Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Karmi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tutunia
    Member
    • 03-2003
    • 60

    #16
    Wkrótce na rynku pokaże się Karmi 0,25!!!! blacha

    Comment

    • Viktor
      Senior
      • 04-2002
      • 617

      #17
      Okocim, Karmi PUSZKA 0,25 l

      Wczoraj zakupiłem 2 puszeczki piwa KARMI. Mimo ,że stronię od kupowania piw puszkowych , to te małe cacuszka ( chociaż drogie , bo po całe 2 zł ) zrobiły na mnie wrażenie. Wielkość taka jak napoi energetycznych ( 0,25 ) - znakomity pomysł marketingowy.

      Comment

      • pivaria
        Senior
        • 03-2001
        • 1538

        #18
        Pomysł może i świetny marketingowo, ale - bo zawsze jest jakieś "ale" - "Karmi" jest sprofilowane na kobiety, a te jak powszechnie wiadomo wolą napić się piwka ze szkła, a nie z puszki. Nie widziałem jeszcze tego wynalazku, ale źle mu wróżę...
        PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
        www.pivaria.pl
        https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #19
          puszka 0.250 ml, cena 2.05, znając smak Karmi butelkowego myślałe, że i tym razem będę miał miły smaczek ale niestety, ładna jest tylko barwa, puszka i kolor piany (jak i butelkowy) natomiast zapach jakiś taki mdławy, w smaku identycznie jak i zapach, mdławe, cos co by przypominało środki dezynfekcjonujące, dobrze ze puszka o małej pojemności, jakos wypiłem

          Moja ocena: [2.675]
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Aldach
            Senior
            • 07-2003
            • 1269

            #20
            Całkiem miłe piwo na czas antybiotyków,, nie niweczy kuracji a daje namiastkę przyjemności płynącej z picia piwa

            Comment

            • Aldach
              Senior
              • 07-2003
              • 1269

              #21
              Kolor piękny, bardzo ciemny nawet pod światło. piana gęsta ale już po chwili została tyko obrączka przy ściankach szklanki. nasycenie mocne, nie czepiam się ale ja lubię mniej gazu. Zapach miły karmelowy. Smak dość słodki, karmelowy ale mało piwny jak na mój gust. Opakowanie wyróżnia się spośród innych kolorem. W sumie miłe piwo na czas antybiotyków

              Moja ocena: [4]

              Comment

              • Bakuna
                Member
                • 12-2003
                • 38

                #22
                Może to dla niektórych forumowiczów świętokradztwo, ale ja lubie eksperymentować mieszając różne gatunki piwa. Jednym z wynalazków, który szalenie mi smakuje jest właśnie piwo Karmi zmieszane pół na pół z innym jasnym piwem ( ja używałem Królewskiego). Wynalazek ów nie jest zbyt goszki i smakuje nawet tym, którzy nie przepadają za zwykłym piwkiem ( nie mam tu oczywiście siebie na myśli) . Macie ochotę, spróbujcie

                Comment

                • Albi23
                  Junior
                  • 02-2004
                  • 1

                  #23
                  Bardzo smaczne piwo! Ładny kolor, bardzo lekkie, butelka nie jakaś świetna (:P). Nasycenie CO2 całkiem niezłe, chociaż szybko uchodzi. Zapach bardzo fajny. Polecam!

                  Moja ocena: [4.85]
                  ---------------
                  Ocena usunieta z rankingu.
                  Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                  Art, Admin

                  ---------------

                  Comment

                  • bury_wilk
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 2655

                    #24
                    Nie jestem pewien, czy aby na pewno to jest piwo, ale mi smakuje. Ma ładny, ciemny kolor, zupełnie trwałą pianę, więc wizualnie prezentuje się nieźle. Nasycenie dla mnie za duże, zwłaszcza jak na ciemne piwo (?). Zapach karmelowy, sle nie za słodki i nie ciężki. Smak dobry, rześki, słodkawy, ale nie za słodki, karmelowo, owocowo, miodowy, z leciutkim chmielem. Dużo, to bym tego nie wypił, ale raz na jakiś czas, czemu nie. Etykietka prosta, ale przy tym ładna. Wyróznia się barwą i szatą graficzną.

                    Moja ocena: [4.05]
                    Lubię kiedy się zieleni
                    Lubię jak się piwo pieni...

                    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                    Comment

                    • zirel
                      Gość
                      • 05-2004
                      • 60

                      #25
                      jak dla mnie to jest ono zdecydowanie za słodkie.Kolor jednakże i zapach przyjemne.Nasycenie średnie,ale szybko opada piana.Szatę graficzną oceniam tak na 4+ .Generalnie piwo do spróbowania,ale na dłuższą metę to nie dla mnie
                      Last edited by zirel; 23-07-2004, 22:06.

                      Comment

                      • Twilight_Alehouse
                        Chmielowisko.pl
                        • 06-2004
                        • 6310

                        #26
                        Etykieta ładna, żółto-czerwona kolorystyka pasuje do charakteru tego napitku.
                        Kolor przyjemny, próba żarówkowa pokazuje czereśnię.
                        Piana średnia i nie utrzymuje się niestety zbyt długo.
                        Zapach ładny, karmelowo-palony.
                        Gaz dobry.
                        Smak bardzo słodki, ale przecież tak ma być. Czuć oczywiście nutki karmelowe i leciutkie nutki palone. Gdzieś w tle odczuwa się też delikatny posmaczek słodowy. Nawet jest leciutka goryczka.
                        Piwo to to nie jest, ale w swojej kalsie zasługuje na wysoką ocenę.

                        Moja ocena: [3.85]

                        Comment

                        • kamyczek77
                          Senior
                          • 09-2001
                          • 458

                          #27
                          Zmuszona sytuacją rodzinną zostalam zaopatrzona w piwo Karmi przez nieocenionego pjenknika.
                          Jako,że gustuję w piwach pszenicznych Karmi jest dla mnie trochę za slodkie i za gęste,ale na bezrybiu...
                          Od piwa z puchy bolą nas brzuchy!!!

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #28
                            Kiedyś nawet często sięgałem po Karmi. Dziś postanowiłem wychylić kufel tego piwa... niestety .
                            Barwa, piana i gaz są jak najbardziej w porządku. Niestety zapach i smak już nie - mam wrażenie jakbym czuł papierosowy tytoń, a tego nie lubię. Nie dopiłem do końca.
                            Last edited by adam16; 22-11-2005, 20:48.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • slawek2256
                              Junior
                              • 07-2004
                              • 3

                              #29
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Ciemne na poziomie Guinness'a. [5]
                              Piana: Ładna konsystencja, ale szybko "siada" [3.5]
                              Zapach: Niespecjalny, mnie nie urzekł. [2.5]
                              Smak: Wydaje mi się że ostatnio dodano goryczki, minimalnie za słodki. [4.5]
                              Wysycenie: Idealne do napoju tego rodzaju. [5]
                              Opakowanie: Ostatni rzut w klasycznej butelce, niedługo wchodzi ścierwiasta butelka, w typie kobiecym. [5]
                              Uwagi: Bardzo lubię ten napój, wprawdzie ciężko to nazwać piwem, ale w sam raz jest jak prowadzę samochód.

                              Moja ocena: [3.775]

                              Comment

                              • nek
                                Member
                                • 03-2006
                                • 43

                                #30
                                To piwo jest straszne w smaku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,FUJ

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎