Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Karmi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Robson_87
    Member
    • 09-2008
    • 33

    #31
    Ostatnio pilem i powiem tak wypilem bo nie lubie marnowac. Pilem je wraz z kolega ktory mial karmi kawowe i wymienilismy sie by sprobowac, jego bylo dobre (jak na napoj) a ja zaraz potm musialem powrovic do swojego Te co kiedys bylo w innej butelce 0,5 o wiele milej wspominam.

    Comment

    • wrednyhawran
      Senior
      • 07-2010
      • 1784

      #32
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ładny, czarny, pod światło rubinowy. [4.5]
      Piana: Gęsta i kremowa, można ją pożerać łyżką, super! Całkiem trwała, naprawdę zaskakująco dobra. [5]
      Zapach: Karmel, lekka paloność, trochę kawy. Małointensywny. [3.5]
      Smak: Slodki, zbyt słodki, karmelowy, ulepkowy. Trochę kawowej goryczki. Przyjemny i smaczny, ale bardziej jako słodycz niż piwo. [3.5]
      Wysycenie: Niziutkie. Mogłoby być trochę wyższe. [3]
      Opakowanie: Puszka w kolorze żółtym, calkiem ładny kobiecy design, w sumie wszystko ok. [4]
      Uwagi: Kupione w Biedrze w promocji. Jako piwo - słabizna. Jako napój deserowy super - lepsze od kokakoli Szczególnie dla kierowców.

      Moja ocena: [3.7]
      Last edited by wrednyhawran; 10-03-2011, 01:48.
      Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
      Małe Piwko Blog
      Małe Piwko Blog na facebooku
      Domowy Browar Demon

      Comment

      • Wypierniczator
        Member
        • 08-2010
        • 71

        #33
        Okropne w smaku, przypomina zimną, gazowana kawę, karmel ledwo wyczuwalny. Niestety połowa wylądowała w zlewie. Swoją drogą nie rozumiem tych piw bezalkoholowych, przecież jak ktoś akurat nie może spożywać piwa z normalna zawartością alko to niech sięgnie po sok czy cole, które przynajmniej są pijalne. Plus za kapsel i oryginalną butelkę.
        So do all who live to see such times, but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us

        Comment

        • ucho
          Senior
          • 05-2010
          • 500

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wypierniczator Wyświetlenie odpowiedzi
          Okropne w smaku, przypomina zimną, gazowana kawę, karmel ledwo wyczuwalny. Niestety połowa wylądowała w zlewie. Swoją drogą nie rozumiem tych piw bezalkoholowych, przecież jak ktoś akurat nie może spożywać piwa z normalna zawartością alko to niech sięgnie po sok czy cole, które przynajmniej są pijalne. Plus za kapsel i oryginalną butelkę.
          Pomyliłeś sobie Karmi z Karmi Poema di Caffe .
          Zwykłe jest tańsze i lepsze.
          Last edited by ucho; 23-09-2011, 18:06.

          Comment

          • Marecki1410
            Member
            • 01-2009
            • 97

            #35
            I jak już kogoś najdzie, żeby je kupić to tylko w brązowej butelce 0,5l, nawet puszkowe jest lepsze od tego pakowanego do bezbarwnych butelek bodaj 0,4l. Nie wiem czy to w mniejszych butelkach jest jakoś inaczej produkowane, czy np. w innym miejscu ale ma ono całkiem inny smak od tych 0,5l.
            Last edited by Marecki1410; 23-09-2011, 21:02.

            Comment

            • ardek
              Member
              • 07-2015
              • 49

              #36
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Czarny [5]
              Piana: Średnia, szybko znikła. [2.5]
              Zapach: Karmel. [2]
              Smak: Absolutnie słodki karmel, żadnej goryczki, trochę mdłe. [1]
              Wysycenie: W sam raz. [3.5]
              Opakowanie: Paskudne. [1]
              Uwagi:

              Moja ocena: [1.825]

              Comment

              • michael50
                Senior
                • 06-2013
                • 325

                #37
                Buteleczka 0,4 została zakupiona w miejscowym spożywczym i cierpliwie czekała na swoją kolej. Dziś nadeszła wielka chwila i... wielkie rozczarowanie. Kiedyś już piłem Karmi i zupełnie mi nie smakowało. Dziś jednak okazało się, że pierwsze spożycie niewiele różniło się od dzisiejszego. Ogólnie napój jest słaby. Jedynie kolor mocnej kawy robi wrażenie, reszta to straszna bieda. W zapachu jakaś tam kawa, jakiś tam karmel, ale na granicy wyczuwalności. Spore nagazowanie, dołożone chyba tyle cukru, co w coca-coli, a poza tym rzeczywiście, jak ktoś to trafnie określił - zupełnie, jakbym pił zimną kawę.
                Nie, to nie jest i nie będzie mój ulubiony bezalkoholowy trunek :/
                Attached Files

                Comment

                • Petitpierre
                  Senior
                  • 01-2014
                  • 2560

                  #38
                  Teraz jest w butelkach normalnych 500ml i wizualnie, aromatycznie, pod warunkiem temperatury pokojowej przypomina porter, ale bez pazura i przypraw. W każdym razie, w kategorii ciemnych zerówek nie ma raczej żadne inne do niego startu.
                  Mały porterek-przyjaciel nerek

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎