Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Katowice, Plebiscytowa 13, Whisky & Spirit House

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomsik83
    Junior
    • 11-2010
    • 9

    Katowice, Plebiscytowa 13, Whisky & Spirit House

    Witam,
    Dzięki temu że w powyższym sklepie pojawiło się sporo ciekawych piwek zacząłem swoją przygodę z piwami.
    Na samym początku kupiłem kilka Ciechanów. Były bardzo dobre! Zacząłem częściej odwiedzać sklep i próbować nowe piwka.

    Wiem że na pewno można kupić piwa z browarów Ciechan, Konstancin, Kormoran, Amber, Czarnków. W swojej ofercie mają sporo niemieckich piw i innych zagranicznych perełek, które normalnie ciężko kupić.
    Asortyment cały czas się poszerza, właściciel obawia się zamawiania dużych partii bo jak wiadomo piwa niepasteryzowane mają krótki termin ważności a nie ma aż tylu chętnych klientów do kupowania takich piw. Żeby trochę rozreklamować ten sklep postanowiłem założyć ten wątek.

    Z właścicielem można pogadać i sprowadzić coś na specjalne zamówienie.

    p.s. Mam jeszcze prośbę. Jeżeli ktoś z tego forum odwiedzi ten sklep niech powie że znalazł opis sklepu na forum internetowym

    Polecam.
    Last edited by tomsik83; 20-11-2010, 11:37.
  • volodos
    Senior
    • 09-2008
    • 717

    #2
    A ceny?

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23805

      #3
      Pracowników, rodziny, krewnych i znajomych Królika znaczy się właścicieli tego przybytku (a także ich samych) proszę o zapoznanie się z zasadami zamieszczania informacji komercyjnych:



      Nie uwierzę w żadne zapewnienia że nie jesteście związani w jakikolwiek sposób z tym sklepem. W najgorszym wypadku wątek o sklepie zostanie całkowicie stąd usunięty.

      Wątek został zamknięty do czasu ostudzenia emocji. Nadmieniam, że zaistnienie w jednym wątku wpisów od 4 dopiero co zarejestrowanych Użytkowników wyłącznie piszących o tym sklepie w kontekście asortymentowym - uważam za zbytnie nawarstwienie przypadków. Jeśli ktoś z Was ma obiekcje co do mojego działania - można założyć wątek w odpowiednim miejscu i się wyżalić na mnie.
      Last edited by ART; 13-12-2010, 00:36.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Czapayew
        Senior
        • 10-2002
        • 1966

        #4
        Szkoda, że ten sklep zaczął tak niefortunnie "swoja przygodę" na forum, bo jest naprawdę świetnie zaopatrzony. Są tu piwa z większości małych i średnich polskich browarów (braki: GAB, Namysłów, Imielin), łącznie z Gościszewem i Lwówkiem. Wszystko uzupełnione piwami m.in. czeskimi (Cerna Hora, Rohozec), niemieckimi oraz belgijskimi. Koncernówka schowana w niepozornym kątku. Ze słów właścicieli wynikało, że aktualnie mają 116 gatunków. Po zaopatrzenie jeżdżą ponoć do... Łodzi. Ja wyszedłem uboższy o 13,50 zł i bogatszy o KSIĄŻĘCE z Lwówka, MIODOWE z Łomży, WALOŃSKIE z Czarnkowa i gontynieckie JASNE (dla teściowej, której zasmakowało ). Zaryzykuję stwierdzenie, ze to jeden z najlepiej piwnie zaopatrzonych sklepów w cetrum Katowic.
        "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

        www.zamkoszlaki.com
        www.piwnekapsle.net

        Comment

        • Avernum
          Senior
          • 10-2010
          • 165

          #5
          Whisky & Spirit - Katowice

          Witam,

          Sklep świetnie zaopatrzony, bardzo duża ilość piw krajowych (Amber, Cornelius, Ciechanów, Fortuna, Kormoran, Konstancin, Zamkowy, Sulimar, BOSS, Czarnków i inne) pare niezłych piw niemieckich, piwa belgijskie, piwa japońskie, piwa litwińskie, piwa czeskie i pewnie inne się znajdą ale nie notowałem

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Avernum Wyświetlenie odpowiedzi
            (...) piwa japońskie, (... )
            Niech zgadne Produkowanych na licencji w Europie.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Czapayew
              Senior
              • 10-2002
              • 1966

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Avernum Wyświetlenie odpowiedzi
              piwa litwińskie
              ... czyli połączenie piw litewskich z fińskimi
              "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

              www.zamkoszlaki.com
              www.piwnekapsle.net

              Comment

              • Avernum
                Senior
                • 10-2010
                • 165

                #8
                Whisky & Spirit - Katowice

                Fail

                Proszę wybaczyć za ubogą znajomość słownictwa charakteryzującego ten zacny kraj

                Comment

                • Czapayew
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 1966

                  #9
                  Ciekawostka - spory procent zaopatrzenia sklepu pochodzi z Zofmaru.
                  "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                  www.zamkoszlaki.com
                  www.piwnekapsle.net

                  Comment

                  • Avernum
                    Senior
                    • 10-2010
                    • 165

                    #10
                    Szkoda wielka że się ten przybytek nie reklamuje mimo odzewu forumowiczów. Btw można tam zakupić chyba najtańsze Raciborskie Ciemne w Kato

                    Comment

                    • mon55ter
                      Member
                      • 10-2010
                      • 43

                      #11
                      Widocznie nie czują takiej potrzeby, z tego co widze jak ich odwiedzam za każdym razem ktoś oprócz mnie wpada i kupuje piwo, często te droższe belgijskie czy litewskie w dużych butlach. Sam właściwie od pewnego czasu zagladam tylko tam, poza świetnie zaopatrzonymi bytomskimi i tyskimi sklepami .
                      Mają zdecydowanie największy wybór w całych Kato i to w miarę stałym asortymencie, nie tak jak na Paderewie, gdzie za kazdym razem czegoś nie można dostać, a niektóre ekspedientki butelek nie chcą przyjmować (bo nie znają takiego piwa i to nie od nich, koniec dyskusji) i jeśli pana Wojtka na sklepie nie ma, to trzeba taszczyć z powrotem..
                      Last edited by mon55ter; 17-05-2011, 22:24.

                      Comment

                      • Avernum
                        Senior
                        • 10-2010
                        • 165

                        #12
                        Zgadzam się w sumie, wybór duży i w miarę na bieżąco uzupełniany. A u Pana Wojtka to nie wiem co się ostatnimi czasy dzieje z tym asortymentem, kiepska sprawa.

                        Comment

                        • Czapayew
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 1966

                          #13
                          Dziś znów zajrzałem do "W&S" - pojawił się Browar Południe: Kresowe Jasne i Stout (5,20 PLN)
                          "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                          www.zamkoszlaki.com
                          www.piwnekapsle.net

                          Comment

                          • Rzeszowiak
                            Piwny Radykał
                            • 04-2009
                            • 1596

                            #14
                            Ale cena Zwłaszcza mając na uwadze odległość z browaru do sklepu.

                            Comment

                            • Czapayew
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 1966

                              #15
                              Stout z GAB-a (poprzednika BP) nigdy nie należał do tanich piw.
                              "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                              www.zamkoszlaki.com
                              www.piwnekapsle.net

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎