Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jan Olbracht Rzemieślniczy, [Waszczukowe] Super Żuber

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Jan Olbracht Rzemieślniczy, [Waszczukowe] Super Żuber

    Piwo gotowe do oceny
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, solidnie mętne. [3.5]
    Piana: Biała, gruba, ale wysoka i nawet trwała. [4]
    Zapach: Sporo ziół i przypraw, bardzo ciekawe aromaty rzadko spotykane w innych piwach. Coś podchodzi mi pod wódkę Żubrówkę, no ale może dlatego, że w składzie jest trawa żubrowa. [4]
    Smak: Pełne w treści, może trochę ciut za owocowe. Goryczka średnia, ziołowa i przyprawowa, jakąś herbatkę kwiatową też wyczułem, ale na pewno nie amerykańską goryczkę. Końcówka lekko pikantna. [4]
    Wysycenie: Średnie w stronę do niskiego. [4.5]
    Opakowanie: Na etykiecie rzeczywiście Super Żuber, czyli z petem w gębie i wyrzeźbionym ciałem. Oprócz drożdży pełny skład, dobre wykonanie, firmowy kapsel. [4.5]
    Uwagi: Smaczne piwo podkreślające zalety naszych chmieli: Marynka, Iunga i Lubelski. Warka 03.04.2018.

    Moja ocena: [4.025]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9735

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Nasycony złoty, zmętniony. [4]
      Piana: Biała, drobna, bardzo wysoka, średniotrwała. [4]
      Zapach: Kurczę... Ziołowo-owocowy, kojarzy mi się z jakąś herbatką na wzdęcia czy inne takie. Zioła rządzą i skutecznie obrzydzają mi żubra . [2.5]
      Smak: Tutaj także jakiś słodkawo-ciastkowo-ziołowy absmak. Może faktycznie ziołowa herbatka? Chociaż chyba to trawa żubrowa ze swoim mdlącym wkładem... Naprawdę, to NIE jest moja paleta smakowa. [3]
      Wysycenie: Średniowysokie. [4]
      Opakowanie: Fajne, dowcipne, nie zdradza z jak dziwną zawartością kupujemy tę butelkę... [4]
      Uwagi: Jeden z większych zawodów w ostatnich tygodniach.
      Chciałem wypić smaczne piwo, a nie rozcieńczoną żubrówkę.

      Moja ocena: [3.075]

      Comment

      • pivicko
        Member
        • 10-2010
        • 52

        #4
        Okropny ten Super Zuber (raczej super bubel)

        Fatalne piwo. Kupione za prawie 11 zł i po 3 łykach poszło do zlewu. Obrzydliwa goryczka, czuć jakies zbutwiałe siano, to chyba ta trawa w piwie, pewnie nie umyta z odchodów zwierzęcych. Paskudne. Dawno tu nie zaglądałem ale przez to piwo odświeżyłem konto i skomentowałem aby przestrzec potencjalnych nabywców. Pozdrawiam piwoszy

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎