Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gościszewo, [AleBrowar][Gościszewo] Grim Team

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Gościszewo, [AleBrowar][Gościszewo] Grim Team

    Piwo gotowe do oceny
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Miedziany, lekko zamglony. [4.5]
    Piana: Średnio obfita, drobnopęcherzykowa, beżowa, średnio trwała, przyzwoity lacing. [4]
    Zapach: Przejrzałe owoce, karmel, mniej cytrusów , nuta żywicy, mógłby być trochę bardziej intensywny, ale ogółem w porządku. [3.5]
    Smak: Karmel, przejrzałe owoce, trochę alkoholowe, słodkie, średnio-wysoka alko-żywiczna goryczka, gęste. Trochę męczącze, tragedii nie ma, ale ciężko o plusy. [3]
    Wysycenie: Lekko ponad niskie - dobrze pasuje. [4.5]
    Opakowanie: Przyzwoita graficznie etykieta(jak inne kooperacyje AleBrowaru), komplet informacji, ładny kapselek(25 Lecie Browaru w Gościszewie). nie podoba mi się tylko tekst z tyłu - inna czcionka co kilka wyrazów. [4]
    Uwagi: Da się wypić, ale nie trafiło w mój gust, trochę przyciężkie, niewiele ma wartości degustacyjnej, Crazy Mike jest trochę lepszy(nie czuć alkoholu). Obiecałem zrobić sobie przerwę od AleBrowaru, ale koło IIPY nie potrafiłem przejść obojętnie. Warka do 22.12.2017.

    Moja ocena: [3.475]

    Comment

    • Brodzislaw
      Senior
      • 09-2013
      • 1020

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: miedzi, lekko zamglony [5]
      Piana: Piana écru z drobnych pęcherzyków, utworzyła zwartą i gęstą czapę. Opadając pozostawiła ślad na szkle. [5]
      Zapach: najpierw karmelkowo-owocowy, także nuty opiekanego ciasta. Czuć słodsze odmiany chmielu amerykańskiego, potem dochodzą cytrusy i żywica. [3.5]
      Smak: jest treściwie, słodko i nieco alkoholowo. Znów dominuje karmel, czerwone owoce. Goryczka (cytrusowa i żywiczna) pojawia się po drugim łyku, narasta ale nie jest jakoś szczególnie intensywna. Potęguje ją alkoholowość. [3.5]
      Wysycenie: Średnie - może być. [4]
      Opakowanie: czarno-białe ale ładna eta i b. dobre info na kontrze. [4.5]
      Uwagi: Piwo po słodszej stronie mocy, sporej mocy. Dla mnie – za mało chmielu.

      Moja ocena: [3.8]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎