Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Amber, Red

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piecyk_gazowy
    Senior
    • 05-2004
    • 124

    #46
    Zakupione dzis w geanie(galaxy) lezalo na pólce z mocnymi choc mocne to ono niejest ogolnie piwo w smaku dobre a nawet bardzo choc jakby mialo 7.8% to to moze bylorewelacja atak mamy tu ani pilsa ani mocnego
    !!!! Fuck you prototypy!!!!

    Comment

    • piecyk_gazowy
      Senior
      • 05-2004
      • 124

      #47
      a z nowosci to jeszcze widzialem pilsa amber classik ale pilsy mnie niekreca i jakies łomża wyborowe czy wyborne
      !!!! Fuck you prototypy!!!!

      Comment

      • Mistrzu
        Senior
        • 08-2003
        • 750

        #48
        Mocny RED ma kolor ładny, mocno złocisty.
        Piana: neutralna, grubobąbelkowa, zbyt szybko zanika lecz zostawia ładny wianuszek na szkle. Musiałem się bardzo śpieszyć by zrobić zdjęcie piwa z pianą.
        Zapach: przyjemny, ale słaby, z lekka słodowy.
        Smak: łagodny, gorycz chmielu minimalnie wyczuwalna, posmak przyjemny słodowy. W sumie smak niezbyt charakterystyczny więc trudny do zapamiętania.
        Nasycenie: odrobinę jak na mój gust lekko za słabe. Nie jest w stanie podtrzymać nawet parę chwil piany.
        Opakowanie: puszka zakupiona na JEDzie za 2,59 zł. Ładne logo, kolory czerwony ze złotym dobrze zestawione. Generalnie prosta i miła oczom.

        Moja ocena: [3.2]
        Last edited by Mistrzu; 13-09-2004, 13:59.

        Comment

        • Pinio74
          Senior
          • 10-2003
          • 3881

          #49
          Chyba faktycznie jest coś w fakcie, że to piwo lepiej smakuje nad morzem niż gdzie indziej. Kolor złoty, ładny, chociaż mógłby być troszkę ciemniejszy. Piana biała, nawet dość trwała i sprężysta. Nasycenie gazem w normie, zapach oceniłem najwyżej, bo jest w nim coś trudnego do opisania, jest intensywny, ale nie ciężki, słodowo-chmielowo-jakiś (coś jakby zapach świeżo skoszonej trawy), intrygujący. Smak dobry, zachowana równowaga między nutą słodową a goryczkową. Najniżej oceniłem opakowanie, a to dlatego, że gdzieś musiałem wrzucić mój żal za to, że Red w nazwie to tylko etykieta, a nie zawartość butelki. Może kiedyś to się zmieni, nie zmienia to jednak faktu, że piwo jest bardzo przyzwoite.

          Moja ocena: [4.15]
          BIRRARE HUMANUM EST

          Comment

          • samo
            Junior
            • 04-2004
            • 3

            #50
            O amberze redzie!

            Piwko najczęściej pite przez mnie , zaczęło się od analizy finansowej wskaźnika zawartość/cena, który okazał się bardzo atrakcyjny. Ale i piwo wg mnie wyśmienite, mówię tak z perspektywy czasu jego spożywania i różnych experymentów organoleptycznych z innymi piwskami.
            Amber Koźlak jest fest!

            Comment

            • zulu
              Senior
              • 04-2004
              • 299

              #51
              Kupione w Intermarszu za "zbyt dużo jak na takie piwko". Na wstępie frycowe za naiwność, że kolor będzie czerwony Pianka i smak OK tylko jak dla mnie za bardzo alkoholowy, ale dla smakoszy mocnych piw godne polecenia.

              Comment

              • Oskarx
                Senior
                • 02-2004
                • 248

                #52
                Piłem tylko mętniaka z beczki.
                REWELACJA!!!!!!!!!!!!!
                Nie będę się o nim rozpisywał po prostu każdy musi obowiązkowo spróbować tego eliksiru.
                Można go pić pić......
                5
                Oskar

                Comment

                • zythum
                  Kot Makawity
                  • 08-2001
                  • 8305

                  #53
                  Ogromna prośba - napisz w Piwo Gdzie, gdzie piłeś niefiltrowanego RED-a.
                  To inaczej miało być, przyjaciele,
                  To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                  Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                  Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                  Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                  Rządzący światem samowładnie
                  Królowie banków, fabryk, hut
                  Tym mocni są, że każdy kradnie
                  Bogactwa, które stwarza lud.

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10837

                    #54
                    Podejrzewam, że kolega Oskarx wybrał się na piwo tam gdzie mu radziłem czyli albo do „Stańczyka” albo "U Źródełka". Wszystkie adresy były już podane w temacie "piwo gdzie".
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • Oskarx
                      Senior
                      • 02-2004
                      • 248

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                      Podejrzewam, że kolega Oskarx wybrał się na piwo tam gdzie mu radziłem czyli albo do „Stańczyka” albo "U Źródełka". Wszystkie adresy były już podane w temacie "piwo gdzie".
                      Jeszcze raz dziękuję za informację.Jednak mętniaka piłem w Sopocie w knajpie "U przyjaciół" - bardzo kompetentna obsługa piwna.
                      Żywe piłem w Tawernie w Gdynii
                      Pozdrawiam kolegę abernacką
                      Oskar

                      Comment

                      • Cocobango
                        Senior
                        • 04-2002
                        • 818

                        #56
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Barwa złocista [4]
                        Piana: Piana biała, gęsta, drobna. [4]
                        Zapach: Zapach świeży, chmielowy, po prostu piękny. [4.5]
                        Smak: Smak: wyraźna goryczka, która ustępuje miejsce chmielowemu posmakowi. [4]
                        Wysycenie: Nasycenie gazem bez zarzutu, oko cieszą harmonijnie unoszące się ku powierzchni napoju, bąbelki. [4]
                        Opakowanie: Szata graficzna głównie w czerwieni i złocie, całkiem udana, harmonijna, estetyczna i ładna. Zwraca na siebie uwagę a, o to chyba chodzi. [4.5]
                        Uwagi: Oceniane piwo zakupione zostało w czerwcu, w Swołowie na Kaszubach, obecnie dostępne jest także w Łodzi, głównie w marketach i tylko w wersji puszkowej.
                        Według informacji na etykiecie piwo to zebrało parę nagród:
                        -złoty medalista X Festiwalu Piw Polskich – Łódź ’97 –PŁ
                        -srebrny medalista IX Festiwalu Piw Polskich – Łódź ’96 - PŁ

                        Moja ocena: [4.2]
                        Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
                        Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
                        HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

                        Comment

                        • Shlangbaum
                          Senior
                          • 03-2005
                          • 5828

                          #57
                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: Ładny złoty. Konkretny i zdecydowany bym powiedział. Zawiodłem się tylko po nazwie oczekiwałem koloru czerwonego jak chociażby Red Erik. [4.5]
                          Piana: Drobnopęcherzykowa. Długo utrzymująca się pianka. [4]
                          Zapach: Zapach delikatny słodowy z lekkimi akcentami alkoholowymi. [4]
                          Smak: Solidnie słodowe i solidnie alkoholowe piwo. Dużą treściwość według mnie powinno orzywić więcej chmielu. [4]
                          Wysycenie: Jak należy. Delikatnie buzuje na języku. Utrzymuje piankę. Ładnie wygląda. [5]
                          Opakowanie: Ładna puszka (ogólnie nie lubie puszek wogóle). Podane wszystkie informacje jak należy. [5]
                          Uwagi: Kupione na Jet'sie po tym jak mnie e-prezes oświecił, że można tam kupić to piwo. Szkoda, że tylko z puszki.

                          Moja ocena: [4.125]

                          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                          Comment

                          • fat_fire
                            Member
                            • 09-2004
                            • 80

                            #58
                            wypatrzone w lewiatanie we władysławowie , liczyłem na coś lepszego , bardzo typowe mocne piwo , ciężkie , nie powtórzyłem

                            Comment

                            • ajos
                              Member
                              • 09-2004
                              • 91

                              #59
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Ciemne złoto, dość jasny jak na mocne piwo. [4]
                              Piana: Jasna, średnio mocna, małe dziury. [3.5]
                              Zapach: Słodki z odcieniami chmielu i odrobiną alkoholu, dość przyjemny. [3.5]
                              Smak: Zdecydowanie słodkie piwo, goryczka gdzieś w tle, ledwo wyczuwalna, do tego czuć nieco alkohol. [3.5]
                              Wysycenie: W sumie dość spore jak na moce piwo ale pasuje. [4]
                              Opakowanie: Etykieta czerwono-złota, rzuca się mocno w oczy ale bez jarmarcznej przesady. [4]
                              Uwagi:

                              Moja ocena: [3.575]

                              Comment

                              • YouPeter
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 2379

                                #60
                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: Bardzo ładny złoty jednak trochę za jasny jak na piwo mocne o tej zawartości ekstraktu. [4]
                                Piana: Biała, średnioziarnista, początkowo bardzo wysoka po kilku minutach opada nie pozostawiając po sobie większych śladów. [3]
                                Zapach: Bardzo intensywny słodowy i do tego bardzo przyjemny. [4]
                                Smak: Typowo słodowy w oddali z kwiatowymi nutami. Goryczka stosunkowo mocna. Wyczuwalny lekko alkohol. [4]
                                Wysycenie: Ruchliwe bąbelki jednak prawie wogóle nie gryzące w język. [3]
                                Opakowanie: Jak na puszkę to nawet niezłe i przyjemne dla oka. Plus za umieszczenie wszystkich ważniejszych informacji. [4]
                                Uwagi:

                                Moja ocena: [3.85]
                                Last edited by YouPeter; 21-02-2006, 00:22.
                                Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎