Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Głogowska 115, Piwa Świata

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jaroslav
    Senior
    • 10-2005
    • 967

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika k_k_s Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja już sugerowałem właścicielowi Namysłów (Zamkowe, Basztowe - butelki), dodatkowo chętnie widziałbym kilka jabłonowskich mocnych piw i Kipera.
    Po co obniżać poziom sklepu Zresztą te piwa raczej są ogólnodostępne.
    Ja raczej widziałbym: Gościszewo, Jagiełło, Kormorana, Nakel z Krajana,
    oczywiście Janów. Powiem jednak szczerze, że już teraz sklep ma taki poziom,
    że prosząc o więcej człowiek naraża się na stwierdzenie "w d... się poprzewracało"

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jaroslav Wyświetlenie odpowiedzi
      Po co obniżać poziom sklepu Zresztą te piwa raczej są ogólnodostępne.
      Ja raczej widziałbym: Gościszewo, Jagiełło, Kormorana, Nakel z Krajana,
      oczywiście Janów. Powiem jednak szczerze, że już teraz sklep ma taki poziom,
      że prosząc o więcej człowiek naraża się na stwierdzenie "w d... się poprzewracało"
      Dokładnie i właściciel musi umieć sprzeciwić się klientowi, bo potem ten Namysłów sam będzie pił. Ile razy kupisz Basztowe z Namysłowa? Raz, żeby spróbować i opisać na browar.biz. To jest piwo dla żulików, nikogo nie obrażając, a nie dla smakoszy. Szkoda miejsca na półce. Zamkowe to trochę inna bajka, ale nawet we Wrocławiu ciężko dostać Zamkowe w butelce. Puszkę to nawet u siebie w sklepie mam, ale szału nie ma.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • k_k_s
        Senior
        • 02-2005
        • 193

        #78
        Nie rozpędzajcie się, Basztowe i Zamkowe to jedne z moich ulubionych piw. Czasami są w wersjach puszkowych w sieci Dino ale nie zawsze więc z tą dostępnością bym nie przesadzał.
        Poza tym, czy jesteś pewien że sklep utrzyma się z tych wielkich smakoszy, którzy brzydzą się zejść poniżej określonego pułapu? Czy teraz właściciel ma powyrzucać Dock'i, Van Pury itp bo to żulerskie piwa?
        Nawet największy rarytas pity zbyt często spowszednieje. Dlatego jestem zwolennikiem rotacji i chciałbym tam widzieć piwa niedostępne lub trudno dostępne na poznańskim rynku. W tym jabłonowskie czy piotrkowskie.
        I jeszcze raz podkreślam, że jestem bardzo zadowolony z obecnego asortymentu i bywam tam przy każdej okazji przemierzania Głogowskiej a jednocześnie wiążę z nim dalsze nadzieje.

        Comment

        • weather
          Junior
          • 03-2009
          • 25

          #79
          pojawily sie dzis wyczekiwane Primatory w duzej gamie i kilka Svijany.

          Comment

          • snorre
            Senior
            • 02-2006
            • 655

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika weather Wyświetlenie odpowiedzi
            pojawily sie dzis wyczekiwane Primatory w duzej gamie i kilka Svijany.
            O, jak szybko spełniają się moje marzenia
            Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

            Comment

            • pedro4d
              Senior
              • 01-2004
              • 102

              #81
              Pojawiły się również Krakonoše z Trutnova - jasne 10, 11 i 12 oraz jakieś czwarte, ale nie pamiętam jakie

              Comment

              • ex3704
                Member
                • 06-2006
                • 35

                #82
                Coraz więcej piw czeskich w nowych euro, a histeria kaucyjna dosięgła także sklep na Głogowskiej. O ile całość polskiego asortymentu sprzedawanego z kaucją jest przyjmowana z powrotem bez mrugnięcia okiem, o tyle za wszystkie czeskie butelki płacimy w cenie piwa i potem możemy je sobie wyrzucić.

                Comment

                • jaqubowski
                  Member
                  • 12-2008
                  • 76

                  #83
                  pojawił się Połczyn w puszce za 2,70

                  właśnie

                  Comment

                  • artur2
                    Senior
                    • 02-2008
                    • 535

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ex3704 Wyświetlenie odpowiedzi
                    potem możemy je sobie wyrzucić.
                    Albo wykorzystać do rozlewu własnego piwa
                    Mniej alkoholu, więcej smaku !
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • strappado
                      Senior
                      • 08-2007
                      • 111

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jaqubowski Wyświetlenie odpowiedzi
                      pojawił się Połczyn w puszce za 2,70

                      właśnie
                      byl tez swego czasu dostepny w Intermarche na Umultowskiej
                      http://pokazywarka.pl/t47c2v/

                      Comment

                      • ex3704
                        Member
                        • 06-2006
                        • 35

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika artur2 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Albo wykorzystać do rozlewu własnego piwa
                        ...co czynię od dawna, ale i tak mam o jakieś 300 nowych euro za dużo na stanie.

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ex3704 Wyświetlenie odpowiedzi
                          ...co czynię od dawna, ale i tak mam o jakieś 300 nowych euro za dużo na stanie.
                          To nie są EURO, tylko NRW. Jak będziesz przejazdem w kierunku Wrocławia, to biorę te 300szt po 0,3zł/szt. Adres sklepu w podpisie pod linkiem Market Kopyra.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • k_k_s
                            Senior
                            • 02-2005
                            • 193

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jaqubowski Wyświetlenie odpowiedzi
                            pojawił się Połczyn w puszce za 2,70
                            A także Brewer Strong, Super Strong i Export. Poza tym Diabelsko Mocne z Witnicy.
                            Dodatkowo Żywe, Złote Lwy i Piast Wrocławski. W butelkach.

                            Comment

                            • ex3704
                              Member
                              • 06-2006
                              • 35

                              #89
                              Za wyprostowanie terminologii dziękuję, a o lokalizacji będę pamiętał. Choć i tak trzeba to wieźć autem, i i tak kierunek z Poznania na Oborniki obieram jadąc do Czech. Ale się zobaczy, jeśli oczywiście sytuacja w Poznaniu przy Głogowskiej do momentu wyjazdu nie znormalnieje.

                              Comment

                              • artur2
                                Senior
                                • 02-2008
                                • 535

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ex3704 Wyświetlenie odpowiedzi
                                ...co czynię od dawna, ale i tak mam o jakieś 300 nowych euro za dużo na stanie.
                                Jeżeli wyglądają tak jak na zdjęciu, to są to NRW.
                                Attached Files
                                Mniej alkoholu, więcej smaku !
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎