Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bartek, [Doctor Brew] Cascade Single Hop IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Petitpierre
    Senior
    • 01-2014
    • 2560

    #31
    Co prawda nie IPA, więc etykieta i kontra sprzeczne, ale niezły single hop. Nieprzechmielony, niemęczący, potrzebuje dłuższej chwili w lodówce. Nie wiem czy co świeższy czy starszy wypust doktorków, ale ta operacja się udała. Dałem 6zł i nie żałuję.
    Mały porterek-przyjaciel nerek

    Comment

    • Wujas
      Gość
      • 11-2014
      • 267

      #32
      Jakiś tam chmiel, tona osadu, tyle. Można spróbować i zapomnieć. Jak większość piw doktorów.
      16.09.15.
      8 zeta - przepłaciłem.

      Comment

      • Marchi
        Senior
        • 12-2006
        • 130

        #33
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Piwo bardzo mętne, w barwie jasno brązowe. [3.5]
        Piana: Dość obfita po nalaniu, duże pęcherzyki, bardzo szybko znika. [3]
        Zapach: W zapachu głównie karmel, gdzieś w tle lekko wyczuwalny chmiel. [2]
        Smak: Wodniste, jeżeli już czuć jakiś smak, to przebija się karmel. Później uderzenie bardzo nieprzyjemnej, długo zalegającej goryczki. [1.5]
        Wysycenie: Mogłoby być ciut wyższe. [4]
        Opakowanie: Doktorowy standard, czyli dobrze. [4.5]
        Uwagi: W: 2015-10-18
        Po ostatniej dobrej passie, tym razem Doktorzy bardzo mnie zawiedli. W ogóle mam wrażenie, że z wyjątkiem Sunny'ego niezbyt troszczą się o swoje starsze dzieci.

        Moja ocena: [2.2]

        Comment

        • rafalek21
          Senior
          • 04-2015
          • 1407

          #34
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Zmętniony bursztyn. [4.5]
          Piana: Brudna biel, niewysoka, średnio trwała, [3.5]
          Zapach: Słodowy, chmielowy, szczątkowa żywiczność, trochę mało tutaj Cascade, średnio intensywny, równie dobrze mógłby to być lager. [3]
          Smak: Słodowy, słodki, lekko karmelowy, średnio-wysoka trawiasta goryczka, trochę tępa. Dość pełne. [3.5]
          Wysycenie: Średnie - odpowiednie [4.5]
          Opakowanie: Proste i nudne opakowanie, pełny skład. [3.5]
          Uwagi: Przeciętne piwo, mało tutaj Cascade, jest głównie w goryczce, jedno z słabszych od Doctor Brew.

          Moja ocena: [3.425]

          Comment

          • rafalek21
            Senior
            • 04-2015
            • 1407

            #35
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Zmętniony bursztyn. [4]
            Piana: Obfita, beżowa, średnie pęcherzyki, całkiem trwała, nawet ładnie zdobi szkło. [4.5]
            Zapach: Słodowy, chmielowość niezbyt intensywna: kwiatowy, lekko przyprawowy, lekko iglasty, w tle bardzo delikatnie owoce tropikalne. W porządku. [3.5]
            Smak: Słodowy, od chmielu zaś cytrusowe i lekko przyprawowe, lekko żywiczne, wytrawne, średnio-wysoka goryczka z sosnowymi akcentami, o średniej długości, lekko ściągająca. Średnia pełnia. [4]
            Wysycenie: Umiarkowane - w porządku. [4]
            Opakowanie: Typowe dla DB, prawie pełny skład. [3.5]
            Uwagi: Całkiem dobre piwo, szczególnie jak na SH, tym razem czuć Cascade. Warka do 12.02.2017.

            Moja ocena: [3.85]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎