Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Głogowska 115, Piwa Świata

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kony
    breweriarz
    • 08-2005
    • 1701

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
    Jeszcze tylko prośba z mojej strony o jakikolwiek egzemplarz Barleywine"a, będę wdzięczny
    Kalibratora potrzebujesz ?
    Jakiś czas temu był holenderski Emelisse, coś koło 2 dyszek kosztował. Anchora niestety jeszcze nie piłem ale w porównaniu z Flying Dogiem to ten holender słabo wypadł.

    Comment

    • reveur
      Member
      • 01-2011
      • 51

      Jakby jeszcze Flying Dog się pojawił to byłbym w 7 niebie, nie wspominając o Great Divide. Ale już więcej nie mówię bo znowu powiedzą:
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
      W dupach Wam sie przewraca
      IPA, AIPA, EPA andALE!!!:D

      Comment

      • interpid1
        Prezes hordy poznańskiej
        • 03-2009
        • 762

        Dojechało pełne uzupełnienie Polski . Ciechany , olsztyn , bernardy itd.Zapraszamy
        www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

        Comment

        • damon
          Junior
          • 11-2010
          • 26

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika interpid1 Wyświetlenie odpowiedzi
          Od jutra od godziny 15 SUPER EGZOTYKA NA PÓŁKACH.MIĘDZY INNYMI USA - ANCHOR STEAM BEER , CHRISTMAS BEER , PORTER , LIBERTY ALE. RED STRIPE, CHILLI BEER ( z paprką w środku).FRANCJA - ADELSCOTT . AUSTRA -URBOCK24. KANADA- MOOSE LIGHT , JAMES READY , MOOSEHEAD LAGER . TAJLANDIA - CHANG. VIETNAM -SAIGON. WIELKA BRYTANIA - ST. PETERS STOUT , HONEY PORTER,GOLIAT.I WIELE INNYCH. NIEBAWEM KOLEJNE DOSTAWY.ZAPRASZAMY

          Za zadko czytuje to forum heh.

          Zajrzalem wczoraj do sklepu i maly orgazm przezylem, jak zobaczylem "Liberty Ale" Oczywiscie nabylem wszystkie 4 piwka z Anchor Brewing. "Chilli Beer" nie widzialem, ale nie zaluje, poniewaz mialem okazje wyprobowac je jakis czas temu (kolega podsyla mi co jakis czas upominki z US ) i musze przyznac, ze nawet jak na takiego maniaka wsciekle ostrych produktow spozywczych w najrozniejszej postaci to piwo nie podeszlo mi jakos. Ale nie o tym chcialem...

          Po pierwsze wielkie dzieki, ze w koncu pojawilo sie w miare dobre piwko z US (Red Stripe sie nie liczy ).

          Po drugie: jakie sa szanse, ze w przyszlosci pojawi sie wiecej produktow z US (a wszczegolnosci american IPA i APA )? Moje marzenie to moc kupic u Was piwo z takich browarow jak Dogfish Head, Three Floyds, New Glarus, Bell's, New Belgium, Lagunitas, Sierra Nevada, Flying Dog, Rogues Ale, New Holland, Magic Hat, Pyramid, Abita, Odell ....

          Po czecie: widze, ze pojawily sie piwa z duskiego Mikkelera. Pytanie - czy jest jakas szansa na sprowadzenie piw, ktore ten browar robi z amerykanskim browarem Three Floyds (Oatgoop - do kupienia w Danii, Boogoop, Hvedegoop)?

          Pozdrawiam i oczekuje kolejnych milych niespodzianek

          Comment

          • alterbeer
            Senior
            • 09-2011
            • 138

            Też zakupiłem wszystkie cztery dostępne Anchory oraz kilka innych europejskich nowości

            Co do możliwości sprowadzenia to (przynajmniej tak mi się wydaje) w najlepszym wypadku możliwe jest ściągnięcie tego co europejski dystrybutor (holenderska firma Bier & Co.) od którego Piwa Świata się zaopatrują ma w swojej ofercie, tj. http://www.bierenco.nl/uk/result.asp

            Na bezpośredni import z USA prosto do Polski nie ma co liczyć, za mały rynek i za duże koszta.

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10737

              Zostało jeszcze coś z USA?
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • interpid1
                Prezes hordy poznańskiej
                • 03-2009
                • 762

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                Zostało jeszcze coś z USA?
                Wszystko jeszcze jest
                www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

                Comment

                • interpid1
                  Prezes hordy poznańskiej
                  • 03-2009
                  • 762

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika damon Wyświetlenie odpowiedzi
                  Za zadko czytuje to forum heh.

                  Zajrzalem wczoraj do sklepu i maly orgazm przezylem, jak zobaczylem "Liberty Ale" Oczywiscie nabylem wszystkie 4 piwka z Anchor Brewing. "Chilli Beer" nie widzialem, ale nie zaluje, poniewaz mialem okazje wyprobowac je jakis czas temu (kolega podsyla mi co jakis czas upominki z US ) i musze przyznac, ze nawet jak na takiego maniaka wsciekle ostrych produktow spozywczych w najrozniejszej postaci to piwo nie podeszlo mi jakos. Ale nie o tym chcialem...

                  Po pierwsze wielkie dzieki, ze w koncu pojawilo sie w miare dobre piwko z US (Red Stripe sie nie liczy ).

                  Po drugie: jakie sa szanse, ze w przyszlosci pojawi sie wiecej produktow z US (a wszczegolnosci american IPA i APA )? Moje marzenie to moc kupic u Was piwo z takich browarow jak Dogfish Head, Three Floyds, New Glarus, Bell's, New Belgium, Lagunitas, Sierra Nevada, Flying Dog, Rogues Ale, New Holland, Magic Hat, Pyramid, Abita, Odell ....

                  Po czecie: widze, ze pojawily sie piwa z duskiego Mikkelera. Pytanie - czy jest jakas szansa na sprowadzenie piw, ktore ten browar robi z amerykanskim browarem Three Floyds (Oatgoop - do kupienia w Danii, Boogoop, Hvedegoop)?

                  Pozdrawiam i oczekuje kolejnych milych niespodzianek
                  POSTARAMY SIĘ
                  www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10737

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika interpid1 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Wszystko jeszcze jest
                    Red i Chili nie widziałem
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23782

                      Bo jest tylko to wszystko co zostało
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10737

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                        Bo jest tylko to wszystko co zostało
                        Prawie nie było niczego
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23782

                          Czyli było wszystko, jak szef pisał
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • interpid1
                            Prezes hordy poznańskiej
                            • 03-2009
                            • 762

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                            Prawie nie było niczego
                            Chili jest ( okularki czas założyć)
                            www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

                            Comment

                            • interpid1
                              Prezes hordy poznańskiej
                              • 03-2009
                              • 762

                              Zapomniałem dodać trochę przecen na Niemcy i Belgię.Zapraszamy
                              www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

                              Comment

                              • anteks
                                maruda
                                • 08-2003
                                • 10737

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika interpid1 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Chili jest ( okularki czas założyć)
                                Sprawdzę w czwartek
                                Mniej książków więcej piwa

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎