Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Łódź, Wujaka/Gorkiego przy Puszkina, Alkohole 24

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wispawel
    • 05-2024

    Łódź, Wujaka/Gorkiego przy Puszkina, Alkohole 24

    Nowo otwarty sklep, z tego co zapamiętałem mają między innymi wszystkie Ciechany, Zwierzynieca, Twierdzowe, Kasztelana niepasteryzowanego, Lubuskie, Magnusa, Kaźlaka jakieś czeskie - Gambrinusa bodajże, ale nie przyjrzałem się, gdyż nie gustuje. W tej części Widzewa to jedyny taki fajny sklep. Polecam, ceny jak na Pomorskiej. Przy następnej wizycie uzupełnię listę :-)
  • Wypierniczator
    Member
    • 08-2010
    • 71

    #2
    Dodatkowo jeszcze piwa z browaru Amber (żywe i Kozlak na pewno), Perła Niepasteryzowana, spory wybór Łomż. Jednak ciekawszy sklep w tej okolicy jest pare metrów w kierunku Elektrowni, obok boiska szkolnego, dla mieszkańców osiedla godny polecenia, wybór zdaje się większy niz w Alkohole24, a i sporo czynnych lodówek tam jest.
    So do all who live to see such times, but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎