Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jan Olbracht, Dymy Olbrachta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #16
    Moje też brudno-mętne. Odczucia smakowe to w zasadzie kompilacja spostrzeżeń moich przedpiszców: piekąca goryczka (ale tylko przy pierwszych łykach), wyraźna, ale nie wyrywająca z kapci wędzonka, pod koniec picia wychodzą nuty karmelowe, do tego kwaskowość, trochę zbyt mocna. Ogólnie smakowało mi, bo lubię wędzonki, ale wolałbym, że było bardziej zbalansowane.

    Comment

    • cyoorka
      Senior
      • 03-2007
      • 338

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowe, lekko mętne. [4]
      Piana: Ładna, drobna, opada do grubej obrączki i ozdabia ścianki kielicha. [4.5]
      Zapach: Wędzonka na słabym poziomie. Głównie słodkie, słodowe, zapach syropu cukrowego, trochę likierowe. [3]
      Smak: Treściwe. Smak wędzonki na poziomie efektu placebo. Słodkawe, karmelowe. Goryczka średnia, dosyć dobrze kontruje początkową słodkość. [3]
      Wysycenie: Średnio nagazowane. [4]
      Opakowanie: Jak reszta z serii piw uwarzonych z udziałem piwowarów domowych. Nie jest brzydkie, podany komplet informacji. [4]
      Uwagi: To piwo wzbudza u mnie mieszane uczucia. Przede wszystkim za słabe są nuty dymne. Z drugiej strony, mimo iż nie lubię wszelkich koźlaków, dobrze się piło.

      Moja ocena: [3.3]

      Comment

      • serdelzajety
        Junior
        • 09-2013
        • 19

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bardzo ładny rubin, klarowne. [5]
        Piana: Dość stabilna, ale nie brudzi zbytnio szkła. [4.5]
        Zapach: Śliwka suszona, delikatna wędzonka, kiełbasy brak (nie wiem czy to źle, bo nachalnych wędzonek nie lubię). [4.5]
        Smak: Dobry kożlak, mocna podbudowa słodowa, lekkie nuty karmelowe i ciut zbyt wyraźna goryczka. [4.5]
        Wysycenie: W porządku, chociaż lać musiałem na raty. [4]
        Opakowanie: Klasyka Olbrachta. [5]
        Uwagi: Zachomikowane przez koleżankę, sporo po terminie narzuconym przez browar. Chyba warto było czekać, kiełbasy bym nie wypił

        Moja ocena: [4.525]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎