Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, N Full

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ja2ger
    Senior
    • 10-2002
    • 177

    #31
    Kolor ma raczej przeciętny, no może troche ponad, podobnie jak i smak. Zapach nie był zbyt przyjemny, ale może to wina kufla (plastik). Bąbelki odebrałem bardzo pozytywnie, ale piany brak. Ogólnie nie pogardze tym piwem, ale też niestety szczególnie nie polecę (kumpel mówił jednak, że "DZIŚ było nie najlepsze", więc bede z chęcią degustował dalej).

    Moja ocena: [3.325]
    ---------------
    Ocena usunieta z rankingu.
    Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
    Art, Admin

    ---------------

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      #32
      Kolor dość ciemny jak na piwo o tym ekstrakcie, ładny ; gazu w sam raz (nie odczułem jakichś dolegliwości z powodu niedoboru lub nadmiaru) ; piana na początku obfita i ładna, tworząca czapę, potem dość szybko opadła ale ślady pozostały; zapach piwny i tyle - bardzo mi odpowiada, podobnie jak smak z piwną goryczką i ładnym posmakiem choć pod koniec piwo zdawało się leciutko wodniste; opakowanie - butelka euro, etykieta naklejona niezbyt starannie ale ogólnie bez zarzutów

      Bardzo mi posmakowało to piwko (dzięki wielkie dla Marco za odstapienie butelczyny ze swoich zapasów) i szkoda że w Żabkach mają z Namysłowa tylko Rycerskie i Zamkowe (które nawiasem mówiąc nie są złe)

      Moja ocena: [4.6]
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • breslauer
        Senior
        • 05-2002
        • 2690

        #33
        Piwo beczkowe spożywane we wrocławskim pubie "Rejs". Kolor dość przyjemny dla oka, piana niewielka, znikła bardzo szybko. Zapach słodowo-chmielowy, niezbyt intensywny. W smaku czuć lekką goryczkę, ale wkrada się jednak jakiśtaki nieprzyjemny słodkawy posmaczek. Gazu nie zauważyłem wiele. Piwo ogólnie przeciętne - ale chętnie popróbuję Namysłowa w innych lokalach oraz z butelki.

        Moja ocena: [3.5]

        Comment

        • Pepek
          Senior
          • 04-2003
          • 1499

          #34
          No widzę, że poszedłeś do "Rejsu" na Rejsa. I nie powiadomiłeś mnie o zamiarze degustacji. Trochę nieładnie . A bardzo chętnie przyłączyłbym się.

          Comment

          • breslauer
            Senior
            • 05-2002
            • 2690

            #35
            Pepek napisał(a)
            No widzę, że poszedłeś do "Rejsu" na Rejsa. I nie powiadomiłeś mnie o zamiarze degustacji. Trochę nieładnie . A bardzo chętnie przyłączyłbym się.
            No wiesz, to akurat nie było planowane. To, że wylądowaliśmy ze znajomymi w "Rejsie" to był czysty przypadek, bo akurat było tam wolne miejsce. A tak na marginesie - czy ten Rejsowy "Rejs" to na pewno namysłowski Full?

            Comment

            • Pepek
              Senior
              • 04-2003
              • 1499

              #36
              Na pewno to jest Namysłowski Full. Na 100%.

              Comment

              • breslauer
                Senior
                • 05-2002
                • 2690

                #37
                Tym razem oceniam Fulla pitego z butelki. Kolor przyjemny dla oka, choć raczej żółtawy niż złoty. Ilość bąbelków w normie moim zdaniem - ani za dużo, ani za mało. Bardzo ładna piana, drobnoziarnista, która dość długo się utrzymuje. Zapach to piwa ma bardzo ładny - chmielowo-słodowy, naprawdę intensywny i esencjonalny. W smaku czuć miłą goryczkę z ciekawym słodowym posmaczkiem. Ogólnie - ciekawe piwo, po które warto sięgać. A mam nadzieję, że uda mi się trafić na równie udanego Fulla beczkowego.

                Moja ocena: [4.375]

                Comment

                • zomodj
                  Junior
                  • 01-2004
                  • 2

                  #38
                  Zgadzam się w pełni z przedmówcami piweczko całkiem całkiem jak na opolskie realia piwowarskie (Niemodlin padł,głubczyce cieńko przendą) a Full jest git, nieco może nasycenie CO2 mogłobybyć nieco lepsze, pianka przy chłodnym piwku trzyma się gites cena bardzo zadowalająca. Pozdrawiam fanów Fulla Namysłowskiego

                  Comment

                  • Sven
                    Senior
                    • 09-2003
                    • 1211

                    #39
                    Piwko bardzo dobre! Szczypie w koniec języka przy pierwszym łyku, tak jak powinno! Nie tak wodniste jak Zamkowe, ani tak esencjonalne jak Rycerskie!
                    Dla mnie idealny pilsik do wypicia po obiadku!
                    Celia, cerevisia et conventus.

                    Comment

                    • Pepek
                      Senior
                      • 04-2003
                      • 1499

                      #40
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: bursztynowy w jasnym odcieniu, całkiem ładny, ale sądze,że powinien być nieco ciemniejszy. [4]
                      Piana: trochę słaby element tego piwa, powyżej przeciętnej, budują ją drobne i średnie pęcherzyki, które niestety z okazałej warstwy szybko redukują się do do kożuszka. [3.5]
                      Zapach: słodowy z miła nutką chmielową, choć czasami bywa za mało zdecydowany. [4]
                      Smak: dobry i typowy dla pełnego piwa - mocny akcent słodu ze zrównoważona przyjemna goryczką, choć przyznaję czasami zdarzają się warki mniej treściwe. [4]
                      Wysycenie: dobre nasycenie średnimi i drobnymi bąbelkami. [4]
                      Opakowanie: rozlane do butelki euro, wzór etykiety w barwach biało-czerwono-złotych, czytelny i charakterystyczny, kapsel markowy. [4.5]
                      Uwagi: Namysłowski full bywa różny - raz lepszy, raz gorszy, ale jak dla mnie zawsze nie schodzi poniżej przyzwoitego poziomu.

                      Moja ocena: [3.975]

                      Comment

                      • Shlangbaum
                        Senior
                        • 03-2005
                        • 5828

                        #41
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Jak to full, ciemno złoty. Jedynym uszczerbkiem na ocenie jest jakaś taka dziwna nieprzejrzystość. Wszystko byłoby okej ale przecież to piwo jest filtrowane. [4.5]
                        Piana: Piana nie zarewelacyjna. Szybko znika. Byłoby niżej niż 3.5 dla tego pół litra piwa, które akurat oceniam ale nieraz zdarzało się lepiej więc ostatecznie będzie średnia 3.5 [3.5]
                        Zapach: Zapach przyjemny choć niezbyt bogaty, ot słodowo-chmielowy z nieraz przebijjacym siedo nosa alkoholem. Niby wszystko co mogłoby wystarczyć w zapachu piwa ale jakieś to takie niewyważone. [4]
                        Smak: Pełny (w końcu full, nie). Słodowy z wyraźną goryczką. Pozostawia chmielowy posmaczek w ustach. [4]
                        Wysycenie: Różnie im z gazem wychodzi. Raz buzuje jak należy z wyraźnymi bąbelkami wyczuwanymi w ustach. Innym razem jakieś pojedyńcze rzadkie pęcherzyki ledwo co oddbijają się od dna. [3.5]
                        Opakowanie: Z reguły pije beczkowe. Ale butelka jest w porządku, jak to wogóle w Namysłowie. Wszystkie dane jak należy, może tylko kolorystykę zmieniłbym na mniej papuzią. [4.5]
                        Uwagi: Nawet lubie to piwo,ale pod warunkiem, że z kega

                        Moja ocena: [3.975]

                        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          #42
                          A piłeś N Fulla czy N Premium? To trochę inne piwa, obstawiam to drugie piwo.

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎