Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Buk, Przemysłowa 2, Netto

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kham
    Senior
    • 01-2006
    • 751

    Buk, Przemysłowa 2, Netto

    Niedawno otwarte. No to zwiedziłem spodziewając się Żywego i Koźlaka z Ambera. Nic z tego, ale przy kasach dosłownie wpadłem na nierozpakowane zgrzewki puszkowanego Natura (z Ambera oczywiście). Cena 1,99zł.
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Gdzie ten sklep? W Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu czy w Skowronnie Dolnym? Na jakiejś ulicy on się znajduje?
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      W Buku przecież.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kham Wyświetlenie odpowiedzi
        Niedawno otwarte. No to zwiedziłem spodziewając się Żywego i Koźlaka z Ambera. Nic z tego, ale przy kasach dosłownie wpadłem na nierozpakowane zgrzewki puszkowanego Natura (z Ambera oczywiście). Cena 1,99zł.
        Proszę o podanie dokładnych danych sklepu zgodnie z zasadami tego działu.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          W Buku przecież.
          no, tak jakby w Buku było 10 sklepów Netto i ciezko było znaleźć.
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Myślałem, że zasady dodawania sklepów są proste "Miasto, ulica, sklep".
            Przemkneło mi przez głowę, ze to może chodzić o miejscowść Buk, ale również dobrze sklep może się nazywać "Netto Buk".

            Jednak dałem plamę, bo jak mogłem nie skojarzyć, ze chodzi o sklep Netto w Buku


            Netto Buk ul. Przemysłowa 2
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10737

              #7
              Przejeżdżam koło tego sklepu codziennie ale jakoś nie wstępowałem , ale jak widzę będę musiał
              Last edited by anteks; 22-07-2010, 12:40.
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎