Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lwówek, Lwówek Jankes

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mannix
    Member
    • 11-2008
    • 45

    no to się porobiło, żeby browary "masowe" robiły lepszą APA od tych "prawie" rzemieślniczych jak trend się nie odwróci, to by oznaczało to koniec rewolucji piwnej...

    Comment

    • Wujas
      Gość
      • 11-2014
      • 267

      Wystarczy, że zaczną warzyć jeszcze Żywiec AIPA i zwyczajnie nie starczy chmielu dla kraftów.
      Banalny sposób na dominację.

      Comment

      • tristan_tzara
        Senior
        • 12-2007
        • 1038

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mannix Wyświetlenie odpowiedzi
        no to się porobiło, żeby browary "masowe" robiły lepszą APA od tych "prawie" rzemieślniczych jak trend się nie odwróci, to by oznaczało to koniec rewolucji piwnej...
        Piłem jankesa i zapa. Napisanie ze są lepsze od kraftow to jakiś kosmos i mokre sny.

        Comment

        • oczko21
          Member
          • 11-2014
          • 72

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara Wyświetlenie odpowiedzi
          Piłem jankesa i zapa. Napisanie ze są lepsze od kraftow to jakiś kosmos i mokre sny.

          nigdzie tam nie napisał czegoś o tym czy są lepsze czy gorsze . Jest tylko, że żywiec apa smakuje lepiej niż ostatnie warki jankesa

          Comment

          • yoda79
            Senior
            • 01-2013
            • 861

            Co jest oczywistą bzdurą.

            Comment

            • Janko72
              Member
              • 02-2014
              • 51

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
              Co jest oczywistą bzdurą.
              Też uważam, że Jankes jest zdecydowanie lepszy

              Comment

              • oczko21
                Member
                • 11-2014
                • 72

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
                Co jest oczywistą bzdurą.

                To juz inny temat dawno nie piłem jankesa więc na ten temat się nie wypowiem.

                Comment

                • Jimmy_jb
                  • 11-2005
                  • 911

                  To już wolno pić piwa z BRJ? Po bojkocie? Nie chcę podpaść LGBT-kom bo jak sobie pomyślę jak mogą się zemścić to aż mnie pewna część ciała boli a w lodówce czeka Ciechan Wyborne.
                  Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

                  Comment

                  • tristan_tzara
                    Senior
                    • 12-2007
                    • 1038

                    Ja piłem przed bojkotem ale niedawno dowiezli do fresza pod blokiem. Aż myślę nad polamaniem się
                    Nikomu nie podpadniesz bo coś nikt się na forum nie przyznaje do przynależność do LGBT.

                    Comment

                    • Rogerson
                      Senior
                      • 08-2012
                      • 421

                      Żałuję że wczoraj z braku laku w osiedlowym kupiłem Jankesa z datą do 11.03.2015 - tragiczna warka

                      Comment

                      • zgoda
                        Senior
                        • 05-2005
                        • 3516

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rogerson Wyświetlenie odpowiedzi
                        Żałuję że wczoraj z braku laku w osiedlowym kupiłem Jankesa z datą do 11.03.2015 - tragiczna warka
                        Co jej było?
                        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                        Comment

                        • Rogerson
                          Senior
                          • 08-2012
                          • 421

                          Pustka w smaku, goryczki praktycznie brak, pod koniec gotowana kukurydza - szkoda bo po otwarciu butelki i przelaniu aromat jaki się przez chwilę unosił był całkiem niezły, z tym że szybiutko wyparował.

                          Patrząc na poprzednie wpisy, to kiepsko oceniane tu były warki z 9, 11, 15, 17 marca - to musi być ten sam rozlew.

                          Comment

                          • kocjo
                            Junior
                            • 04-2005
                            • 9

                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Niezdecydowany! Więcej szarości niż koloru, ale raczej ciemny bursztyn. [3.5]
                            Piana: Marniutka, ale nie spodziewałem się większej. [1.5]
                            Zapach: Te wszystkie amerykańskie aromaty + polski chmiel [4.5]
                            Smak: Chce się do niego wracać, prawie uzależnia. [4]
                            Wysycenie: Nie brakowało mi gazu, ale może nieco więcej??? [2]
                            Opakowanie: Zwykła butelka, ale naklejki z koszmarna grafiką. Dobrze, że chociaż da się to przeczytać! [1.5]
                            Uwagi: Cena z kosmosu. Na szczęście przeceniają tydzień przed końcem "ważności".

                            Moja ocena: [3.675]

                            Comment

                            • lukasrp
                              Junior
                              • 02-2014
                              • 26

                              Mam pytanie - czy smak jego się zmienia? Kiedyś kupiłem i naprawdę mi nie podjechał. Wczoraj kupiłem (w sklepie było to jedyne piwo "nie koncernowe") data ważności 04.05.15 i przeżyłem szok. Piwo jest (dla mnie oczywiście) naprawdę niezłe, no może poza pianą, która szybko opada... Zmieniali w nim coś czy jak? Naprawdę za cenę poniżej 6 zł chętnie do niego wrócę.
                              Last edited by lukasrp; 19-02-2015, 13:14.

                              Comment

                              • kostas
                                Senior
                                • 08-2014
                                • 212

                                Rzeczywiście, to że warki diametralnie różnią się od siebie to żadna nowość, ale w porównaniu do poprzednich postów warka do 04.05.2015 nie wykazuję wad dyskwalifikujących to piwo. Goryczka jest solidna, wyraźna, żeby nie powiedzieć zalegająca. Mi po prostu taka odpowiada. Oczywiście, cena 6,29 to niemalże profanacja, ale z braku laku dobry kit. Kupione na próbę "uda się, nie uda". Udało się.
                                Browar Domowy El Greco na Facebooku

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎