Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechanów, Grand Prix AIPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Petitpierre
    Senior
    • 01-2014
    • 2560

    Na tych nowych, zgodnie z doniesieniami nie ma już informacji, że piwo uwarzył Czesław Dziełak? Co to za masakra? Wychodzi na to, że piwo, które jest bardzo dobre i które omawiamy to warka numer 1 i tylko ta warka, a pozostałe to są jakieś nieudolne próby odwzorowania tegoż, czego ukoronowaniem jest ta nowa etykieta.
    Mały porterek-przyjaciel nerek

    Comment

    • dlugas
      Senior
      • 04-2006
      • 4014

      No i znowu będzie bojkot.

      Ale tym razem raczej jednak z tych zasadnych
      Last edited by dlugas; 24-05-2014, 10:18.
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • tristan_tzara
        Senior
        • 12-2007
        • 1038

        Akacja słabsza niż prywatne sympatie pana Jakubiaka. Jeszcze to tłumaczenie że czas promocji nazwiska pana Czesława się skończył. Chamstwo czyste. Nie żałuję ani trochę mojej decyzji o bojkocie produktów BRJ.

        Comment

        • Szakali
          Senior
          • 08-2013
          • 572

          Ciekawe co na to Czesław Dziełak, wypowiadał się publicznie w tej sprawie?

          Comment

          • dlugas
            Senior
            • 04-2006
            • 4014

            A po co ma jątrzyć temat na który sam nie ma wpływu. To zwykły gość, który potrafi uwarzyć dobre piwa.
            Nie będzie przecież wydawał "oficjalnego stanowiska" co myśli i sądzi o tej sprawie.

            Tak przypuszczam
            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

            Comment

            • mannix
              Member
              • 11-2008
              • 45

              i ma rację, bo po co walczyć z wiatrakami. dobre piwo samo się obroni. natomiast PR, że to był numer jeden itd... jest bez sensu. prawda jest jedna, tj. słowo "był". bo dziś GP to marna podróbka tego numeru jeden, który faktycznie był niezły i zasłużył na taki tytuł. ja osobiście dałem sobie spokój z próbowaniem kolejnych warek GP, poziom bardzo nierówny, a smak również nie ten. miłośnicy gęstwy drożdżowej lub marnej jakości aipy mogą dalej słodzić. mnie takie coś już nie przekonuje. są lepsze aipy. dużo lepsze. ale o tym na innych wątkach.

              Comment

              • fermentator
                Member
                • 11-2013
                • 36

                Nieładnie - to bardzo delikatne określenie. Zero etyki biznesowej, zwykła chamówka. Robi to człowiek który się podaje za wielkiego patriotę, żałosne. Polak Polakowi wilkiem.

                Mi ciechan przez gardło nie przejdzie.
                http://piwoicydr.wordpress.com/

                Comment

                • Petitpierre
                  Senior
                  • 01-2014
                  • 2560

                  Może mój apel będzie "wołaniem na puszczy", ale ze względu na fakt, że warki od 2ej do ntej nie są warkami Czesława Dziełaka i tym samym nie są TYM piwem (które nadal pozostaje piwem roku, nie tylko jak dla mnie), może warto byłoby wydzielić wątki o tych, gorszych (częstokroć dużo) warkach osobno?
                  Mały porterek-przyjaciel nerek

                  Comment

                  • Prusak
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 4312

                    Warto pamiętać, że twórca tego piwa ma w planie własny browar... Jeśli ktoś ma takie możliwości, to chyba najlepsza droga do tego, by w przyszłości takich numerów nie było. Nie ma to jak samodzielność.

                    Comment

                    • pen
                      Member
                      • 05-2014
                      • 97

                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: metne, ciemny mleczny bursztyn [4.5]
                      Piana: pokazna, sredniopecherzykowa, redukcja w miare szybka do kilkumilimetrowej warstewki... ladnie oblepia [4]
                      Zapach: intensywnie cytrusowy (nawet z moja alergia wyczywalne ;-) ), slody gdzies w tle [4.5]
                      Smak: grejpfrut, mango... goryczka swietnie zbalansowana [4.5]
                      Wysycenie: prawie idealne, pijalne na maxa [4.5]
                      Opakowanie: chyba ostatnia warka ze stara etykieta... ogolnie marne, "koncernowe", te reklamy z tylu bojana bija w oczy [4]
                      Uwagi: polityka ciechana odnosnie Grand Prix i jego Tworcy mnie zadziwia- wyglada na to, ze piwo stanie sie bardziej koncernowe, mam nadzieje, ze nie kosztem jakosci... cena niestety nie maleje, szkoda... (warka do 13.07.2014)

                      Moja ocena: [4.425]

                      Comment

                      • wychu
                        Junior
                        • 05-2012
                        • 26

                        Bez Czesława na etykiecie i powinien się z tego cieszyć! Mój wielki entuzjazm co do tego piwa legł w gruzach z warką (bodajże 23.07). Po aromacie, który był chyba nr w Polsce, zostały wspomnienia. W smaku bardzo mocno wyczuwalny alkohol. Osobiście nie polecam tej partii. A wziąłem 4 butelki

                        Comment

                        • yoda79
                          Senior
                          • 01-2013
                          • 861

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wychu Wyświetlenie odpowiedzi
                          Bez Czesława na etykiecie i powinien się z tego cieszyć! Mój wielki entuzjazm co do tego piwa legł w gruzach z warką (bodajże 23.07). Po aromacie, który był chyba nr w Polsce, zostały wspomnienia. W smaku bardzo mocno wyczuwalny alkohol. Osobiście nie polecam tej partii. A wziąłem 4 butelki
                          Wiedziałem Zaczęło się

                          Comment

                          • wychu
                            Junior
                            • 05-2012
                            • 26

                            Pewnie to przypadek! Ocena piwa byłaby identyczna niezależnie od etykiety . Uwielbiam to piwo ale ta partia nijak się ma do poprzednich! Spróbuj i oceń, a nie traktuj mnie jak kogoś, dla którego czyjeś nazwisko na etykiecie jest wyznacznikiem smaku piwa. Gdybym ja był piwowarem na etykiecie tej warki na pewno nie chciałbym być umieszczony!
                            Last edited by wychu; 06-06-2014, 22:26.

                            Comment

                            • zohan666
                              Senior
                              • 11-2012
                              • 259

                              Piłem wczoraj warkę 21.07 i faktycznie jest lipa. Piwo bardzo podobne do pierwszych wypustów Lubuskie IPA (chociaż witnica miała lepszy aromat :P) Aromat słaby, w smaku najpierw lekki diacetyl, potem od razu spora, jak się później okazało, zalegająca goryczka i tyle. Słabe ...

                              Comment

                              • emes
                                Nadszyszkownik Chmielowy
                                • 08-2003
                                • 4275

                                Ten temat w okolicach września chyba zostanie zamknięty, bo mianem Grand Prix zostanie wtedy ogłoszone nowe piwo, niekoniecznie AIPA i nie wiadomo czy Ciechan nadal będzie patronował tym eliminacjom piwowarów domowych.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎