Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Głogowska 115, Piwa Świata

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • interpid1
    Prezes hordy poznańskiej
    • 03-2009
    • 762

    Na półki wróciły bosman . łomża , perła i kilka innych.Zapraszamy
    www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

    Comment

    • przemo70
      † 1970-2019 Piwosz w Raju
      • 05-2007
      • 1501

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
      Co to za pytanie jest To już nie można zapytać skąd jest piwo, chyba Ci się coś pomyliło.
      Coś drażliwa koleżanko jesteście
      Save water, drink beer ...

      http://www.parowozy.com.pl/
      http://www.kamery.wolsztyn.pl/
      https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

      Comment

      • interpid1
        Prezes hordy poznańskiej
        • 03-2009
        • 762

        Z nowości koreb w butli 5 litrowej,
        www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

        Comment

        • interpid1
          Prezes hordy poznańskiej
          • 03-2009
          • 762

          Anglia

          Trochę nowości z wysp, zapraszamy
          www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

          Comment

          • interpid1
            Prezes hordy poznańskiej
            • 03-2009
            • 762

            Nowości

            Trochę nowości z sulimaru tj, Maćkowe,mocne małe ,porter , beczkowe , kiper miodowy itd, do tego stiegel pils w promocji cenowej , Kapuziner w butli zamykanej na krachlę , faustus,zubr gold i premium .Jak przestanie padać , to niebawem trochę nowości z Czech .Zapraszamy.
            www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

            Comment

            • interpid1
              Prezes hordy poznańskiej
              • 03-2009
              • 762

              Nowości

              Dojechała pełna gama ciechana, z nowości svijany 4 rodzaje,novopaki 4 rodzaje, i hemp valey, poza tym zwierzyniec ,lubelskie pils i mocne w bączkach i perła mocna.Zapraszamy.Niebawem kolejne ciekawe dostawy zapraszamy.
              www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

              Comment

              • Gringo
                Senior
                • 07-2007
                • 2151

                Za jakich krajów posiadacie jeszcze piwka pomijając POL, CZE, GER, SLV, czy jest coś z Francji np Ch`ti ?

                Comment

                • interpid1
                  Prezes hordy poznańskiej
                  • 03-2009
                  • 762

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo-sl Wyświetlenie odpowiedzi
                  Za jakich krajów posiadacie jeszcze piwka pomijając POL, CZE, GER, SLV, czy jest coś z Francji np Ch`ti ?
                  Z francji był kronenburg,a jak chodzi o ilość państw w ofercie proponuję podjechać i sprawdzić (jest tego trochę).
                  www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

                  Comment

                  • Gringo
                    Senior
                    • 07-2007
                    • 2151

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika interpid1 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Z francji był kronenburg,a jak chodzi o ilość państw w ofercie proponuję podjechać i sprawdzić (jest tego trochę).
                    Dziękuję za zaproszenie wybieram się ale mam 350 km

                    Comment

                    • M-kwadrat
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 304

                      Taka uwaga mi się nasunęła po ostatniej wizycie (ze dwa tygodnie temu - może się już coś zmieniło) - podczas wizyt odczuwam pewne niedoinformowanie mnie o cenach poszczególnych piw.
                      Wiem, że ceny na butelkach to problem bo jak coś szybko się sprzedaje to trzeba dostawiać nowe butelki i trzeba by je metkować a z kolei ceny na półkach mogą się przy tej ilości piw w pewnym momencie nie zgadzać bo coś się przesunie ale jakieś rozwiązanie by się przydało. Bo idę sobie przy półce "dobra cena" to chciałbym wiedzieć jaka ta dobra cena jest bez sprawdzanie tego w kasie (dodatkowo panie w sklepie przecież nie siedzą znudzone tylko obsługują innych klientów). Czy kosz wyprzedażowy przy kasie gdzie na pytanko o cenę dowiedziałem się, że "to różnie" - może te wyprzedaże jakoś ujednolicić i będzie po kłopocie (choć promocja/strata wtedy będzie różna)? Potem przeżywam niemiłą niespodziankę gdy chwytam 6 piw, polskich, wydawałoby mi się, że nie super drogich a rachunek przekracza 30zł - gdybym znał ceny to i tak bym pewnie kupił ale mniej zdziwiony.
                      Może jednak wprowadzić ceny na półkach ale dodatkowo z nazwą piwa (czy też najlepiej kodem z kodu paskowego który najjednoznaczniej identyfikuje towary - vide różne pojemności, zestawy itp.) i wszystko będzie wiadomo/
                      Pozdrawiam, Maciek

                      Comment

                      • interpid1
                        Prezes hordy poznańskiej
                        • 03-2009
                        • 762

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika M-kwadrat Wyświetlenie odpowiedzi
                        Taka uwaga mi się nasunęła po ostatniej wizycie (ze dwa tygodnie temu - może się już coś zmieniło) - podczas wizyt odczuwam pewne niedoinformowanie mnie o cenach poszczególnych piw.
                        Wiem, że ceny na butelkach to problem bo jak coś szybko się sprzedaje to trzeba dostawiać nowe butelki i trzeba by je metkować a z kolei ceny na półkach mogą się przy tej ilości piw w pewnym momencie nie zgadzać bo coś się przesunie ale jakieś rozwiązanie by się przydało. Bo idę sobie przy półce "dobra cena" to chciałbym wiedzieć jaka ta dobra cena jest bez sprawdzanie tego w kasie (dodatkowo panie w sklepie przecież nie siedzą znudzone tylko obsługują innych klientów). Czy kosz wyprzedażowy przy kasie gdzie na pytanko o cenę dowiedziałem się, że "to różnie" - może te wyprzedaże jakoś ujednolicić i będzie po kłopocie (choć promocja/strata wtedy będzie różna)? Potem przeżywam niemiłą niespodziankę gdy chwytam 6 piw, polskich, wydawałoby mi się, że nie super drogich a rachunek przekracza 30zł - gdybym znał ceny to i tak bym pewnie kupił ale mniej zdziwiony.
                        Może jednak wprowadzić ceny na półkach ale dodatkowo z nazwą piwa (czy też najlepiej kodem z kodu paskowego który najjednoznaczniej identyfikuje towary - vide różne pojemności, zestawy itp.) i wszystko będzie wiadomo/
                        Staraliśmy się aby ceny były na butelkach - niestety niektórzy klienci je przewieszali i robił się straszny bałagan, ceny naklejane na półki też nie zdadzą egzaminu.Myślimy nad tym jak to rozwiązać .Latem najprawdopodobniej sklep przejdzie gruntowną modernizację i wtedy powinno się wszystko zmienić .Narazie powrócimy chyba do przywieszek na butelki
                        www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

                        Comment

                        • blazers
                          Senior
                          • 10-2009
                          • 217

                          a jest juz łomża niepastryzowana?

                          Comment

                          • interpid1
                            Prezes hordy poznańskiej
                            • 03-2009
                            • 762

                            Wiele nowych pozycji z Czech, niestey łomży niep. jeszcze nie ma .Zapraszamy
                            www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

                            Comment

                            • snorre
                              Senior
                              • 02-2006
                              • 655

                              Czy sklep będzie czynny w Zielone Świątki?
                              Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                              Comment

                              • interpid1
                                Prezes hordy poznańskiej
                                • 03-2009
                                • 762

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika snorre Wyświetlenie odpowiedzi
                                Czy sklep będzie czynny w Zielone Świątki?
                                Tak od 9 do 13.
                                www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎