Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, Cornelius Triple Blond

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kurgan
    Gość
    • 04-2004
    • 315

    #46
    Belgia po naszemu, idealny stosunek jakości do ceny + dostępność
    Promocja-3,99 czyli cioty nie kupują bo 3 blondi nie okazały się wystarczającym wabikiem

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      #47
      Ale to piwo od początku było właśnie za 3,99

      Comment

      • Petitpierre
        Senior
        • 01-2014
        • 2560

        #48
        Trochę zachachmęcili, bo najpierw było że promocja, a tu cena normalna, teraz cena nadal normalna, a gdzieniegdzie piszą, że to promocja. Na promocji były pozostałe rebel'y, były po 2 z hakiem, teraz kosztują 3 z hakiem, a 3 x Kurdej-Szatan cały czas ma cenę tę i nie inną. Swoją drogą, jest to cena dobra, w końcu za triple'a najtańszego trzeba dać 8-9zł.
        Mały porterek-przyjaciel nerek

        Comment

        • Biniauer
          PremiumUżytkownik
          • 06-2013
          • 123

          #49
          Gdzie to piwo za 3.99 można kupić? Do odłożenia na kilka miesięcy jak znalazł, za taką cenę nic tylko brać.

          Comment

          • Petitpierre
            Senior
            • 01-2014
            • 2560

            #50
            Tesco, Żabka.
            Mały porterek-przyjaciel nerek

            Comment

            • Mocho
              Member
              • 01-2014
              • 92

              #51
              w żabce i w tesco

              Comment

              • kurgan
                Gość
                • 04-2004
                • 315

                #52
                Zabka=Fresh

                Comment

                • kurgan
                  Gość
                  • 04-2004
                  • 315

                  #53
                  Jeśli w Szczynie mocno chmielenie mi przeszkadzało to tu idealnie współgra. Piwo ładnie pachnie po belgijsku. Ciekawe ile tu jest IBU? Przyjemnie odbija się chmielem. Najważniejsze że następnego dnia nie mam kaca. Jest teraz ciekaw każdej następnej warki.22.03.15

                  Comment

                  • Biniauer
                    PremiumUżytkownik
                    • 06-2013
                    • 123

                    #54
                    Dzięki Panowie.

                    To piwo przypadło mi do gustu. Wiadomo, że nie jest to klasa światowa mocnych belgijskich Ale. Jednak poza może ciut zbyt dużym alkoholem w smaku i zapachu (ale bez przesady dla mnie nie była to jakaś masakra, a i ten alkohol nie był z rodzaju tych nieprzyjemnie gryzących) to przyjemnie się piło, a w aromacie naprawdę ciekawie.

                    Comment

                    • kurgan
                      Gość
                      • 04-2004
                      • 315

                      #55
                      Double weizen triple IPA, smażę się na balkonie, popijam, jest uroczo

                      Comment

                      • brugge216
                        Junior
                        • 01-2011
                        • 15

                        #56
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Przyjemna dla oka, mętna miedź [5]
                        Piana: Początkowo ogromna z przegazowania, opadła do 3mm kożuszka [3]
                        Zapach: Przejrzałe banany, morele, słodowość, lekkie nuty fenolowe i rozpuszczalnikowe [4]
                        Smak: Bardzo mocny, piekący alkohol, spora pełnia, głęboka słodowość i umiarkowany kwasek [2.5]
                        Wysycenie: Wysokie [2.5]
                        Opakowanie: Bardzo fajna etykieta, brak informacji czy piwo jest refermentowane lub pasteryzowane (stawiam na to pierwsze) [4.5]
                        Uwagi: Warka do 17.05.15 Nie przepadam za Belgią :P

                        Moja ocena: [3.3]

                        Comment

                        • majkivellucas
                          Junior
                          • 01-2014
                          • 6

                          #57
                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: Mętna miedź, przyjemna dla oka. [4]
                          Piana: Szybko opadająca, nie zdążyła się dobrze uformować a już opadła do cieniutkiego pierścienia. [2]
                          Zapach: Przede wszystkim alkohol, rozpuszczalnik, dalej wyczuwalne banany. [3]
                          Smak: Mocne uderzenie alkoholu, nieprzyjemnego i piekącego, duża słodowość, przyjemna goryczka. Banan bardzo odległy, wszystko przykrył właściwie alkohol. [3]
                          Wysycenie: Średnio wysokie, przyjemne. [4]
                          Opakowanie: Bardzo podoba mi się etykieta, plus za podany skład i chmiele. Doczepić się można co najwyżej do papieru. [4]
                          Uwagi: Właściwie to rozczarowanie, oczekiwałem uderzenia bananem, kolendrą a dostałem wysoko alkoholowe coś, do zakupu skusił mnie Cascade wymieniony na etykiecie, doszukać się go można było jedynie przy wąchaniu z butelki, i tak był gdzieś na trzecim planie. Raczej zawód.

                          Moja ocena: [3.05]

                          Comment

                          • Swiezy
                            Member
                            • 09-2013
                            • 50

                            #58
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Bursztynowy/miedziany, mglisty [2.5]
                            Piana: Słaba, szybko opada, po kilku łykach nie ma jej wcale [1.5]
                            Zapach: Na pierwszym planie kolendra i banany, mocno wyczuwalny alkohol w aromacie, czuć też aromat drożdży. Gdyby alkohol był zamaskowany byłoby bardzo dobrze. [4]
                            Smak: Głównie słodowo- alkoholowy. Dość pełny, kolendra wyczuwalna również w smaku. Bardzo mi przeszkadza brak zamaskowania alkoholu. [3.5]
                            Wysycenie: Niskie do średniego, mogłoby być odrobinę wyższe jak dla mnie. [3.5]
                            Opakowanie: Etykieta trochę PRLowa. Przypomina mi nieudany pastisz etykiet AleBrowaru, ale jakiś urok w sobie ma [4.5]
                            Uwagi: Spodziewałem się piwa bardziej wytrawnego z dużo lepiej ukrytym alkoholem, trochę się zawiodłem. Za mała goryczka, trochę za niskie wysycenie, alkohol za mało wyczuwalny. Na plus kolendra, estry i trochę fenoli

                            Moja ocena: [3.475]

                            Comment

                            • DonZ
                              Senior
                              • 03-2013
                              • 303

                              #59
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Miedziany, mocno zmętnione. [4]
                              Piana: Jak na Coca-Coli, Atma Fatima, było i nima... Nul. [1]
                              Zapach: Na pierwszym planie alkohol który poszedł w stronę rozpuszczalnikową, dalej nuty przyprawowo- korzenne, głównie weizenowy goździk, dalej trochę owocowo choć w klimatach przenicznego banana. Po stronie słodowej troszkę karmelowo. Generalnie mony alkohol przeszkadza i po ogrzaniu wychodzi na pierwszy plan. [3]
                              Smak: Mocno alkoholowe, czuć że nie jest to czysty alkohol, dość podobny do rozpuszczalnika bądź lakieru do paznokci. Jest trochę owocowo, choć bardziej podchodzi pod banana, po stronie słodowej jest delikatne wsparcie lekkim karmelem. [2.5]
                              Wysycenie: Niskie, do brak. [2]
                              Opakowanie: Spoko, podoba mi się, spokojnie wyróżnia się na tle innych piw na półce, Plus za skład. [4]
                              Uwagi: Coś czuję że jutro będzie mnie boleć głowa A piwo tak daje po głowie, że musiałem wszystko pisać na nowo bo mi się formularz wyczyścił...

                              Moja ocena: [2.65]
                              Last edited by DonZ; 11-06-2014, 20:59.

                              Comment

                              • Petitpierre
                                Senior
                                • 01-2014
                                • 2560

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DonZ Wyświetlenie odpowiedzi
                                Atma Fatima, było i nima...
                                Amba fatima, w wojsku nie byłem, a wiem
                                Mały porterek-przyjaciel nerek

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎