Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechanów, Marcowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • PociungWidmo
    Senior
    • 11-2012
    • 109

    #77
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Przyjemna dla oka jasnobursztynowa barwa. [4.5]
    Piana: Słaba, drobnopęcherzykowa, znikła w parę sekund po nalaniu. [3]
    Zapach: Słodowy, przyjemny aczkolwiek mogłoby być bardziej aromatyczne. [4]
    Smak: Przeważa słodowość, oprócz tego odrobina słodkiego i lekka goryczka o ziołowym charakterze. Dosyć treściwe. [4]
    Wysycenie: Średnie, mi odpowiada. [5]
    Opakowanie: Zwrotna butelka, z grafiką nawiązującą stylem do innych piw z Ciechanowa. Podane podstawowe informacje o gatunku, składzie i ekstrakcie. Siedziba firmy w Lwówku Śląskim, trochę mnie to zdziwiło. [4.5]
    Uwagi:

    Moja ocena: [4]

    Comment

    • dlugas
      Senior
      • 04-2006
      • 4014

      #78
      A ja ponownie kupiłem "na wyprzedaży" idące pod termin. Niestety kilka dni musiało poczekać bo zachorowałem
      Warka do 08.09.2013, pite wczoraj tj. 07.09.13

      Porównując do mojej ostatniej "degustacji" Ciechana (idącego też pod termin)

      Piana słabsza, szybko znikła, możliwe że było za chłodne, bo czekało w lodówce kilka dni, a po wyjęciu na stole tylko raptem 5-7minut.

      W smaku karmelowe, później lekko wodniste i goryczkowe. Przypominało mi takie mocniejsze Tmave? (obym nie poczynił jakiejś profanacji takim porównaniem

      Cena ponownie 2zł już z butelką zwrotną.
      Powtórzę tak jak ostatnio
      Oznak zepsucia brak, a jeśli tak smakuje zepsute piwo, to ja poproszę więcej.
      Smaczne, treściwe i bardzo ładne piwo.

      Mam jeszcze 2 w lodówce
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • yoxik
        Senior
        • 10-2012
        • 427

        #79
        Ciechan Marcowe

        Piana słaba znika szybko. kolor jasny bursztyn klarowny. Aromat lekkie owoce słody. W smaku jest pełnia słodowa bardzo przyjemną. nie za duża ale zaznaczona goryczka. Alkohol nie wyczuwalny wcale. Pije się bardzo przyjemnie i szybko mocno pijalne piwo. Bardzo dobre w tej cenie. Pite 5 dni przed końcem terminu ważności.
        Również tutaj
        https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

        Comment

        • Seta
          Piję piwo
          • 10-2002
          • 6964

          #80
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: pomiędzy herbatą a bursztynem, klarowne z ładnym błyskiem [4.5]
          Piana: ładna i dość intensywna, brudzi szkło, ale mało trwała [3.5]
          Zapach: słabo wyczuwalny: karmel, słodowość, owoce, odrobina chmielu; ładny, szkoda, że taki nikły [3]
          Smak: dość wodniste, karmelowo-słodkie i dość kwaskowe, z lekką goryczką, wypijalne, ale bez wodotrysków, mało marcowe [3]
          Wysycenie: za duże [3]
          Opakowanie: ujdzie, marketingowo w stronę koncernów (tradycja piw marcowych?)... [3.5]
          Uwagi:

          Moja ocena: [3.15]
          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

          Comment

          • DariuszSawicki
            Senior
            • 08-2012
            • 2868

            #81
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Bursztynowy, bez zmętnienia. [4]
            Piana: Średnio wysoka z drobnymi pęcherzykami, gęsta. Klei się do szkła niczym jogurt. [4]
            Zapach: Biszkopty, słód, trochę piwnicy, ale też owoce, głównie jabłka, ale bez estrów, czy oznak zbyt świeżego piwa. Brakuje mi chmielu, ale jest przyjemnie. [4]
            Smak: Głównie słód, który jest przyjemnie połączony z goryczką od chmielu już tu wyczuwalnym. Jest też przypiekana skórka od ciemnego chleba i owoce, a właściwie pestki od nich. Końcówka zaskakująco goryczkowa. [4]
            Wysycenie: Trochę za niskie, ale ujdzie. [3.5]
            Opakowanie: Butelka z etykietą bez zmian. Nie cierpię zmian etykiet! Klasyczny Ciechan... niech tak zostanie. [5]
            Uwagi: Ponad rok nie piłem tego piwa, dziś z przyjemnością powróciłem. Warka do 24.11.2014. Chyba o tydzień za długi termin jak na piwo nieutrwalone, ale pewnie się nie znam, nie będę wybrzydzał, tym bardziej, że piwo jest bardzo dobre i smaczne.

            Moja ocena: [4.025]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎