Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, [Solipiwko] Bruce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zarzecze, [Solipiwko] Bruce

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Mocno zamglony bursztyn. [4]
    Piana: Niewysoka, średnio trwała, średnie i nieduże pęcherzyki, beżowa. [3.5]
    Zapach: Cytrusy, owoce tropikalne, żywica, niezbyt wyraźny, średnio intensywny. [3.5]
    Smak: Żywiczno-tropikalny, słodkawa słodowość, jest też troszeczkę karmelu, średnie ciało, ponad średnia goryczka cytrusowa z ziołowymi nutami, w tle lekki akcent alkoholowy, ale nie przeszkadza on w smaku. [3.5]
    Wysycenie: Niewysokie - dobrze pasuje. [4.5]
    Opakowanie: Prosta, ale ładna etykieta z kompletem informacji. [4.5]
    Uwagi: Ogólnie w porządku, nie zachwyca, ale i nie mam się do czego specjalnie przyczepić. Wcześniejsza warka z Browaru Jana była ciekawsza/lepsza. Warka do 18.11.2017.

    Moja ocena: [3.625]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Dość mocnej herbaty, zamglony. [4]
      Piana: Kremowa, bardzo drobna, wysoka i trwała. [4]
      Zapach: Niezbyt silny, chmielowo-ziołowy z sosnowym akcentem. [3.5]
      Smak: Karmel, alko, nuty winne i orzechowe. Jak na Bruce'a (wszystko jedno, którego) nieco ubogo..., choć smacznie. [4]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Prosta eta, charakterystyczna dla serii filmowych twardzieli. [4]
      Uwagi: Konkretne, smaczne piwo. W sam raz na jesienno-zimowe, ch***we wieczory... .

      Moja ocena: [3.825]

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Nie chcę być papugą po Pancerniku, ale rzeczywiście herbata. [4]
        Piana: Kremowa, trwała, ale bardzo krótka. [3]
        Zapach: Karmel połączony ze zbożem z pola, brak tych wszystkich zamorskich chmieli których jest 6, natomiast niebezpiecznie czuć naszą zwykłą kiszoną kapustę. [2.5]
        Smak: Tu lepiej. Piwo jest treściwe z solidną grejpfrutową goryczką, choć deklarowane 122 IBU to jest groteskowa przesada ( co najwyżej 70 IBU). Alkohol doskonale ukryty, goryczka ciekawa przyprawowo-cytrusowa. [4]
        Wysycenie: Średnie, w sumie odpowiednie. [4.5]
        Opakowanie: Żadnego rysunku na etykiecie, zwyczajny napis Bruce. Lubię prostotę, ale tu jest chyba brak pomysłu. Skład jest absolutnie pełny, również z drożdżami. Niestety jest też morska opowieść: Bruce Lee kontra Chuck Norris ( tego się jednak trzeba domyślić). [4]
        Uwagi: Niestety kiszona kapusta pozostała do końca, przykre to, ale przynajmniej powróciły wspomnienia z dzieciństwa kiedy dziadek kisił kapustę w piwnicy.
        Warka 18.11.2017.

        Moja ocena: [3.4]

        Comment

        • LESNICZYy
          Senior
          • 01-2018
          • 950

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Mętny bursztyn . [4.5]
          Piana: Drobne i większe oczka , nie chciała się za bardzo wytworzyć , średnio trwała ale za to z dużym lacingiem . [3.5]
          Zapach: Cytrusy i tropiki . [4]
          Smak: Cytrusy , tropiki , dość duża goryczka grejpfrutowa , niesroga . Alkohol dobrze ukryty . [4.5]
          Wysycenie: Nisko-średnie . [4.5]
          Opakowanie: Do przyjęcia , pełny skład i kapsel golas . Śmieszna opowieść morska . [4.5]
          Uwagi: Nawet w upał ta DIPA weszła jak nóż w masło .

          Moja ocena: [4.225]

          Comment

          • LESNICZYy
            Senior
            • 01-2018
            • 950

            #6
            Click image for larger version

Name:	Bruce (1).jpg
Views:	43
Size:	61,9 KB
ID:	2315914Click image for larger version

Name:	Bruce (2).jpg
Views:	41
Size:	81,6 KB
ID:	2315915

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎