Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Połczyn-Zdrój, Połczyńskie Rżnięte

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Połczyn-Zdrój, Połczyńskie Rżnięte

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Herbaciany/miedziany, klarowne. Piwo rżnięte powinno charakteryzować się czymś innym, ale to tylko chyba w pubach... [3]
    Piana: Kremowa, grube pęcherzyki, niska, średnio trwała, ale gęsto znaczy ściankę szkła. [3]
    Zapach: Ciepły, słodowy, karmelowy. Nie ma nic z chmielu, ale jest za to coś czego nigdy wcześniej nie poczułem w piwie: chipsy pomidorowe [2.5]
    Smak: Słodki, karmelowy i zbożowy, goryczka lekka, ziołowo-przyprawowa, pikantna nawet. Trochę za ciężkie w odczuciu, lepiej piłoby się na solidnym mrozie. [3]
    Wysycenie: Średnie, ale wolałbym lekko niższe. [3]
    Opakowanie: Sreberko na szyjce piwa, etykieta jak inne z tej serii, mało ciekawa, brak pełnego składu. [2.5]
    Uwagi: Wyjątkowo zgadzam się z Połczynem w opisie piwa, który głosi że dzięki kunsztowi połczyńskich piwowarów powstał niepowtarzalny trunek. Rzeczywiście... piwa z pomidorowym aromatem jeszcze nie piłem
    Termin do 04.11.2017.

    Moja ocena: [2.8]

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎