Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwne Podziemie, Cofeelicious

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • MarcinKa
    replied
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny, nic nie prześwituje. Jak w stoucie powinno być. [5]
    Piana: Średnia, brązowa, kawowa. Nie do końca jednolita. Na powierzchnie duże bąble. Gruba, średnio trwała. [4]
    Zapach: Średnio mocny. Dominuje kawa, czekolad, słód. Mleczność w tle. Ładny zapach, ale nie jakiś szczególny. [4]
    Smak: Podobnie jak w zapachu. Smacznie, ale nie wybornie. Wyraźna kawa z czekoladą. Lekka paloność, niewielka kwaskowość. Mleczność też niewielka. Goryczka raczej słaba. W posmaku dominuje kawa, czekolada. Ciało średnie (mimo 18,5). Słodycz niska / średnia. [4]
    Wysycenie: Niskie i mniej więcej stałe. Trochę tylko za grube. [3.5]
    Opakowanie: Nie za bardzo w moim guście, ale doceniam pomysł i świetnie dobraną kolorystykę. Parametry podane. Szkoda, że tylko czarny kapsel. [4]
    Uwagi: Całkiem fajne. Łagodne, może podejść wielu ludziom. Nie jestem miłośnikiem ani kawy w piwie, ani laktozy więc może dlatego mnie nie zachwyca.

    Moja ocena: [4.025]

    Leave a comment:


  • docent
    replied
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny, przebłysków nie widać. [5]
    Piana: Ciemnobeżowa, drobna ale dość niska. Trwałość zadowalająca. [4]
    Zapach: Aromat świeżo zmielonych ziaren kawy. Świetny! Po ogrzaniu dołącza wyrazisty, bardzo przyjemny zapach czekolady. Laktozy brak. [5]
    Smak: Treściwe, wyraziście kawowe z dopełniającą laktozową słodyczą na końcu. Zauważalna lekka goryczka. Poszczególne elementy smaku są idealnie zbalansowane i piwo nie męczy nawet przy klasycznej pojemności 500 ml. [5]
    Wysycenie: Średnie, optymalne. [5]
    Opakowanie: Etykieta z erotycznym podtekstem i znów fajna nazwa [5]
    Uwagi: Rewelacyjne wręcz piwo! Długo czekałem na stouty ekstraktowo sytuujące się w okolicach Foreign Extra Stout i super że zaczynają się pojawiać, w dodatku w tak wyśmienitym wydaniu

    Moja ocena: [4.9]
    Attached Files
    Last edited by docent; 21-01-2015, 15:51.

    Leave a comment:


  • dyczkin
    started a topic Piwne Podziemie, Cofeelicious

    Piwne Podziemie, Cofeelicious

    Piwo gotowe do oceny
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎