Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Bytom, Browarniana 2, Piwomania [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lycaster
    Senior
    • 05-2008
    • 130

    Bytom, Browarniana 2, Piwomania [zamknięte]

    Zapraszamy do naszego sklepu w Bytomiu. Godziny otwarcia pon- pt - 10.00-18.00, sobota 10.00-15.00. Sklep jest w fazie rozruchu, a że działa w systemie franszyzy pewne rzeczy w najbliższych dniach będą się jeszcze docierały.
  • noodles
    Senior
    • 09-2005
    • 700

    #2
    A jakie piwa można u was kupić ? Oczywiście poza tymi które są wszędzie.
    Moja kolekcja podstawek

    Comment

    • lycaster
      Senior
      • 05-2008
      • 130

      #3
      Z pewnością jest cały Czarnków, Cerna Hora, Jagiełło, Kelt, Smadny Mnich, Sarise, Topavary i Corgonie. Do tego cała Fortuna, Konstancin, Zwierzyniec z Perły, a z czeskich powinien być jeszcze Bernard, Velkopopovicky Kozel, Starobrno, Svijane, Pardal. Powinien też być cały Obolon. Zwiększenie asortymentu to nie problem, ale jako, że właściciel jest w fazie rozruchu nie chciał zarzucać się zbytnio piwem, szczególnie tym niepasteryzowanym. Dlatego też prośba o sugestie co do asortymentu - nie ma większego problemu, żeby dowieźć choćby skrzynkę na zamówienie z magazynu centralnego.

      Comment

      • mwa
        Senior
        • 01-2003
        • 5071

        #4
        Brackie powinno urozmaicić ofertę.
        Last edited by mwa; 09-11-2009, 14:20.
        Pozdrawiam Cię !!!!

        Comment

        • lycaster
          Senior
          • 05-2008
          • 130

          #5
          To jest oczywista oczywistość

          Comment

          • noodles
            Senior
            • 09-2005
            • 700

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lycaster Wyświetlenie odpowiedzi
            Z pewnością jest cały Czarnków, Cerna Hora, Jagiełło, Kelt, Smadny Mnich, Sarise, Topavary i Corgonie. Do tego cała Fortuna, Konstancin, Zwierzyniec z Perły, a z czeskich powinien być jeszcze Bernard, Velkopopovicky Kozel, Starobrno, Svijane, Pardal. Powinien też być cały Obolon. Zwiększenie asortymentu to nie problem, ale jako, że właściciel jest w fazie rozruchu nie chciał zarzucać się zbytnio piwem, szczególnie tym niepasteryzowanym. Dlatego też prośba o sugestie co do asortymentu - nie ma większego problemu, żeby dowieźć choćby skrzynkę na zamówienie z magazynu centralnego.
            To jest wystarczająca zachęta żeby do was zajrzeć. A jeśli okaże się, że dostanę u was ciemnego Sarisa i Topvara to jestem gotów nawet na długoletnią przyjaźń. Napiszcie jeszcze w jakie dni i w jakich godzinach pracujecie.
            Moja kolekcja podstawek

            Comment

            • manu
              Junior
              • 11-2009
              • 3

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika noodles Wyświetlenie odpowiedzi
              To jest wystarczająca zachęta żeby do was zajrzeć. A jeśli okaże się, że dostanę u was ciemnego Sarisa i Topvara to jestem gotów nawet na długoletnią przyjaźń. Napiszcie jeszcze w jakie dni i w jakich godzinach pracujecie.
              Mogę tylko potwierdzić, że oferta jest spora i zachęca do częstych odwiedzin! Co do ciemnego Sarisa i Topvara to chyba nie widziałem, ale mam nadzieję, że wkrótce sie pojawią! Godziny otwarcia to pon-pt - 10.00-18.00, a sobota 10.00-15.00.

              Z piw, których nie znałem bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Pardal Echt

              Do zobaczenia na Browarnianej 2

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                #8
                Wybrałem się w niedzielę no i..............nie znalazłem nic.Po krótkich poszukiwaniach wydedukowałem,ze za zewnętrzną roletą musi się kryć wejście do sklepu.No cóż musze spróbowac w tygodniu.A tak na przyszłość przydałoby się jakiś szyld powiesić bo ktoś kto nie zna miasta może miec spore kłopoty ze zlokalizowaniem sklepu.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • noodles
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 700

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                  A tak na przyszłość przydałoby się jakiś szyld powiesić bo ktoś kto nie zna miasta może miec spore kłopoty ze zlokalizowaniem sklepu.

                  Tym bardziej, że jest to sklep tylko z piwem czyli dość odważna inicjatywa. Ja tam się na biznesie za bardzo nie znam ale wydaje mi się, że żeby taki społecznie bardzo potrzebny sklepik przetrwał trzeba bardzo mocno (w miarę możliwości oczywiście) postawić na reklamę a już oznakowanie samego sklepu i okolicy (sklep jest w ruchliwym centrum miasta ale trochę schowany) to rzecz zasadnicza.
                  Moja kolekcja podstawek

                  Comment

                  • Hakuba
                    Member
                    • 11-2009
                    • 34

                    #10
                    godziny otwarcia

                    bardzo przepraszam za brak informacji
                    godziny funkcjonowania sklepu :

                    pn - pt 10-18
                    sobota 10-15
                    sklep w niedziele nieczynny

                    w najbliższym czasie godziny handlu ulegną zmianie ( sklep będzie dłużej czynny
                    i prawdopodobnie w niedzielę ) o czym poinformuję

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika noodles Wyświetlenie odpowiedzi
                      (sklep jest w ruchliwym centrum miasta ale trochę schowany)
                      Trochę to małopowiedziane,jest w głębokim podwórku w okolicy gdzie buduje się galerię handlową więc ludzi w uliczkę browarnianą nie zapuszcza się za dużo.Według mnie lokalizacja nie jest zbyt szczęśliwa no ale to tylko moje zdanie.Nie chce byc złym prorokiem ale w tej okolicy ten sklep nie przetrwa długo.
                      Last edited by kiszot; 23-11-2009, 16:45.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • manu
                        Junior
                        • 11-2009
                        • 3

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                        Trochę to małopowiedziane,jest w głębokim podwórku w okolicy gdzie buduje się galerię handlową więc ludzi w uliczkę browarnianą nie zapuszcza się za dużo.Według mnie lokalizacja nie jest zbyt szczęśliwa no ale to tylko moje zdanie.Nie chce byc złym prorokiem ale w tej okolicy ten sklep nie przetrwa długo.
                        Nie zapomnij, że po otwarciu Agory (wiem, wiem, że dopiero za rok ) ludzi będą do niej zmierzać z parkingu wielopoziomowego zlokalizowanego właśnie na ul. Browarnianej, więc przy dobrym oznakowaniu i reklamie będą praktycznie przechodzić obok tego sklepu. Tak więc, jeśli sklep się utrzyma w tym miejscu, to z biegiem czasu może być tylko lepiej. A tego właścicielom życzę!
                        Last edited by manu; 23-11-2009, 17:38.

                        Comment

                        • Hakuba
                          Member
                          • 11-2009
                          • 34

                          #13
                          świeża dostawa Kormorana

                          na półce pojawiły się świeże Kormorany :
                          - premium
                          - świeże
                          - warmiak
                          - wiśnia
                          - porter warmiński ( którego zamierzam wreszcie spróbować )

                          Comment

                          • Hakuba
                            Member
                            • 11-2009
                            • 34

                            #14
                            promocja

                            do 6 piw z Cernej Hory ( Pater, Moravskie Sklepni, Granat ,Lezak - z krótką datą )
                            szklaneczka 0,3 l gratis ( Urpiner, Cerna Hora, lub Nałęczowskie )

                            Comment

                            • Hakuba
                              Member
                              • 11-2009
                              • 34

                              #15
                              nowość - VELEN - pszenica z Cernej Hory

                              nowy produkt z Cernej Hory
                              piwo pszeniczne pod nazwą VELEN

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎