Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Głogowska 115, Piwa Świata

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • anteks
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika interpid1 Wyświetlenie odpowiedzi
    Wszystko jeszcze jest
    Red i Chili nie widziałem

    Leave a comment:


  • interpid1
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika damon Wyświetlenie odpowiedzi
    Za zadko czytuje to forum heh.

    Zajrzalem wczoraj do sklepu i maly orgazm przezylem, jak zobaczylem "Liberty Ale" Oczywiscie nabylem wszystkie 4 piwka z Anchor Brewing. "Chilli Beer" nie widzialem, ale nie zaluje, poniewaz mialem okazje wyprobowac je jakis czas temu (kolega podsyla mi co jakis czas upominki z US ) i musze przyznac, ze nawet jak na takiego maniaka wsciekle ostrych produktow spozywczych w najrozniejszej postaci to piwo nie podeszlo mi jakos. Ale nie o tym chcialem...

    Po pierwsze wielkie dzieki, ze w koncu pojawilo sie w miare dobre piwko z US (Red Stripe sie nie liczy ).

    Po drugie: jakie sa szanse, ze w przyszlosci pojawi sie wiecej produktow z US (a wszczegolnosci american IPA i APA )? Moje marzenie to moc kupic u Was piwo z takich browarow jak Dogfish Head, Three Floyds, New Glarus, Bell's, New Belgium, Lagunitas, Sierra Nevada, Flying Dog, Rogues Ale, New Holland, Magic Hat, Pyramid, Abita, Odell ....

    Po czecie: widze, ze pojawily sie piwa z duskiego Mikkelera. Pytanie - czy jest jakas szansa na sprowadzenie piw, ktore ten browar robi z amerykanskim browarem Three Floyds (Oatgoop - do kupienia w Danii, Boogoop, Hvedegoop)?

    Pozdrawiam i oczekuje kolejnych milych niespodzianek
    POSTARAMY SIĘ

    Leave a comment:


  • interpid1
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
    Zostało jeszcze coś z USA?
    Wszystko jeszcze jest

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    Zostało jeszcze coś z USA?

    Leave a comment:


  • alterbeer
    replied
    Też zakupiłem wszystkie cztery dostępne Anchory oraz kilka innych europejskich nowości

    Co do możliwości sprowadzenia to (przynajmniej tak mi się wydaje) w najlepszym wypadku możliwe jest ściągnięcie tego co europejski dystrybutor (holenderska firma Bier & Co.) od którego Piwa Świata się zaopatrują ma w swojej ofercie, tj. http://www.bierenco.nl/uk/result.asp

    Na bezpośredni import z USA prosto do Polski nie ma co liczyć, za mały rynek i za duże koszta.

    Leave a comment:


  • damon
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika interpid1 Wyświetlenie odpowiedzi
    Od jutra od godziny 15 SUPER EGZOTYKA NA PÓŁKACH.MIĘDZY INNYMI USA - ANCHOR STEAM BEER , CHRISTMAS BEER , PORTER , LIBERTY ALE. RED STRIPE, CHILLI BEER ( z paprką w środku).FRANCJA - ADELSCOTT . AUSTRA -URBOCK24. KANADA- MOOSE LIGHT , JAMES READY , MOOSEHEAD LAGER . TAJLANDIA - CHANG. VIETNAM -SAIGON. WIELKA BRYTANIA - ST. PETERS STOUT , HONEY PORTER,GOLIAT.I WIELE INNYCH. NIEBAWEM KOLEJNE DOSTAWY.ZAPRASZAMY

    Za zadko czytuje to forum heh.

    Zajrzalem wczoraj do sklepu i maly orgazm przezylem, jak zobaczylem "Liberty Ale" Oczywiscie nabylem wszystkie 4 piwka z Anchor Brewing. "Chilli Beer" nie widzialem, ale nie zaluje, poniewaz mialem okazje wyprobowac je jakis czas temu (kolega podsyla mi co jakis czas upominki z US ) i musze przyznac, ze nawet jak na takiego maniaka wsciekle ostrych produktow spozywczych w najrozniejszej postaci to piwo nie podeszlo mi jakos. Ale nie o tym chcialem...

    Po pierwsze wielkie dzieki, ze w koncu pojawilo sie w miare dobre piwko z US (Red Stripe sie nie liczy ).

    Po drugie: jakie sa szanse, ze w przyszlosci pojawi sie wiecej produktow z US (a wszczegolnosci american IPA i APA )? Moje marzenie to moc kupic u Was piwo z takich browarow jak Dogfish Head, Three Floyds, New Glarus, Bell's, New Belgium, Lagunitas, Sierra Nevada, Flying Dog, Rogues Ale, New Holland, Magic Hat, Pyramid, Abita, Odell ....

    Po czecie: widze, ze pojawily sie piwa z duskiego Mikkelera. Pytanie - czy jest jakas szansa na sprowadzenie piw, ktore ten browar robi z amerykanskim browarem Three Floyds (Oatgoop - do kupienia w Danii, Boogoop, Hvedegoop)?

    Pozdrawiam i oczekuje kolejnych milych niespodzianek

    Leave a comment:


  • interpid1
    replied
    Dojechało pełne uzupełnienie Polski . Ciechany , olsztyn , bernardy itd.Zapraszamy

    Leave a comment:


  • reveur
    replied
    Jakby jeszcze Flying Dog się pojawił to byłbym w 7 niebie, nie wspominając o Great Divide. Ale już więcej nie mówię bo znowu powiedzą:
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
    W dupach Wam sie przewraca

    Leave a comment:


  • kony
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
    Jeszcze tylko prośba z mojej strony o jakikolwiek egzemplarz Barleywine"a, będę wdzięczny
    Kalibratora potrzebujesz ?
    Jakiś czas temu był holenderski Emelisse, coś koło 2 dyszek kosztował. Anchora niestety jeszcze nie piłem ale w porównaniu z Flying Dogiem to ten holender słabo wypadł.

    Leave a comment:


  • przemo70
    replied
    Jeszcze tylko prośba z mojej strony o jakikolwiek egzemplarz Barleywine"a, będę wdzięczny

    Leave a comment:


  • przemo70
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika interpid1 Wyświetlenie odpowiedzi
    Jak będziesz w przyszłym tygodniu gwarantuję ,że nowości niedostępnych raczej w Polsce nie udżwigniesz
    Trzymam Cię za słowo

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika interpid1 Wyświetlenie odpowiedzi
    Jak będziesz w przyszłym tygodniu gwarantuję ,że nowości niedostępnych raczej w Polsce nie udżwigniesz
    Czy to może juz w poniedziałek?

    Leave a comment:


  • interpid1
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika reveur Wyświetlenie odpowiedzi
    a ja specjalnie do Wrocławia jechałem po Anchory ale super, że są u nas! Więcej USA bardzo mile widziane po ile są?
    około 11 zł.

    Leave a comment:


  • interpid1
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja też poczekam i wybiorę się w przyszłym tyg., może jeszcze coś ciekawego dowiozą
    dla prezesa
    Jak będziesz w przyszłym tygodniu gwarantuję ,że nowości niedostępnych raczej w Polsce nie udżwigniesz

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    Właśnie wróciłem z Poznania( niespodziewany wyjazd) ale sklep był już nieczynny

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎