i oczywiście Czarne "F".
            Przyszły tydzień zapowiada się pod znakiem premiery Miodnego z Browaru Kormoran. To piwo można bedzie nabyć w Piwach Regionalnych już w przyszły czwartek, tj. 3.12.2009.
            W okolicach połowy grudnia na nasze półki trafi piwo Warnijskie, z orkiszem, wielozbożowe, czyli zwane powszechnie 8 zbóż.
            Jeśli zaczynacie rozglądać się za prezentami, to niebawem będę miał dla Was parę ciekawych propozycji. Zbliża się Mikołaj, tak więc czas najwyższy na Samichlausa, austriackiego 14% mocarza, w sam raz na zimy wieczór
            Zamówiłem trochę nowych piw specjalnych, tak byście drodzy koneserzy nie musieli męczyć podniebienia szampanem w sylwestrową noc.

            Żyć nie umierać
            Pić i zakąszać
            Browar Bociana smaczny od rana
            Słuchaj Zakładu Patologii Dźwięku w każdy czwartek od 22.00 na www.uwmfm.pl or die!!

            http://pl-pl.facebook.com/pages/Zak%...10390938984626

            Comment

            • Kazimierz_W
              Senior
              • 05-2009
              • 689

              #81
              W telegraficznym skrócie donoszę co nowego w sklepie Piwa Regionalne.
              Na półki trafił Podpiwek Kujawski, by każdy mógł sobie wygotować pyszne święta i odstawić wszelkie cole w kąt.
              Tydzień z grzanym piwem trwa. Poza przyprawami do grzanego pilsa, proponujemy gamę piw, które dodatków nie wymagają. Wszelakie miodowe piwa: Ciechan, Koreb, Fortuna oraz nowość Miodne z Browaru Kormoran. Magnus na ciepło to Dzieło Sztuki , mniej słodki niż na zimno ale za to te nuty czekoladowe, wiśniowe, kakowe....
              Przepraszam rozmarzyłem się.
              A właśnie, wczoraj w Piwach Regionalnych odbyła się prapremiera Miodnego z Browaru Kormoran. Od 16.30 olsztyniacy mogą się rozkoszować smakiem ciemnego miodowego piwa z Warmii.
              Grudzień dla piwosza w Olsztynie ogólnie będzie miesiącem obfitości. Już na dniach na pułki trafi piwo Jurand. Jasne i ciemne. Tak tak, dwa rodzaje Juranda . Poza tym około 10 rodzajów piw z Hiszpanii, 10 z Austrii, masa zestawów prezentowych, Warnijskie z BK, pełna gama z Witnicy...... z resztą, zapraszam by wszystko to zobaczyć na własne oczy.
              Drodzy klienci, jeśli nam nie pomożecie to od ilości piw, sklep Piwa Regionalne, zapewne pęknie
              Browar Bociana smaczny od rana
              Słuchaj Zakładu Patologii Dźwięku w każdy czwartek od 22.00 na www.uwmfm.pl or die!!

              http://pl-pl.facebook.com/pages/Zak%...10390938984626

              Comment

              • Kazimierz_W
                Senior
                • 05-2009
                • 689

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kazimierz_W Wyświetlenie odpowiedzi
                za to te nuty czekoladowe, wiśniowe, kakowe...
                Chyba nikt nie ma wątpliwości, że chodziło mi o nuty kakaowe, od słowa kakao.
                no
                Browar Bociana smaczny od rana
                Słuchaj Zakładu Patologii Dźwięku w każdy czwartek od 22.00 na www.uwmfm.pl or die!!

                http://pl-pl.facebook.com/pages/Zak%...10390938984626

                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kazimierz_W Wyświetlenie odpowiedzi
                  Grudzień dla piwosza w Olsztynie ogólnie będzie miesiącem obfitości. Już na dniach na pułki trafi piwo Jurand. Jasne i ciemne. Tak tak, dwa rodzaje Juranda .
                  Ale te pułki mogą odpowiedzieć ogniem, jak traficie ich pełnymi butelkami. No chyba, że zostali ostrzeżeni, to będą łapać.

                  A i jeszcze ciekawi mnie skąd te nowe"Jurandy"? Bo, że nie z Juranda to dla mnie oczywiste.
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                    A i jeszcze ciekawi mnie skąd te nowe"Jurandy"? Bo, że nie z Juranda to dla mnie oczywiste.
                    Z Litovla. Gdzieś już ktoś o tym pisał.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • muzealnik
                      Senior
                      • 09-2007
                      • 141

                      #85
                      Objazdowy cyrk piw, do których prawa ma Barlan widać znów ruszył.
                      coś z piwem zrobić... próbuję

                      Comment

                      • Kazimierz_W
                        Senior
                        • 05-2009
                        • 689

                        #86
                        Tak tak, Jurandy są z Litovela, zarówno Special jak i Extra (różnica w ilości alkoholu). Natomiast inne marki znanie niegdyś z Juranda: Faustus, Koźlak Classic, Heban są robione w Niemczech. Rewelacji na Jurandach nie przewiduje, ale sam chętnie z sentymentu po jednej buteleczce wyzeruje. Tyle że koniecznie z butli, bym nie wypadł z sentymentalnego rytmu
                        Browar Bociana smaczny od rana
                        Słuchaj Zakładu Patologii Dźwięku w każdy czwartek od 22.00 na www.uwmfm.pl or die!!

                        http://pl-pl.facebook.com/pages/Zak%...10390938984626

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kazimierz_W Wyświetlenie odpowiedzi
                          Tak tak, Jurandy są z Litovela, zarówno Special jak i Extra (różnica w ilości alkoholu). Natomiast inne marki znanie niegdyś z Juranda: Faustus, Koźlak Classic, Heban są robione w Niemczech.
                          Gwoli ścisłości to Faustus nigdy nie był warzony w Olsztynie. Od początku był to wyrób niemiecki, firmowany tylko przez Juranda.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • Kazimierz_W
                            Senior
                            • 05-2009
                            • 689

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            Gwoli ścisłości to Faustus nigdy nie był warzony w Olsztynie. Od początku był to wyrób niemiecki, firmowany tylko przez Juranda.
                            Tak, zgadzam się w 100%. Przepraszam za nieścisłość.
                            Browar Bociana smaczny od rana
                            Słuchaj Zakładu Patologii Dźwięku w każdy czwartek od 22.00 na www.uwmfm.pl or die!!

                            http://pl-pl.facebook.com/pages/Zak%...10390938984626

                            Comment

                            • Kazimierz_W
                              Senior
                              • 05-2009
                              • 689

                              #89
                              W Piwach Regionalnych trwa promocja piw z Browaru Kormoran. Do 5 piw z BK dajemy szklankę.
                              Świąteczno-prezentowe szaleństwo powoli się rozkręca. Półki się uginają od zestawów, a to jeszcze nie koniec.
                              Dziś, tj. w sobotę 5.12.09, powinna się pojawić drobna, ilość Portera Warmińskiego. Trochę więcej dostępne będzie w drugiej połowie grudnia.
                              Smacznego, bo półki pękają w szwach.
                              Browar Bociana smaczny od rana
                              Słuchaj Zakładu Patologii Dźwięku w każdy czwartek od 22.00 na www.uwmfm.pl or die!!

                              http://pl-pl.facebook.com/pages/Zak%...10390938984626

                              Comment

                              • Kazimierz_W
                                Senior
                                • 05-2009
                                • 689

                                #90
                                Warnijskie już jest!!

                                Z nieukrywaną dumą i radością zapraszam wszystkich na skosztowanie piwa z orkiszem z ośmiu zbóż, czyli piwo Warnijskie z Browaru Kormoran.
                                Dziś wieczorem na półki trafi cała masa piw z Austrii (około 10 rodzajów). Wśród nich znajdziecie piwa jasne, ciemnie i pszeniczne.
                                Na dniach będziemy oferować piwa hiszpańskie. Mimo że basen morza śródziemnego do piwnych zbyt bardzo nie należy, to w naszej ofercie znajdzie się około 10 rodzajów piw z tego kraju, w tym poza typowymi lekkimi plisami, będzie też piwo ciemne oraz zimowe.
                                Apropo piw zimowych, pytajcie o nie sprzedawców, mamy parę naprawdę pysznych i ciekawych pozycji. Np. Wee Heavy - mocny szkocki ale, Barbar Bok - belgijski ala koźlak z miodem, Porter Warmiński, Samichlaus, Magnus, Koreb Herbowe...
                                A na święta w Waszych kieliszkach nie powinno zabraknąć belgijskiego Delirium Christmas - specjalna wersja sezonowa, 10% alkoholu oraz ładna etykieta w 3 wersjach.
                                Aha, na półkach Piw Regionalnych można już oglądać nasze propozycje sylwestrowe, które z powodzeniem zastąpią każde "Sowieckoje Igristoje", w tym Echt Kriekenbier - flamandzki ale z wiśniami. Piwo to leżakuje w dębowych beczkach razem z całymi wiśniami. Nie będę Was oszukiwał, to jest miłość od pierwszego łykania.
                                Last edited by Maggyk; 08-12-2009, 19:55. Powód: na prośbę piszącego
                                Browar Bociana smaczny od rana
                                Słuchaj Zakładu Patologii Dźwięku w każdy czwartek od 22.00 na www.uwmfm.pl or die!!

                                http://pl-pl.facebook.com/pages/Zak%...10390938984626

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎