Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Leszno, Konstytucji 3 Maja 12, Intermarché (Galeria Leszno)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Forest89
    Junior
    • 03-2015
    • 1

    Leszno, Konstytucji 3 Maja 12, Intermarché (Galeria Leszno)

    Hmm postanawiam odświeżyć temat Leszna bo widzę cisza, są jakieś stare tematy z Kauflandem i Piotr i Paweł, ale chyba największy wybór jest w Intermarche w Galerii Leszno.

    Jest Pinta, Komes, Jan Olbracht, Perun, kilka Doctor Brew i BrewDog. Są też niemieckie, czeskie. Wybór zaskakująco szeroki.


    Last edited by Forest89; 05-03-2015, 23:19.
  • malt_worm
    Member
    • 01-2013
    • 73

    #2
    Niesamowite zaopatrzenie

    Byłem w Lesznie przejazdem i to Intermarche ma niesamowite zaopatrzenie. Jest Porter BA z Widawy, RIS z Piwoteki/DeMolen, Mr. HardRocks z Pracowni, Naficarz Dukielski z Dukli/Brokreacji szeroki wybór Pinty, AleBrowaru i pozostałych polskich "rzemieślników". Jest nawet Chocolate Mocca Porter z Rogue. Są Krakonosy i nawet Policka dla wielbicieli czeskich piw. Powiem szczerze że szczęka mi opadła jak się tam zjawiłem i z ciekawości wszedłem, żeby zobaczyć czy jest coś przyzwoitego do wypicia na wieczór.
    Szefem działu alkoholowego musi tam być niewątpliwie jakiś beer geek!

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎