Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Majakowskiego 345, sklep spożywczy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jaroslav
    Senior
    • 10-2005
    • 967

    #46
    Nowości z Cernej Hory: Sklepni i Pater

    Comment

    • Regent
      Senior
      • 10-2002
      • 512

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jaroslav Wyświetlenie odpowiedzi
      Nowości z Cernej Hory: Sklepni i Pater
      Niestety po Cernej Horze pozostało już tylko wspomnienie
      Mniej alkoholu w piwach !!!
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • Gehern77
        Member
        • 09-2008
        • 72

        #48
        Czy może ktoś mi, osobie która chyba nigdy nie była w okolicy tego sklepiku, wytłumaczyć jak tam dotrzeć korzystając z komunikacji miejskiej (np. jak dojechać z ronda kaponiera)?

        Będę też wdzięczny jak ktoś kto niedawno był w sklepie napisze mi jak obecnie wygląda zaopatrzenie w piwa ciemne

        Comment

        • Jaroslav
          Senior
          • 10-2005
          • 967

          #49
          Z Ronda Śródki jedzie 57, a z Ronda Rataje 66 i 55. We wszystkich
          przypadkach wysiadasz na przystanku Piwna. Dalej podążasz piechotą
          0,5 km wzdłuż Majakowskiego. Sklep znajduje się przy skrzyżowaniu z ulicą
          Lisia.

          PS. Jak ostatnio byłem z ciemniakami krucho
          Last edited by Jaroslav; 06-11-2008, 11:41.

          Comment

          • Gehern77
            Member
            • 09-2008
            • 72

            #50
            Dzięki wielkie za info! Może jutro się tam wybiore

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #51
              Dodam jeszcze, że sklep jest po lewej stronie ulicy (idąc od autobusu), w prywatnym domku, niemal pod samym lasem. Po lewej mijasz dawny browar Kobylepole a po prawej nowoczesne, "zagrodzone" osiedle.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Gehern77
                Member
                • 09-2008
                • 72

                #52
                Trafiłem! Choć przyznać trzeba, że niezłe wygwizdowo - dalej tylko las .
                Sklepik troche mały i ciasny, ale faktycznie jak na sklepik tej skali to wybór piw duży. Warto jednak sprawdzać daty przydatności do spożycia, bo jedna z zakupionych butelek ma przybitą datę 11.08 więc trafiłem na ostatni miesiąc ważności ;-).

                Fascynatów piwa ciemnego informuję, że w magicznej sklepowej lodóweczce stoi jeszcze conajmniej kilka butelek następujących piw:

                - Lausitzer Porter Schwarzes (dziwnie mało alkoholu jak na portera - zaledwie 4,4%)

                - Schofferhofer Dunkles Hefeweizen (z datą ważności do końca 11.08)

                Z jasnych (z tego co zapamiętałem) jest też Lobkowicz oraz jakieś produkty browaru Koreb.
                Ogólnie spodziewałem się, że będą dostępne też piwa typu Lwowski Porter (importuje to Ukraiński Dom Handlowy z siedzibą w Poznaniu) oraz może jakieś ciemne piwka z Litwy.
                Nie ma jednak co narzekać - w produkty niemieckie zaopatrzyłem się solidnie, a cena do przyjęcia (w granicach 3-3,90 za piwo).

                Comment

                • TomekPeisert
                  Senior
                  • 01-2010
                  • 181

                  #53
                  Wiadomo czy ten sklep jeszcze funkcjonuje i czy nadal mają jakieś dobre PIWA?
                  Last edited by TomekPeisert; 04-03-2011, 11:18.

                  Comment

                  • rojekk
                    Junior
                    • 09-2007
                    • 10

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TomekPeisert Wyświetlenie odpowiedzi
                    Wiadomo czy ten sklep jeszcze funkcjonuje i czy nadal mają jakieś dobre PIWA?
                    Sklep istnieje. Jednak po rozmowie z właścicielką(ok.pół roku temu) dowiedziałem się, że raczej piw z Niemiec nie będą przywozić. Z powodu kursu euro im się nie kalkuluje.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎