Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Bracki RauchBock

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10739

    Po wybraniu lokale- Lubuskie, dowiadujemy sie że wLubuskim leży Biłgoraj, Międzyrzec oraz Biała Podlaska
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      Ja przeczytałem kilka wątków dotyczących tego piwa w których forumowicze wymienili juz kilka miejsc w całej Polsce gdzie można je kupić czy na miejscu wypić. Akurat W-wa pierwsza nie była sprzedając tą koncernówkę.

      Czemu w trzeciej osobie? Nie wiem, tak wyszło
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • funkyherman
        Junior
        • 09-2012
        • 15

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
        Kuźwa, w całej masie lokali i sklepów w Polsce można juz to piwo dostać to się przyczepiać musi do Warszawy. Tamtych miejsc nie komentuje, to tak. Co za jakaś mentalność?
        No przecież Warszawa jest winna całego zła na świecie. W końcu dostaje aż 30% tego co sama wpłaca do budżetu centralnego, przyjmuje wszystkich synów powiatu z całego kraju no i w końcu jest Stolicą ! Jest tez winna dominacji wielkich koncernów piwnych, małego wyboru piw w sklepu osiedlowym na Kabatach, temu że piwo z AleBrowaru nie dojechało na premierę a teraz tego, że jakieś piwo wyprzedziło swoją wyczekiwaną przez miliony premierę i śmiało się pojawić w niepozornej budce przy Samie !


        Panie Tomku proszę o odłożenie 4 butelek tego cuda + 3 butelki Końca Świata - będę odebrać po 17

        Comment

        • Mason
          Senior
          • 02-2010
          • 3280

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
          Ja przeczytałem kilka wątków dotyczących tego piwa w których forumowicze wymienili juz kilka miejsc w całej Polsce gdzie można je kupić czy na miejscu wypić. Akurat W-wa pierwsza nie była sprzedając tą koncernówkę.
          Tak czy siak w każdym przypadku takie działanie uważam za karygodne i bardzo źle świadczące o ludziach prowadzących taki biznes. A jeśli ktoś to tłumaczy niewiedzą to jeszcze gorzej, bo to znaczy że nie ma podstawowej wiedzy na temat towaru który sprzedaje.
          Cwaniactwo to delikatne słowo, poza tym biorąc pod uwagę niedawny hit to określenie "warszawski cwaniak" nie jest specjalnie negatywne

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika funkyherman Wyświetlenie odpowiedzi
          No przecież Warszawa jest winna całego zła na świecie.
          Nie mieszkam w Warszawie, więc nie wiem. Ale skoro tak twierdzisz jako zapewne autochton, to chyba masz rację.
          JEDNO PIVKO NEVADI!

          Comment

          • Brat_Piwny
            Senior
            • 01-2009
            • 685

            Brackie Rauchbock

            Pozostaje tylko mieć nadzieję, że Piwo będzie warte tego całego zamieszania. A cierpliwi zostaną nagrodzeni ....

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomekwawa33 Wyświetlenie odpowiedzi
              Na początek chciał bym przeprosić MASONA za słuszną uwagę odnośnie premiery piwa Brackie Rauch Bock. Która jest wyznaczona na 6 grudnia. Po rozmowie z kompetentną osobą piwo zostało wycofane ze sprzedaży. Wiem o tym że brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem, ale przedstawiciel Grupy Żywiec nawet słowe nie powiedział że jest wyznaczona data premiery. Wobec niego zostaną wyciągnięte konsekwencje w dniu jutrzejszym. Przepraszam w imieniu naszego sklepu za cały spowodowany zamęt.
              Brawo. Popełnić błąd nie jest grzechem gdy umie się go naprawić.
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                Dupa blada, wróciłem ze sklepu bez Rauchbocka, przynajmniej zakupiłem sobie Koniec Świata i zestaw Miłosławia. Szkoda tylko, że na miejscu obsługa nie powiedziała, że jest ale nie mogą sprzedać aż do czwartku, a nie wypierać się, że nie ma.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • nuka1
                  Junior
                  • 02-2011
                  • 6

                  Premiera tuż tuż, wobec tego kilka słów o moich wrażeniach z pierwszej degustacji.

                  Nie chcę się rozpisywać jak smakuje co wyczuwam czego nie itp. Chciałbym porównać to piwo do oryginału, czyli piwa które wygrało w Żywcu. A więc do rzeczy, w moim odczuciu nie daleko padło jabłko od jabłoni . Dymny charakter Brackiego Rauchbocka jest odrobinę niższy niż w oryginale, jednak ogólne wrażenie jest pozytywne i wydaje mi się, że nie najgorzej udało się odtworzyć oryginał. Jest jeden niuans w moim odczuciu piwo to smakuje dużo lepiej w temperaturze ok 13C, więc przed degustacją proponuję odpowiednio wcześniej wyciągnąć z lodówki .

                  Comment

                  • Jurgenau
                    Junior
                    • 06-2012
                    • 26

                    Jak ja nie lubie tego żałosnego filmu...

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      Gdy piwo już pojawi się i będziecie chcieli go opisać i oceniać, to czyńcie to w tym temacie. Ten wątek połączony jest z sygnaturą piwa w DP. Tytuł jest nieco inny, ale zawsze można go wyedytować. Nie zakładajcie nowego tematu!
                      Last edited by Pendragon; 04-12-2012, 20:06.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                        Brawo. Popełnić błąd nie jest grzechem gdy umie się go naprawić.
                        Tylko że straciło na tym kilka osób, które wybrały się do sklepu specjalnie po to piwo. Jak się okazuje, informacja o premierze nie jest odpowiednio przekazywana, więc może warto się ugryźć w język, zanim potępi się w czambuł domniemane cwaniactwo czy olewanie ustaleń. Ja na miejscu właściciela sklepu nie czułbym się w tej sytuacji zobligowany do dotrzymywania umowy (której zresztą w omawianym przypadku chyba nie było), a przynajmniej sprzedałbym to piwo osobom, które specjalnie po nie przyjechały w związku z informacją o jego dostępności.

                        Comment

                        • Mason
                          Senior
                          • 02-2010
                          • 3280

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomekwawa33 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Na początek chciał bym przeprosić MASONA za słuszną uwagę odnośnie premiery piwa Brackie Rauch Bock. Która jest wyznaczona na 6 grudnia. Po rozmowie z kompetentną osobą piwo zostało wycofane ze sprzedaży. Wiem o tym że brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem, ale przedstawiciel Grupy Żywiec nawet słowe nie powiedział że jest wyznaczona data premiery. Wobec niego zostaną wyciągnięte konsekwencje w dniu jutrzejszym. Przepraszam w imieniu naszego sklepu za cały spowodowany zamęt.
                          Cieszę się z takiego rozwoju sprawy. Wasze

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jak się okazuje, informacja o premierze nie jest odpowiednio przekazywana, więc może warto się ugryźć w język, zanim potępi się w czambuł domniemane cwaniactwo czy olewanie ustaleń.
                          Cytat z kontry butelki Brackiego Rauchbocka:
                          Bracki Rauchbock, połączenie piwnej pasji piwowara domowego z kunsztem piwowarów z Grupy Żywiec, pojawia się w sprzedaży tradycyjnie 6 grudnia.
                          Więc wystarczy wziąć butelkę do ręki i przeczytać tekst na kontrze.

                          Zanim posypią się na mnie gromy, że potępiam sprzedaż przed czasem a sam mam to piwo to pragnę wyjaśnić, że butelkę otrzymałem dziś od GŻ, a to dlatego że na premierze będę pełnił rolę Ambasadora Brackiego Rauchbocka i dostałem butelkę do degustacji, abym mógł powiedzieć coś o piwie.
                          JEDNO PIVKO NEVADI!

                          Comment

                          • VanPurRz
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 4229

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                            Tylko że straciło na tym kilka osób, które wybrały się do sklepu specjalnie po to piwo. Jak się okazuje, informacja o premierze nie jest odpowiednio przekazywana, więc może warto się ugryźć w język, zanim potępi się w czambuł domniemane cwaniactwo czy olewanie ustaleń. Ja na miejscu właściciela sklepu nie czułbym się w tej sytuacji zobligowany do dotrzymywania umowy (której zresztą w omawianym przypadku chyba nie było), a przynajmniej sprzedałbym to piwo osobom, które specjalnie po nie przyjechały w związku z informacją o jego dostępności.
                            Hmmm Żą wszyscy wiedzą od lat, że premiera Grand Championa jest 6 grudnia...Chyba można skończyć tą dyskusję. Sklep zaczął sprzedawać wcześniej, zreflektował się jednocześnie rekompensując szkłem wyprawę tych osób które przyszły. Notabene zachowały się nie fair. Ja np.: wiedziałem, że będzie dzisiaj w tym sklepie ale do głowy by mi nie przyszło pojechać i kupić to piwo przed 6 grudnia.
                            Może jestem po prostu głupi, naiwny i niedzisiejszy, w tym świecie gdzie nie przestrzega się juz żadnych zasad a każdy patrzy tylko na swój interes i wygodę
                            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                            Comment

                            • Doodeck
                              Senior
                              • 05-2003
                              • 1612

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              Gdy piwo już pojawi się i będziecie chcieli go opisać i oceniać, to czyńcie to w tym temacie. Ten wątek połączony jest z sygnaturą piwa w DP. Tytuł jest nieco inny, ale zawsze można go wyedytować. Nie zakładajcie nowego tematu!
                              Bez zwrotu "Piwo gotowe do oceny" na początku wątku, to chyba nie do przejścia.
                              Dalekosiężny
                              Obserwator
                              Obiektów
                              Dynamicznie
                              Epatujących
                              Ciekawymi
                              Koncepcjami

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19168

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                Gdy piwo już pojawi się i będziecie chcieli go opisać i oceniać, to czyńcie to w tym temacie. Ten wątek połączony jest z sygnaturą piwa w DP. Tytuł jest nieco inny, ale zawsze można go wyedytować. Nie zakładajcie nowego tematu!

                                I każdy kto będzie chciał poczytać o piwie będzie musiał przebrnąć przez 4 strony dyrdymał. Gratuluje konceptu!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎