Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Głogowska 115, Piwa Świata

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • snorre
    Senior
    • 02-2006
    • 655

    Tym razem dwie krytyczne uwagi. Ostatnio otrzymywałem rabat 10% dla stałego klienta, a wczoraj, pomimo tego że dokonałem zakupu na ponad 60zł, nic. To jak jest z tym "stałym klientem"?. Druga sprawa, tarasowanie dostępu do zagranicznych piw stojakiem z pocztówkami Tzn, trzeba poprosić obsługę, żeby odsunęła stojak, a po dokonaniu wyboru, żeby zasunęła. Ja wiem że mogą byc osobnicy kradnący piwa, ale jakoś możnaby to inaczej rozwiązać...
    Aha, pojawiło się piwo z Nowej Paki (4 rodzaje).
    Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

    Comment

    • gulden68
      Junior
      • 03-2009
      • 6

      jak na Poznań z przed kilku lat, ten sklep zrobił wiele,,, cały czas wzrasta asortyment,smaków i barw co niemiara ! Takich przybytków jest niewiele

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        W poniedziałek miałem okazję odwiedzić ten sklep. Nie spodziewałem się cudów, ale myślałem, że kilka piw u mnie niedostępnych będę mógł kupić. Generalnie parę sklepów z piwem widziałem (w tym Smak, Jola, Drink Hala czy Browarek), więc nie ekscytuję się zbytnio, jak zobaczę parę nowych piw. Muszę jednak przyznać, że wybór zrobił na mnie wrażenie.

        Z polskich co prawda przygniatająca większość była mi znana, ale sporo nowych dla mnie Anglików czy piw niemieckich. Spory asortyment z Belgium's Best, choć to akurat nie powoduje przyspieszenia mojego tętna, bo większość przewinęła się przez moje półki.

        Co bym zapisał na minus, to brak lodówki na niepasteryzowane piwa. Są chyba ze 3 lodówki, co z tego jak nie ma w nich niepasterów. Warto chyba zainwestować w taki sprzęt.

        Z całego serca polecam odwiedziny w tym sklepie, a wiem co piszę.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12171

          a można się dowiedzieć co z niemieckich piw jest dostępne?

          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
            a można się dowiedzieć co z niemieckich piw jest dostępne?
            Kurde no nie powiem Ci z pamięci. Ja kupiłem Pyrasera (6korn i keller) i jakiegoś koelscha. Była Schlenkerla, był Leikeim Weisse, Jever. Generalnie sporo, choć gdzieniegdzie ceny skutecznie zniechęcały od włożenia piwa do koszyka. Wolałem Angola za 11zł, niż Niemiaszka za 17zł.
            blog.kopyra.com

            Comment

            • darekd
              PremiumUżytkownik
              • 02-2003
              • 12171

              Wymienione przez Ciebie po 17 zł?

              Comment

              • kopyr
                Senior
                • 06-2004
                • 9475

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                Wymienione przez Ciebie po 17 zł?
                Nie, jakieś mi nieznane. Wyglądało na małobrowarowe. Moje były Pyrasery po 5,5zł, a Koelsch 13,5. Ale akurat koelscha bym wziął nawet za 17. Bo nigdy nie piłem.
                blog.kopyra.com

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                  (...)Ale akurat koelscha bym wziął nawet za 17. Bo nigdy nie piłem.

                  Poważnie? Gdybym wiedział to już dawno bym ciebie uszczęśliwił tym smacznym gatunkiem piwa
                  Ps. A w Kolonii cenowo te piwo ksztaltuje sie w okolicach jednego ojro.
                  Last edited by abernacka; 16-07-2009, 18:38.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • kopyr
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 9475

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                    Poważnie? Gdybym wiedział to już dawno bym ciebie uszczęśliwił tym smacznym gatunkiem piwa
                    Ps. A w Kolonii cenowo te piwo ksztaltuje sie w okolicach jednego ojro.
                    Wiesz, koszt dotarcia przeze mnie do Kolonii znacznie przekracza 13zł.

                    Mam jeszcze inne style na liście życzeń - np. Roggen, Gose. To tak żeby się do Niemiec ograniczyć.
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      Nie trzeba od razu do Kolonii jechać aby zakupić takie smakołyki (po za Gose). Wystarczy wybrać się do pierwszego lepiej zaopatrzonego getranka przy granicy.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • Maggyk
                        Szara Adminiscjencja
                        • 05-2004
                        • 5615

                        Proszę powrócić do tematu.
                        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                        Piwo domowe -
                        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                        Reklama w BROWARZE
                        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                        Comment

                        • Mr_007
                          Junior
                          • 05-2009
                          • 6

                          Wciaz brak lodowki do niepasteryzowanych to duzy blad. Nie wiem ile jeszcze te biedne piwka wytrzymaja na regalach w tym klimacie jaki mialem dzis okazje doswiadczyc. Ale jak narazie to co pije jest OK a w reku mam Bosmana niepasteryzowanego. Do "koszyka" takze dzis zapakowalem z niepasteryzowanych Kasztelana, poza tym wpadl mi do niego jeszcze Piast i Lubuskie w nowej szacie i Lubusz. Kiedy pojawi sie Zwierzyniec Panie Szefie kochany?

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10837

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mr_007 Wyświetlenie odpowiedzi
                            (...)Kiedy pojawi sie Zwierzyniec Panie Szefie kochany?
                            Nie liczyłbym tak na niego. Wszak browar juz nie działa.
                            Last edited by abernacka; 18-07-2009, 07:31.
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • interpid1
                              Prezes hordy poznańskiej
                              • 03-2009
                              • 762

                              W tej chwili dostepne jest Twoje Mocnne z browaru Zodiak - NIEPASTERYZOWANE
                              www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

                              Comment

                              • interpid1
                                Prezes hordy poznańskiej
                                • 03-2009
                                • 762

                                AKTUALNE PROMOCJE:
                                -Brackie 2,50pln
                                -Czernihowskie 3,99pln
                                -10 butelek piwa Noteckiego - szklanka browaru gratis
                                -6 butelek piwa importowanego - szklanka gratis do wyboru
                                www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎