Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Głogowska 115, Piwa Świata

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • blazers
    replied
    Jest szansa na alta z jabłonowa?

    Leave a comment:


  • interpid1
    replied
    Z nowości swinckels a doatkowo krynica i aleksandria z białorusi 2,99 oraz grand champion 2,79.Zapraszamy

    Leave a comment:


  • interpid1
    replied
    Pojawiło się lapinn kulta z Finlandii .Zapraszamy

    Leave a comment:


  • interpid1
    replied
    WIELE POLSKICH NOWOŚCI- BELG , KRAKOWIAK NIFILTROWANY , LWÓWEK WROCŁAWSKI , CZARNY KOT , PORTER ZW . I MIODOWY I WIELE INNYCH .DODATKOWO TROCHĘ FAJNYCH PROMOCJI NA PIWA NIEMIECKIE.ZAPRASZAMY

    Leave a comment:


  • interpid1
    replied
    Dojechało brackie , specjal, i kujawiak .Jutro wiele nowośći .Zapraszamy

    Leave a comment:


  • interpid1
    replied
    Z NOWOŚCI DOTARŁ BROWAR KRAJAN - PORTER MIODOWY , KOŻLAK , IRLANDZKIE MOCNE , MIODOEW CIEMNE . DODATKOWO OPAT PIEPRZOWY.OD JUTRA BARDZO WIELE PROMOCJI CENOWYCH M .INNYMI CIECHAN MIODOWWY, MAGNUSY , CZECHY .ZAPRASZAMY

    Leave a comment:


  • interpid1
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
    Zerknij Macieju na górę strony( reklama Kowala) Kiedyś zamawiałem Ciechana i przychodził w całości
    Widziałem i trochę podziwiam.U nas wyglądało to tak 70 % dochodziło w całości , a 30 % w kawałkach.Do teraz toczę bój o odszkodowania z firmami kurierskimi i bez walki się nie poddam.Po drugie Kowal jest producentem i ma dużo większe zyski ze sprzedanego piwa , może w cenie ich piwa są wkalkulowane straty z wysyłki?.I tyle teraz

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika interpid1 Wyświetlenie odpowiedzi
    Sklep internerowy nie działa(bardzo duże problemy z przesyłkami)..Jakoś nie zależy nam na sprzedaży stłuczki, a wspólpracując z kilkoma firmami kurierskimi duża częśc paczek dostarczana była w częściach
    Zerknij Macieju na górę strony( reklama Kowala) Kiedyś zamawiałem Ciechana i przychodził w całości

    Leave a comment:


  • interpid1
    replied
    Trochę nowości z Czech - gambinus dry , lobkowicz , karkonos 10 i 12 . Promocje cenowe na Belgię np . Leffe zielony - 5,99 , i Czechy np. branik 2,49 .Zapraszamy

    Leave a comment:


  • interpid1
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    A co z tym Waszym sklepem internetowym? Działa on? Strona owszem jest ale wyszukiwarka piw nie działa (albo znajduje mi tylko piwa, których nie ma?). Nie chciałbym się specjalnie rejestrować by tylko to sprawdzić, bez możliwości kupna czegokolwiek.
    Sklep internerowy nie działa(bardzo duże problemy z przesyłkami)..Jakoś nie zależy nam na sprzedaży stłuczki, a wspólpracując z kilkoma firmami kurierskimi duża częśc paczek dostarczana była w częściach

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    A co z tym Waszym sklepem internetowym? Działa on? Strona owszem jest ale wyszukiwarka piw nie działa (albo znajduje mi tylko piwa, których nie ma?). Nie chciałbym się specjalnie rejestrować by tylko to sprawdzić, bez możliwości kupna czegokolwiek.
    Last edited by Pendragon; 16-02-2012, 20:29.

    Leave a comment:


  • interpid1
    replied
    WJECHAŁ GRYBÓW - PEŁNE ZATOWAROWANIE.ZAPRASZAMY

    Leave a comment:


  • interpid1
    replied
    Od jutra promocja na SREBNEGO I ZŁOTEGO SMOKA - 2,39.Zapraszamy

    Leave a comment:


  • interpid1
    replied
    Dużo uzupełnień z Polski - Witnica, Ciechan ,Kormoran.Zapraszamy

    Leave a comment:


  • interpid1
    replied
    Od dzisiaj w dobrej cenie Piwo demon 2,49 oraz Bernard grejfrutowy .Zapraszamy

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎