Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwne Podziemie, Cofeelicious

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Piwne Podziemie, Cofeelicious

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny, przebłysków nie widać. [5]
    Piana: Ciemnobeżowa, drobna ale dość niska. Trwałość zadowalająca. [4]
    Zapach: Aromat świeżo zmielonych ziaren kawy. Świetny! Po ogrzaniu dołącza wyrazisty, bardzo przyjemny zapach czekolady. Laktozy brak. [5]
    Smak: Treściwe, wyraziście kawowe z dopełniającą laktozową słodyczą na końcu. Zauważalna lekka goryczka. Poszczególne elementy smaku są idealnie zbalansowane i piwo nie męczy nawet przy klasycznej pojemności 500 ml. [5]
    Wysycenie: Średnie, optymalne. [5]
    Opakowanie: Etykieta z erotycznym podtekstem i znów fajna nazwa [5]
    Uwagi: Rewelacyjne wręcz piwo! Długo czekałem na stouty ekstraktowo sytuujące się w okolicach Foreign Extra Stout i super że zaczynają się pojawiać, w dodatku w tak wyśmienitym wydaniu

    Moja ocena: [4.9]
    Attached Files
    Last edited by docent; 21-01-2015, 15:51.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Czarny, nic nie prześwituje. Jak w stoucie powinno być. [5]
      Piana: Średnia, brązowa, kawowa. Nie do końca jednolita. Na powierzchnie duże bąble. Gruba, średnio trwała. [4]
      Zapach: Średnio mocny. Dominuje kawa, czekolad, słód. Mleczność w tle. Ładny zapach, ale nie jakiś szczególny. [4]
      Smak: Podobnie jak w zapachu. Smacznie, ale nie wybornie. Wyraźna kawa z czekoladą. Lekka paloność, niewielka kwaskowość. Mleczność też niewielka. Goryczka raczej słaba. W posmaku dominuje kawa, czekolada. Ciało średnie (mimo 18,5). Słodycz niska / średnia. [4]
      Wysycenie: Niskie i mniej więcej stałe. Trochę tylko za grube. [3.5]
      Opakowanie: Nie za bardzo w moim guście, ale doceniam pomysł i świetnie dobraną kolorystykę. Parametry podane. Szkoda, że tylko czarny kapsel. [4]
      Uwagi: Całkiem fajne. Łagodne, może podejść wielu ludziom. Nie jestem miłośnikiem ani kawy w piwie, ani laktozy więc może dlatego mnie nie zachwyca.

      Moja ocena: [4.025]
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎