Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Z&Z Wojkówka, Pszenica Bamberg

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: bursztynowe, mętne [5]
    Piana: średnie pecherz, biała z małym przybrudzeniem, opada zauważalnie ale powoli, osadza si na szkle malymi krzaczkami [3.5]
    Zapach: dość slaby, w aromacie główni słód i kwiaty [3.5]
    Smak: dość pełne i treściwe, delikatna gorycz wymieszana z chlebowym posmakiem, momentami cierpkim, dalej dobrze wyczuwalne słodowe posmaki, trochę banana i odrobinka leciutkiego drożdżowego posmaku, momentami miałem wrażenie wyczuwania cytrynowych, lekko kwaskowych akcentów [4]
    Wysycenie: troszkę za dużo [4]
    Opakowanie: fajna etykieta, brak mi tylko firmowego kapsla [4.5]
    Uwagi: Smaczne pszeniczne piwo, wypite z przyjemnością

    Moja ocena: [3.85]
    Attached Files
    Last edited by becik; 28-11-2013, 18:29.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Browar-Besko
      Senior
      • 06-2011
      • 317

      #17
      Kiedy będzie można kupić tego Bamberga w Krośnie ? Napaliłem się na niego i chciałbym go obiektywnie ocenić.

      Comment

      • WojciechT
        Senior
        • 09-2012
        • 2546

        #18
        Podjedź do Wojkówki, to ledwie kilka kilometrów dalej Z tego, co mówi mi kolega mieszkający w Krośnie, w jego mieście nie da się piw z Wojkówki nigdzie dostać.

        Comment

        • dlugas
          Senior
          • 04-2006
          • 4014

          #19
          W Rzeszowie w "regionalnych" czasami jest jakieś piwo z tego browaru, ostatnio nawet często.

          W Kuźni też jest w nalewaku
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browar-Besko Wyświetlenie odpowiedzi
            Kiedy będzie można kupić tego Bamberga w Krośnie ? Napaliłem się na niego i chciałbym go obiektywnie ocenić.
            Poszukaj w Almie.
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎