Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Amber, Po Godzinach - Russian Imperial Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SeeJay
    Senior
    • 04-2016
    • 239

    #16
    Piłem w końcu to piwo. Bliżej mu do imperialnego porteru bałtyckiego jak do RISa. Smaczne.

    Comment

    • LESNICZYy
      Senior
      • 01-2018
      • 950

      #17
      Właśnie dopijam owe piwo i jestem na tak . W smaku kawa , gorzka czekolada , paloność , alkohol tylko trochę wyczuwalny . Piwo leżakowało w mojej lodówce co najmniej od wiosny i jest 2 miesiące po terminie . Zakupione w hipermarkecie za jedyne 3,99 zł .

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9735

        #18
        W ramach wypijania zapasów z powodu obiektywnych trudności, wyczesałem sobie z garażu amberowskiego ryszarda.
        Piwo wygładzone, ułożone, całkiem dojrzałe. Chciałbym napisać, że paradoksalnie wyczuwalna pewna "lekkość", gdyby nie to, że jednak... obezwładnia...
        Kiedyś pisałem, że to piwo może się rozwinąć i może się rozwinie, całkiem, jak rozmaryn. No i może nie wzbiło się całkiem jak Ikar, to i tak jest znaczący postęp (dla korpohipsterów - progres ).

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Czarny, nie widać przebłysków pod żarówkę. [5]
          Piana: Brązowa, bardzo szybko opadła, delikatnie zaznaczyła ściankę szkła. [2.5]
          Zapach: Kawa, trochę wiśni oraz aromat alkoholu. [3.5]
          Smak: Treściwe i syte, palone aż szczypie w kącikach ust, brak goryczki, wiśniowe i kawowe w odczuciu. W przeciwieństwie do zapachu alkohol jest ukryty. [4]
          Wysycenie: Niskie. [4]
          Opakowanie: Za dużo białego koloru, nie pasuje do stylu. Kapsel browaru i dokładny skład. [3]
          Uwagi: Ogólnie jestem zadowolony choć jest drogo, najlepiej spożyć przed 15.07.2021.

          Moja ocena: [3.675]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎