Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarnków, Kamionkowskie Miodowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Czarnków, Kamionkowskie Miodowe

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: To piwo także jest ciemnorubinowe, co mnie nieco zaskakuje. Ale kolor ładny... [4]
    Piana: Beżowa, niestety - znikający punkt. [2.5]
    Zapach: Delikatny słodowy z akcentem miodowym - tego oczekiwałem po piwie miodowym. [4]
    Smak: Słodowe - a nawet słodkawe (nieco za bardzo) - z posmakiem miodu. [3.5]
    Wysycenie: Niewysokie, ale do takiego piwa chyba jest OK. [4]
    Opakowanie: Jak cała seria boleśnie proste, kapsel "soho". [3]
    Uwagi: Mimo wszystko to chyba najsensowniejsze z piw kamionkowskich, jak zwykle, zastanawiam się, po co...

    Moja ocena: [3.6]

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Czerwonobrązowy, pod światło piękna głęboka czerwień. Problem w tym, że piwo jest całkowicie klarowne, a tego w miodowych nie uznaję. [3.5]
      Piana: Niska, szybko znika niemal do zera. [1.5]
      Zapach: Miód (w miarę naturalny), owoce, karmel, świetna nuta porto. Całość kojarzy mi się z Miodnym z Kormorana, a to dla mnie najlepsze polskie miodowe. [4.5]
      Smak: Piwo nie jest słodkie, ale to raczej nie zaskakuje po Gniewoszu na miodzie akacjowym. Czuć przyjemną paloność, ale poza tym niewiele - nie ma słodowej głębi, , nie ma nut z ciemnych słodów, jest za to lekka, pasująca goryczka. [3.5]
      Wysycenie: O wiele za wysokie. [3]
      Opakowanie: Genialna w swojej prostocie etykieta, nie pasuje do niej kapsel Soho. [4]
      Uwagi: Pite 10 stycznia 2013 r.

      Moja ocena: [3.65]

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: ciemny, nieprzejrzysty mahoń, podoba mi się [5]
        Piana: ecru, drobna, zwarta, opada bardzo powoli [4]
        Zapach: słaby, wyczuwam lekkie miodowe akcenty, trochę owocowe i słód [3.5]
        Smak: pełne i treściwe a zarazem lekkie dominuje lekka cierpkawość, trochę goryczki chmielowej na bardzo delikatnym miodowym podkładzie, całośc dobrze zharmonizowana [4]
        Wysycenie: bez zarzutu [5]
        Opakowanie: bardzo podoba mi sie prostota etykieta, kapsel z napisem SOHO [4.5]
        Uwagi: fajny miodowy produkt, na pewno posmakuje amatorom piw miodowych

        Moja ocena: [3.95]
        Attached Files
        Last edited by becik; 08-08-2013, 17:26.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎