Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Amber, Czarny Bez

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Javox
    PremiumUżytkownik
    • 11-2009
    • 6141

    #16
    Właśnie piłem tę słodycz z Ambera.... nowy rzut 2014... ale słabo jest.
    Amber Natural z sokiem.... błe.
    W dodatku ta przyjemność w małej kaszubskiej mieścinie to prawie 5 zeta.
    Ciekawe po co kolejny rok to tworzą?

    Ciekawość musi kosztować !

    Comment

    • palaj
      Member
      • 12-2013
      • 36

      #17
      Od czasu jak sie pojawiło to je chetnie spozywam co lato i jak dotąd jestem zadowolony.
      Smaczne piwo sezonowe,szczególnie gdy skwar na dworze.
      Słodkie,kwaskowe,owocowe(jedno na dzień wystarczy).Kupione za 4zł więc tylko mogę je chwalić

      Comment

      • piwoszka123
        Junior
        • 06-2012
        • 21

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: ciepła żółć, bardzo apetyczna. [5]
        Piana: Bez zarzutu [5]
        Zapach: Naprawdę czuć czarny bez!!!! Prawdziwy, nie chemiczny! [5]
        Smak: Na pierwszym planie jest słód, potem pojawia się delikatnie kwiatowo – owocowy aromat, wreszcie na końcu goryczka. Słodycz i goryczka są dobrze zbalansowane [4.5]
        Wysycenie: Nie mam uwag [4.5]
        Opakowanie: Oryginalne. Wyróżnia się. [4.5]
        Uwagi: Pojawiło się w różnych promocjach. Ja kupiłam w Piotr i Paweł

        Moja ocena: [4.75]

        Comment

        • piwoszka123
          Junior
          • 06-2012
          • 21

          #19
          Wybór soku ważny

          I tutaj zaskoczenie bowiem piw z sokiem dużo a tutaj wybór bardzo specyficzny. Kwiaty, które niektórym pachną kocim moczem w piwie Wypadło GENIALNIE. Pewnie też zasługa twórcy soku - Hieronim Błażejak - mistrz nalewek. Dziwny splot, różnych okoliczności ale wielki szacunek za produkt wpisujący się w nurt piw smakowych a jednocześnie zachowujący oryginalność, polski charakter i czerpiący polskiej tradycji oraz w sumie współczesnych pasji.

          Comment

          • Piwny_Radek
            Senior
            • 08-2014
            • 108

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Żółta klarowna barwa. [3]
            Piana: Piana biała i obfita składająca się z różnorakich pęcherzyków. [3]
            Zapach: Słodowy, nieco skarpetowy aromat doprawiony solidną porcją starych monet. [2]
            Smak: To co da się zauważyć od początku to słodki, kwiatowy posmak, który wynika ze zmieszania piwa z sokiem. Z czasem słodkość staje się zbyt ulepkowata i zaczyna męczyć. Oprócz tego możemy zasmakować miedzianych monetach oraz kukurydzy z masełkiem.
            Goryczka słaba. Alkohol niewyczuwalny. [1.5]
            Wysycenie: Zbyt wysokie nasycenie. [2]
            Opakowanie: Taka sobie etykieta, brzydko naklejona. Plus za kapsel. [3]
            Uwagi: Można powiedzieć, że Czarny Bez to typowy bezpłciowy lager z dodatkiem zbyt dużej ilości soku oraz obarczony kilkoma wadami. Ciężko doszukać się w tym piwie jakichś walorów, co przy wygórowanej cenie (4 pln) wypada nad wyraz słabo.

            Przemierzając koncernowe oceany, rzemieślnicze jeziorka i craftowe źródełka, Piwny Radek poluje na najciekawsze i najlepsze piwne okazy.


            Moja ocena: [2]
            http://piwnyradek.blogspot.com/
            http://instagram.com/piwnyradek

            Comment

            • Pess09
              Senior
              • 12-2013
              • 284

              #21
              Kolor: Jasne złoto, o leciutkim zmętnieniu, dużo unoszących się bąbelków [3.5]
              Piana: Dość obfita, drobno i średnio pęcherzykowa, opada do całkiem ładnego korzuszka, lekko oblepia szkło [4]
              Zapach: Bardzo słodowy, czuć wyraźnie czarny bez, w tle lekki skunks [4]
              Smak: Mocna słodycz i kwiatowość, piwo jest bardzo aksamitne w smaku jednak ta słodycz się nudzi [3.5]
              Wysycenie: Troche duże ale mieści się w normie [3.5]
              Opakowanie: Nienajgorsze, ciekawa kolorystyka etykiety, kapsel niczego sobie, szkoda że zielona butla. [4]

              Piwo ciekawe na jeden raz żeby spróbować i nic więcej.

              Comment

              • michael50
                Senior
                • 06-2013
                • 325

                #22
                Widzę, że jednym te piwo nie przypadło do gustu w ogóle, a drudzy się nim zachwycają. Może to z racji jego... hm... niszowości. Dla mnie był to przeciętny lager z dziwnym posmakiem, który wzmacniał goryczkę. Nie zachwyciłem się, zastanawiała mnie też dziwna mętna konsystencja tego napitku. Nie skuszę się więcej. Ktoś chyba trafnie napisał powyżej, że Amber robił kiedyś dobre piwa...

                Comment

                • LESNICZYy
                  Senior
                  • 01-2018
                  • 951

                  #23
                  Dobre piwo z czarnym bzem , który nie jest nachalny w smaku . Piwo jest lekko słodkie i lekko kwaśne . Jakbym kochał lagery to częściej bym pił .
                  Attached Files

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎