Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Bielsko-Biała, Mostowa 2, Sfera II, "Piotr i Paweł"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mrmario
    Member
    • 03-2012
    • 40

    Bielsko-Biała, Mostowa 2, Sfera II, "Piotr i Paweł"

    Otwarte już jakiś czas temu, ale dopiero ostatnio odwiedziłem z ciekawości będąc w okolicy.
    Asortyment raczej bogaty, mają nawet Bosmana i Królewski jak by ktoś chciał. Cenowo niektóre droższe, niektóre tańsze w porównaniu z konkurencją ale zawsze coś fajnego się znajdzie.

    Kupiłem:
    Piwo Żywe 3.49 zł
    Celtyckie 4,29 zł,
    Bosman Specjal 2,59 zł
    Świeże Jasne Niepasteryzowane 3,89 zł
    Krzepkie Jasne 3,99 zł
    Trybunał Trójsłodowe 2,99 zł
    Złote Lwy 3,39 zł

    Pełna oferta piwek pod linkiem

    Otwarte:
    Poniedziałek - Sobota 08:00-21:00
    Niedziela 10:00-18:00
    Naprawa i sprzedaż komputerów, pogotowie komputerowe, odzyskiwanie danych, tworzenie stron internetowych, optymalizacja i pozycjonowanie stron www.
  • ZKB
    Senior
    • 12-2009
    • 172

    #2
    Niektóre ceny przyprawiają o zawrót głowy, bo jak inaczej ocenić 3,49 zł za Grand Imperiala. Z zasady nie kupuję w marketach piwa ale niestety niektóre propozycję mają zabójcze ceny a przy okazji trafiają się inne okazje, np Lagerowe za 2,89 zł.
    Nie wiem jak w innych PiP ale w Bielsku niektórych browarów raczej się nie uświadczy: np Racibórz, Gościszewo, stąd na szczęście sklepy z piwem regionalnym mają przestrzeń dla siebie.
    Beer is for life not just for christmas !

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎