Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gościszewo, [AleBrowar] Brown Foot

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SirBartBart
    Member
    • 05-2014
    • 33

    #76
    Jest wciąż pysznie! Brown Foot to najlepszy Ale Browar. Wciąż jest zdecydowanie chmielone piwo z potężną goryczką, która jest jednak cudownie kontrowana przez ciemne słody, ma wyraźnie zaznaczone nuty czekoladowo-orzechowe
    Prawdziwie hopheadowe piwo!

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #77
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnobrązowy, rubinowe refleksy pod światło, klarowny [5]
      Piana: Średnia, beżowa, drobnopęcherzykowa, mocno zbita, średnio trwała, piękny lacing. [4]
      Zapach: śliwki w czekoladzie, bardzo słaba amerykańska chmielowość, przyjemny acz mało intensywny aromat, ciężko cokolwiek wyczuć. [3.5]
      Smak: umiarkowana słodycz, zaraz potem lekki kwasek, aksamitne, czekolada, ciemne-palone słody, świetnie zbalansowana słodowość, średnia żywiczna goryczka, lekko ściągająca. [4.5]
      Wysycenie: średnio-niskie, idealne [5]
      Opakowanie: Ładna etykieta z pełnym składem, tylko ta folia jest słabej jakości albo źle przyklejona [4.5]
      Uwagi: Bardzo smaczne piwo, przy następne wizycie w sklepie dokupię kilka butelek. Idealnie dobrane słody, gdyby jeszcze trochę popracować nad aromatem i chmieleniem to byłby ideał.

      Moja ocena: [4.15]
      Last edited by rafalek21; 28-09-2015, 19:47.

      Comment

      • IvanH
        Member
        • 06-2007
        • 63

        #78
        Wypiłem wczoraj z nieskrywaną przyjemnością. Właściwie to nawet się nim delektowałem.

        Przed zakupem nie znałem żadnej opinii o tym piwie,kupiłem w ciemno, ale jak widzę to nie tylko mnie zachwyciło.

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          #79
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Brązowy, lekko zmętnione. [4.5]
          Piana: Obfita, drobno pęcherzykowa, gęsta i zbita. Trzyma się długo i opadać nie chce. Bardzo ładnie zdobi szkło. [5]
          Zapach: Wyraźna słodowa głębia, głównie w postaci czekolady i palonego słodu połączona jest z trochę słabo odczuwalnym chmielem. Nuty iglaste są tylko lekko zaznaczone, cytrusów właściwie nie czuję. [3.5]
          Smak: W przeciwieństwie do zapachu tu balans jest idealny. Ponownie wyraźny słód i sprawiający wrażenie sytości po zjedzonej gorzkiej czekoladzie. Goryczka duża, trochę ściąga do kącika ust, ale nie zalega na języku. W odczuciu grejpfrut, lekka pestka i rozgryziona sosnowa igła. Na finiszu kwasek od słodu. [4.5]
          Wysycenie: Niskie, odpowiednie. [4.5]
          Opakowanie: Typowa stylistyka z tego browaru, mi się podoba choć tu przydałoby się więcej brązu. Skład pełny, kapsel firmowy. [4.5]
          Uwagi: Jakoś przeoczyłem to piwo i dziś piję pierwszy raz. Bardzo smaczne piwo tylko trochę chmielu za mało w zapachu.
          Data do 22.06.2016.

          Moja ocena: [4.2]

          Comment

          • rafalek21
            Senior
            • 04-2015
            • 1407

            #80
            Ciemnobrązowy kolor, z rubinowymi refleksami przez całe piwo.
            Średnio obfita, beżowa, drobnopęcherzykowa piana, średnio trwała.
            Aromat dość słaby: delikatne nuty amerykańskich chmieli - sosnonwo-żywiczne, odrobina cytrusów, trochę czekolady, zdecydowanie brakuje mu intensywności.
            W smaku zaś paloność, gorzka czekolada, prażony słonecznik, wysoka żywiczno-cytrusowa goryczka, delikatnie ściągająca, dość krótki ziołowo-iglasty posmak, średnia pełnia.
            Niewysokie wysycenie
            Warka 22.06.2016, poprzednia była dość podobna, ale chyba troszeczkę lepsza. Ogólnie całkiem smaczne piwo, jedynie aromat jest dość słaby.

            Comment

            • melor
              Senior
              • 04-2006
              • 364

              #81
              aromat: przyjemny aromat amerykańskich chmieli
              kolor: ciemnomiedziany, nieprzejrzysty i mętny
              piana: mała
              smak: Jest solidne uderzenie goryczki. Jest też słodkie, więc goryczka nie wydaje się wysoka. Parę chwil po wzięciu łyka i przełknięciu, na języku zostaje lekki posmak kawowy. Goryczka nie jest zalegająca, jedyne co zalega to właśnie ten posmak kawowy od słodu. Mogłoby być trochę więcej aromatów chmielowych. Za duża goryczka i nie jest pijalne :/. Pod koniec, po ociepleniu jest nieznośne! Kwaśne niesamowicie :/ z trudem dopiłem ://

              Hmm, to chyba pierwsze piwo w którego składzie widzę słody takie jak "chateau chocolat" i "crystal". Ciekawe co to

              Pierwszy raz piłem to piwo lane w 2013 roku i wtedy mi smakowało dużo bardziej niż teraz, z butelki. Teraz nie było tak pijalne jak wtedy.
              4/10

              Comment

              • rafalek21
                Senior
                • 04-2015
                • 1407

                #82
                Piana całkiem obfita, trwała, beżowa, drobne pęcherzyki, piękny lacing.
                Samo piwo jest koloru ciemnobrązowego, a przy tym klarowne.
                W zapachu dość orzechy, czekolada, tropikalne owoce i cytrusy, średnio intensywnie, ale całkiem przyjemnie.
                Gorzka czekolada, wysoka łodygowo-iglasta goryczka, zalegająca, dość wytrawne. Dość słabo to wyszło.
                Wysycenie w okolicach średniego - pasuje.

                Warka do 30.07.2017. Nie zrobiło na mnie pozytywnego wrażenia, jak dla mnie przechmielone, jakoś nie do końca to pasuje do brown ale. Chyba gust mi się zmienił.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎