Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Żywiec APA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Petitpierre
    Senior
    • 01-2014
    • 2560

    #91
    Wg doniesień, piwa ma być w sklepach od jutra. Czy wiadomo o jakie sklepy chodzi, albo jest gdzieś możliwość sprawdzenia gdzie można się po nie pchnąć?
    Mały porterek-przyjaciel nerek

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #92
      Wygląda na to, że strategia firmy jest budowana na potencjale konsumentów, czyli to konsument szuka produktu. Widać, że produkt jest lokowany do pewnej grupy ludzi.

      Comment

      • lukasrp
        Junior
        • 02-2014
        • 26

        #93
        Oby było dobre. Z mojego punktu widzenia byłoby świetnie. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: - jak mam ochotę napić się ekstra piwa kupię sobie moje ulubione Red AIPA z Birbanta, a jak będę w małej mieścinie u teściów lub w odwiedzinach u kumpli w Kołobrzegu to z chęcią znalazłbym tam dobrą APA w sklepie przed udaniem się na "grila" . Dlatego trzymam kciuki.
        Last edited by lukasrp; 02-11-2014, 17:18.

        Comment

        • WojciechT
          Senior
          • 09-2012
          • 2546

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
          Ja dostałem. Za smycz wrzuciłem zdjęcie na Instagrama, za czteropak napisałem tekst. W przyszłym tygodniu nagram degustację w zamian za autograf technologa i noc z jego córką. #wszystkodlapieniędzy
          Śmiechy hihy (tak to się pisze?), ja tam jestem druga liga piwnych blogów, ale ludzie serio myślą, że tak właśnie to działa (może poza nocą z córką piwowara). Że za dary losu smażymy pochlebne recenzje i w ogóle wisimy na finansowo-piwnym cycku browarów.

          A może rzeczywiście tak jest - i z powodu jechania po otrzymanych piwach nie dostałem jeszcze propozycji stałej współpracy?

          Co do samego piwa: próbowałem uzyskać informacje od rzecznika prasowego browaru, bezskutecznie. Mam też dwójkę znajomych pracujących w browarze - i tu też jest (było?) jakieś embargo na informacje. Do tego stopnia, że ja wiedziałem wcześniej o uwarzeniu Żywca APA, niż jedna z dyrektorek regionalnych dystrybucji na północne województwa...
          Last edited by WojciechT; 02-11-2014, 19:00.

          Comment

          • Kambol
            Member
            • 01-2008
            • 41

            #95
            Miałem okazję wczoraj spróbować APA we wrocławskim Kombinacie na pl. Solnym i rzeczywiście obsługa nie ma pojęcia, co to jest. Barmanka powiedziała mi, że to taka nowość - truskawkowe piwo...

            Comment

            • lukasrp
              Junior
              • 02-2014
              • 26

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kambol Wyświetlenie odpowiedzi
              Miałem okazję wczoraj spróbować APA we wrocławskim Kombinacie na pl. Solnym i rzeczywiście obsługa nie ma pojęcia, co to jest. Barmanka powiedziała mi, że to taka nowość - truskawkowe piwo...
              i jak wrażenia ?

              Comment

              • chechaouen
                Senior
                • 01-2011
                • 1180

                #97
                ależ podniecenie
                gdzie, za ile, kiedy, za ile, gdzie??
                pewnie w ogóle się nie starali
                ale już Was mają...

                Comment

                • Kones
                  Senior
                  • 07-2014
                  • 160

                  #98
                  Ale czemu mają? ciekawość rzecz ludzka, a nowinka na tyle interesująca że moim zdaniem owczy pęd jest usprawiedliwiony. Dopiero życie i rynek zweryfikuje, przedwczesna gloryfikacja jak i hejt niezasadny. "Co prawda nie słyszałem piosenki ale chciałbym powiedzieć parę słów".
                  "(...) iż wolno każdemu piwa i inne trunki skądkolwiekbądź brać i we wsiach ich warzyć i warzyć kazać i wolno użytkować bez wszelkiej obawy z naszej strony, lub starostów naszych zakazu, aresztowania lub kary"

                  Comment

                  • chechaouen
                    Senior
                    • 01-2011
                    • 1180

                    #99
                    Jasne Ja sam jestem ciekaw. Generalna cała akcja mocno dziwna. Marketing w stylu tajne przez poufne. Dziś ok. południa w warszawskim Realu nie było, w warszawskim Kauflandzie też nie
                    EDYTA: A na facebooku właśnie ogłosili, że będzie w sklepach "już wkrótce". Pewnie się nie wyrobili z logistyką. Cóż, długi weekend...
                    Last edited by chechaouen; 03-11-2014, 12:28.

                    Comment

                    • Petitpierre
                      Senior
                      • 01-2014
                      • 2560

                      W TESCO, Leclerc'u, Carrefour'rze, Piotrze i Pawłe, oraz Almie-brak.
                      Mały porterek-przyjaciel nerek

                      Comment

                      • chechaouen
                        Senior
                        • 01-2011
                        • 1180

                        Chmiele: Chinook, Citra™, Amarillo®, Magnum, Centennial
                        Podobno piwo jest już w sprzedaży, ale logistykę ogarniają, w sensie rozwożone jest pewnie po sieciach sklepów

                        Comment

                        • need
                          Member
                          • 08-2014
                          • 45

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                          W TESCO, Leclerc'u, Carrefour'rze, Piotrze i Pawłe, oraz Almie-brak.
                          Nie żartuj, wszędzie jeździłeś sprawdzać?

                          Comment

                          • lukasrp
                            Junior
                            • 02-2014
                            • 26

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
                            Chmiele: Chinook, Citra™, Amarillo®, Magnum, Centennial
                            Podobno piwo jest już w sprzedaży, ale logistykę ogarniają, w sensie rozwożone jest pewnie po sieciach sklepów
                            łał - to może nie będzie źle

                            Comment

                            • Petitpierre
                              Senior
                              • 01-2014
                              • 2560

                              A które sieci zostały wybrane?
                              Mały porterek-przyjaciel nerek

                              Comment

                              • lotus
                                Member
                                • 01-2013
                                • 89

                                Na pewno nie Auchan ( ani Real) bo tam managerowie działów nawet nie mają pojęcia że wejdzie nowe piwo do gamy produktów - wiem , bo pracuje tam i doskonale znam managera .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎