Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pracownia Piwa, 6 Joseph's Street

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • titan
    Senior
    • 08-2014
    • 122

    #31
    Ciekawe piwko, bardzo czekoladowe, oleiste. Pierwszy żytni stout jaki piłem, bardzo fajne doznania

    Comment

    • Glingorth
      Senior
      • 04-2014
      • 283

      #32
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Czarny, nieprzejrzysty. [5]
      Piana: Beżowa, gęsta, ale opada do niewielkiej warstwy ładnie zdobiąc szkło. [3.5]
      Zapach: Z początku mało intensywny, jednak po ogrzaniu wyraźny aromat kawy i palonych nut. [4.5]
      Smak: Mocna kawa, palone nuty, wyraźna krótka goryczka. Świetna pełnia, piwo jest wręcz oleiste, ale bardzo dobrze się pije. [5]
      Wysycenie: Odpowiednie [5]
      Opakowanie: Pite z kija, ale etykieta wygląda stylowo dla Pracowni, mi się podoba, głównie za fajne logo [4.5]
      Uwagi: Świetny oleisty, kawowy stout. Pity dopiero pierwszy raz, ale już tylko czekam, aż znowu je spróbuje.

      Moja ocena: [4.65]

      Comment

      • yassmen
        Senior
        • 11-2012
        • 288

        #33
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Czerń. [5]
        Piana: Beżowa, drobnopęcherzykowa. Dosyć szybko znika, ale daje się wzbudzić. [4]
        Zapach: Czekoladowe beczułki z alkoholem typu sherry, słodka czarna kawa, muśnięcie wędzonki. [4.5]
        Smak: Oleista faktura i wrażenie pełni. Świeżo zmielona kawa, leciutka wędzona śliwka, wytrawny finisz. Niesamowicie pijalny, sesyjny stout. [5]
        Wysycenie: Odpowiednie. [4.5]
        Opakowanie: Butelka 0.33. Naklejka przezroczysta, klimatyczna, zawiera uboższe info niż wersja półlitrowa. [4.5]
        Uwagi: Absolutna czołówka gatunku w kraju. I na kontynencie.

        Moja ocena: [4.675]

        Comment

        • Mars276
          Senior
          • 07-2014
          • 134

          #34
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ciemny brąz. W szkle czerń nieprzejrzysta. Piwo jest klarowne. [5]
          Piana: Obfita, drobnopęcherzykowa. Trwała. pozostawia ładny lacing. [4.5]
          Zapach: Kawa, paloność. Z tyłu aldehyd octowy. Aromat jest ok. [3.5]
          Smak: Piwo jest półwytrawne. Głównie kawowe. Goryczka jest niska, krótka i przyjemna. Pełnia średnia - takie odczucie jest zapewne przynajmniej częściowo zasługą użycia słodu żytniego. Akcentów przyprawowych od żyta nie wyczuwam. Aldehyd octowy co jakiś czas daje o osobie znać. [3.5]
          Wysycenie: Niskie - idealne. [5]
          Opakowanie: Najlepsza z etykiet Pracowni Piwa jakie dotychczas widziałem. Niepowalająca, ale może być. Brak pełnego składu na minus. [4]
          Uwagi: Przyzwoity stout. Najlepsze piwo Pracowni Piwa jakie piłem z nowego rozlewu (choć to nie sztuka, bo pozostałe dwa były słabe).

          Moja ocena: [3.775]

          Comment

          • Winterstorm
            Member
            • 06-2014
            • 60

            #35
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Czarniusieńki. [5]
            Piana: Ładna, wysoka i zbita. Kolor określiłbym jako złotojasnobrązowy . Nieźle znaczy szkło, pozostaje długo. Redukuje się do cieniutkiej warstewki, ale łatwo ją wzbudzić. [4.5]
            Zapach: Niezbyt wyraźny, nieco się zawiodłem. Przewija się głównie kawa i jakaś taka zbożowość, prawdopodobnie pochodząca od żyta. [3]
            Smak: Kawa, przyjemna krótka goryczka. Piwo dość treściwe, ale nie zamulająca, lekko oleiste. [4]
            Wysycenie: Poniżej średniej, jest odpowiednie. [5]
            Opakowanie: Etykiety Pracowni są w porządku, całkiem ciekawe. Informacji nie ma za wiele, ale odsyłają do swojej strony po więcej. Kapsel goły, butelka 0,33, czyli pojemność odpowiednia do tego typu piwa. [4]
            Uwagi: Piwo nie jest jakieś fenomenalne i nie oferuje mega doznań, ale jest solidne, wypite z niekłamaną przyjemnością i do powtórzenia.

            Moja ocena: [3.8]
            Attached Files
            Last edited by Winterstorm; 03-10-2015, 21:37.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19168

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              Zacne!
              Podczas warszawskiego beforparty najlepszy stout jaki wypiłem. Z pompy w KiK. Gładki, czekoladowy, wytrawny, ale nie przechmielony. Taki jak lubię.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎