Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Głogowska 115, Piwa Świata

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • weather
    Junior
    • 03-2009
    • 25

    Nabyłem wczoraj Nakel niepasteryzowane z Krajana.

    Comment

    • michalpn
      Member
      • 04-2009
      • 62

      Byłem dziś, dużo różnych piw, ale nie mogłem skupić wzroku, bo zupełnie pochłonęły mnie piwa z mojego rodzinnego Ciechanowa - Pszeniczne, Porter, Miodowe, Wyborne, Mocne, był także Krzepiak.

      Comment

      • weather
        Junior
        • 03-2009
        • 25

        Wracam wlasnie ze sklepu z miodowymi Ciechanami nabytymi na dzisiejszy mecz. Zauwazylem kilka "nowosci"... Racibórz (chyba ich tu jeszcze nie bylo), Brackie z Cieszyna, browar GAB, Imielin oraz jeszcze jakies których nazw nie zapamietalem, chyba takze jeszcze widzialem Piasta niepasteryzowanego. Dostalem także info od sprzedawców o Opatach niepasteryzowanych niefiltrowanych w litrowych butelka plastikowych

        Comment

        • untilek
          Member
          • 08-2005
          • 66

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika weather Wyświetlenie odpowiedzi
          chyba takze jeszcze widzialem Piasta niepasteryzowanego.
          Tak, był. Pani poinformowała mnie że właśnie przyjechały.
          Mariusz

          Polecam forum miłośników roślin owadożernych www.forum-roraima.pl

          Comment

          • Mr_007
            Junior
            • 05-2009
            • 6

            Miałem dziś okazję podsluchac rozmowe "szefa" (byc moze to tylko człowiek z obsługi ale mial pojecie w temacie) z Panem ktory chyba zbiera etykiety. Nie chcialem przeszkadzac bo rozmowa byla w toku ale mam nadzieje trafic na niego nastepnym razem bo jak sadze wpadne tu jeszcze niejednokrotnie pomimo ostatnich krytycznych uwag. Zmienilo mi sie spojrzenie na to wszystko po odwiedzinach konkurencji. No ale to nie miejsce by pisac o "piwomani". Terminala do kart w dalszym ciagu nie ma. Jest za to kilka nowych regalow no i te wszystkie polskie "nowosci". Troche wprawdzie przerazil mnie widok na regale piwa gks katowice!! Jestem ciekaw ilu chetnych sie na nie w krainie podziemnej pomaranczy. Za to coraz bardziej imponuje mi ilosc polski gatunkow... Niestety Kasztelana niepasteryzowanego nie bylo, wzialem wiec Piasta i kilka innych.
            PS. takze dzis nie "zabilem" sie na progu, ktory zostal naprawiony.

            Comment

            • pedro4d
              Senior
              • 01-2004
              • 102

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mr_007 Wyświetlenie odpowiedzi
              Troche wprawdzie przerazil mnie widok na regale piwa gks katowice!!
              A czy coś innego, oprócz Gieksy, z Imielina widziałeś?

              Comment

              • Mr_007
                Junior
                • 05-2009
                • 6

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pedro4d Wyświetlenie odpowiedzi
                A czy coś innego, oprócz Gieksy, z Imielina widziałeś?
                Jesli mnie pamiec nie boli to z Imielina byly jeszcze poza Gieksa dwie inne puszki. Jutro moze tam podejde raz jeszcze bo prawdopodobie bede w okolicy, a i na weekend cos sie przyda do lodowki wtedy wrzuce info tutaj co jest dokladnie.

                Comment

                • k_k_s
                  Senior
                  • 02-2005
                  • 193

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika weather Wyświetlenie odpowiedzi
                  browar GAB, Imielin oraz jeszcze jakies których nazw nie zapamietalem, chyba takze jeszcze widzialem Piasta niepasteryzowanego.
                  Jesteś pewien, że widziałeś GABa? Byłem zaledwie 2 dni po Tobie i aż wierzyć się nie chce, że mógł już zniknąć.
                  Poza tym z Imielina trio GieKSa, Mocne, Jasne. Z BG Zabrze Sląskie Mocne, Pełne, Super Piwosz i to tego jakiś Tauber czy jakoś tak w puszce.
                  Racibórz koło 9 pozycji, na pewno 2x Halne, 2x Racibor, Mocne z Zamku, Pils z Zamku, 2x Hajduk.
                  Zwiększył się asortyment Łódzki, jest Lodwar, Glob i cośtam Malinowego (ale nie Trixx), do tego Mocne i Porter.
                  Z zagranicznych to bardzo dużo czeskich plastików i np Biłe Czernichowskie.
                  Zupełnie zniknął chyba Zodiak, z niecierpliwością czekam na Acana ze Zduńskiej. Ale ogólnie dobrze, że wszystko się zmienia, rotacja musi być.

                  Comment

                  • michalpn
                    Member
                    • 04-2009
                    • 62

                    Byłem dziś, GABa ani śladu, Kasztelana niepasteryzowanego również.

                    Comment

                    • k_k_s
                      Senior
                      • 02-2005
                      • 193

                      Zapomniałem o Jędrzejowie - Górskie x2, Rybnicki Full (właścicielu! uzupełnij proszę o Rybnickie Złote!)

                      Comment

                      • weather
                        Junior
                        • 03-2009
                        • 25

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika k_k_s Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jesteś pewien, że widziałeś GABa? Byłem zaledwie 2 dni po Tobie i aż wierzyć się nie chce, że mógł już zniknąć.
                        Poza tym z Imielina trio GieKSa, Mocne, Jasne. Z BG Zabrze Sląskie Mocne, Pełne, Super Piwosz i to tego jakiś Tauber czy jakoś tak w puszce.
                        Racibórz koło 9 pozycji, na pewno 2x Halne, 2x Racibor, Mocne z Zamku, Pils z Zamku, 2x Hajduk.
                        Zwiększył się asortyment Łódzki, jest Lodwar, Glob i cośtam Malinowego (ale nie Trixx), do tego Mocne i Porter.
                        Z zagranicznych to bardzo dużo czeskich plastików i np Biłe Czernichowskie.
                        Zupełnie zniknął chyba Zodiak, z niecierpliwością czekam na Acana ze Zduńskiej. Ale ogólnie dobrze, że wszystko się zmienia, rotacja musi być.
                        Są trzy pozycja GABa!! Jesli dobrze teraz pamietam stoja na polce pod Raciborzem.

                        Comment

                        • k_k_s
                          Senior
                          • 02-2005
                          • 193

                          Jasne

                          Comment

                          • artur2
                            Senior
                            • 02-2008
                            • 535

                            Po ile jest Noteckie Niepasteryzowane w sklepie ?
                            Mniej alkoholu, więcej smaku !
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • untilek
                              Member
                              • 08-2005
                              • 66

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika artur2 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Po ile jest Noteckie Niepasteryzowane w sklepie ?
                              Bylo po 1,70 zl.
                              Mariusz

                              Polecam forum miłośników roślin owadożernych www.forum-roraima.pl

                              Comment

                              • anteks
                                maruda
                                • 08-2003
                                • 10737

                                czy jutro jest czynny ten przybytek ?
                                Mniej książków więcej piwa

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎