Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • palaj
    Member
    • 12-2013
    • 36

    Bardzo dobry porter,w zapachu czuć palone słody,suszone owoce.W smaku trochę czekolady,suszonych owoców,kawa,palone słody.Słodycz z goryczą są świetnie zharmonizowane,wytrawny majstersztyk.Ostatnio piłem GIP i stwierdzam ,że Łódzki wcale nie wydaje mi się bardziej treściwy jak na swoje 22.Być może dlatego,że Grand jest bardziej słodki i odniosłem takie wrażenie.Reasumując Porter Łódzki jest dla mnie obok Komesa i Żywieckiego(oczywiście dobre warki) najlepszym polskim porterem.W kategorii słodszych to Warmiński i GIP.Teraz pozostaje jeszcze spróbować Imperatora.

    P.S. Warka do 15.10.2015r

    Comment

    • Myszon007
      Senior
      • 02-2007
      • 1208

      Okazja do zimowych zapasów
      http://www.aldi.pl/aldi_piwo_porter_...1538_9175.html
      ♪♫

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9735

        No..., cena niższa niż w sklepie przy browarze.
        Ale gdzie ja aldika znajdę...? Wg strony sieci w sieci, najbliższy mam w Radomiu .

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          Pancerniku, taniej by Cię wyniosła przesyłka z Polkowic
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Jeśli rozważasz przesłanie dyczkinu kasy na zakup portru, nie rób tego - nie ma co ryzykować.

            Zamiast tego skorzystaj z zaufanego pośrednika. Pchnij pieniądze na moje konto, dyczkin niech prześle mi piwo i jeśli wszystko będzie ok z każdej ze stron, ja sfinalizuję wymianę. Oczywiście po odpowiednim odleżakowaniu portru, bo chyba nie zamierzasz pić zielonego piwa, które powinno być przecie czarne. Pieniądze w tym czasie zostaną obrócone kilka razy i w ten sposób każdy zyska.
            Last edited by żąleną; 20-10-2014, 10:41.

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9735

              Cffffaniaczki!!! Mój chytry plan zakłada nalot na mniasto Uć w nadchodzący fikend, a tam aldików bez liku... No, ze dwa może...

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                Cffffaniaczki!!! Mój chytry plan zakłada nalot na mniasto Uć w nadchodzący fikend, a tam aldików bez liku... No, ze dwa może...
                Jeśli masz choć krztynę sumienia i nieobojętny jest ci los łódzkiegu porteru, pluń na aldika i idź przepłacić te 0,67 zł w sklepie firmowym

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9735

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jeśli masz choć krztynę sumienia i nieobojętny jest ci los łódzkiegu porteru, pluń na aldika i idź przepłacić te 0,67 zł w sklepie firmowym
                  Ostatnio przepłaciłem właśnie .
                  Uważam, że ten porter zasługuje na: a) butelkę, b) wyższą cenę .

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9735

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                    c) lepszy marketing
                    He, jakikolwiek...

                    Comment

                    • Myszon007
                      Senior
                      • 02-2007
                      • 1208

                      Na promocji w Aldi jak się okazało nowa warka Porteru z datą 09.09.2016. Zakupiłem 10 puszeczek (trochę w ciemno) do leżakowania, ale chyba nie wytrzymam i naruszę ten skromny zapas dziś wieczorem i zdegustuję nową warkę.
                      ♪♫

                      Comment

                      • yoxik
                        Senior
                        • 10-2012
                        • 427

                        tez kupiłem do leżakowania niech ktoś spróbuje czy warto dokupić
                        Również tutaj
                        https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9735

                          E, to wolę bryknąć do sklepu przy browarze i "przepłacić", kupując sprawdzoną warkę "piętnaście-dziesięć-piętnaście"...

                          Comment

                          • Myszon007
                            Senior
                            • 02-2007
                            • 1208

                            No - tamta jest gratis rok leżakowana
                            ♪♫

                            Comment

                            • dyczkin
                              Serce w kolorze blaugrana
                              • 05-2011
                              • 3657

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoxik Wyświetlenie odpowiedzi
                              tez kupiłem do leżakowania niech ktoś spróbuje czy warto dokupić
                              Wyjąłem już z lodówki .
                              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                              Moje warzenie // Piwny Wojownik

                              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎