Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łomża, Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #16
    Takie dziwnie słodkie nie-wiadomo-co. Kiepskie piwo na kipskiej wodzie, zalatuje prawie Wisłą...
    Piana obfita, szybko opada pozostawiając "kręgi". Nasycenie CO2 prawidłowe. Aromat słodki, wykręcający nos, jest w nim coś odrzucającego.

    Ocena 2+ (1-5)
    Więcej się chyba nie skuszę
    Attached Files
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      #17
      Zakupione w Auchan, piwo niezłe, chociaż mnie nie powaliło. Może dlatego, że zbyt mała ilość (0,33l). Dla mnie piwo na czwórkę, następnym razem zakupię w większym opakowaniu.

      Comment

      • grzech
        Senior
        • 04-2001
        • 4592

        #18
        Zadziwiające, jak dawno jego nie piłem ...

        Kolor jasnobursztynowy, jak dla mnie za jasny. Zapach dość przyjemny, słodowo-chmielowy, nieco alkoholu, jednak ogólnie zbyt słaby. O pianie i nasyceniu nie będę się długo wypowiadał - kiepskie. Pisano w innym temacie o piwie bez wyrazu. Takim dla mnie jest Mocne z Łomży. Nieco słodyczy, troszkę chmielu.Takie nijakie. Ale wypiłem bez większych oporów.

        Moja ocena: [3.4]

        Comment

        • lubecki
          Gość
          • 01-2003
          • 4

          #19
          ŁOMŻA MOCNE. HMM . Moim skromnym zdaniem. Całkiem niezłe piwko. Ma swój charakter, i jest charakterystyczne w porównaniu do innych piw. Porównałem ją do warki strong i było to zadziwiające. Zamiana piwa w otoczeniu była niezauważalna. Wszyscy pili Małą Mocną , a mysleli, że to warka. Wniosek. Dobra promocja i reklama. Będzie zachetą. PS. Pojawiła się też puszka Łomży mocnej !! . Serdecznie zapraszam .

          Moja ocena: [3.75]
          ---------------
          Ocena usunieta z rankingu.
          Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
          Art, Admin

          ---------------

          Comment

          • grzech
            Senior
            • 04-2001
            • 4592

            #20
            Skoro jest takie charakterystyczne, to dlaczego pomylono je z WS ?

            Comment

            • GuruJosh
              Member
              • 04-2003
              • 44

              #21
              Piwo klarowne, złociste o głębokim kolorze, piana utrzymuje się bardzo długo, o bardzo charakterystycznej goryczce nadającyej swoisty bardzo charakterystyczny smak
              Guru Josh z SBP

              Comment

              • perłyfan
                Senior
                • 02-2003
                • 1244

                #22
                Jako milosnik Łomży Wyborowej musiałem spróbowac też mocnej.Wrażenia - kolorek fatalny jak szczyny, piana pojawia sie i ...znika, smak przecietny- zajezdza alkoholem dosc wyraznie, zapach tez nieciekawy. niestety najlepsza etykieta - pani polewa panu i niech tak zostanie

                Moja ocena: [2.925]
                JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23805

                  #23
                  wypowiadałem się już na temat porównań do ekskrementów wiele razy na Forum - nie toleruję tego.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • piwowar2
                    Senior
                    • 11-2001
                    • 588

                    #24
                    Mnie piwa z Lomzy smakuja, lubie slodki, chlebowy smak piwa. Co do Mocnego, to na moj gust ciut za slodki i lekko nazuca sie smak spirytusu

                    Comment

                    • Bakuna
                      Member
                      • 12-2003
                      • 38

                      #25
                      Raczej nie gustuję w "mocnych" piwach, ale wczoraj w jednym z Pruszkowskich sklepików wpadła mi w oko, ładna bączkowa buteleczka o pojemności 0,33. Tym bardziej byłem zdziwiony, iż na etykiecie widniał napis "butelka zwrotna" ( muszę sprawdzić, czy faktycznie przyjmą ją w sklepie i oddadzą mi kaucję). Zatem spróbowałem. Smak raczej słodki niż goszki, mocy raczej nie czuć. Prawie całkowity brak piany. Nie jest to jednak piwo, które można pić butelka za butelką, ale dla urozmaicenia smaku raz na jakiś czas polecam!

                      Comment

                      • bury_wilk
                        Senior
                        • 01-2004
                        • 2655

                        #26
                        Zgrabniutki bączek i tradycujna, ale przyjemna i estetyczna etykietka, zachęcają do degustacji. Kolor jak na mocne piwo, za jasny, choć nie tragiczny. Gazu całkiem nie mało, bombelkuje przez cały czas i na sczęście nie przeszkadza w pisiu. Piana w moim przypadku objawiła sie bogato, wręcz wybuchowo i tak pozostała. Zapach średnio intensywny, słodkawy, dość przyjemny. W smaku wyższa sfera stanów średnich. Dobra goryczka, czuć chmiel, sporo słodu i lekko zaakcentowana moc alkocholowa. W sumie za taką cenę, niezłe.

                        Moja ocena: [3.725]
                        Lubię kiedy się zieleni
                        Lubię jak się piwo pieni...

                        ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          #27
                          bury_wilk napisał(a)
                          Zgrabniutki bączek i tradycujna, ale przyjemna i estetyczna etykietka, zachęcają do degustacji. Kolor jak na mocne piwo, za jasny, choć nie tragiczny. Gazu całkiem nie mało, bombelkuje przez cały czas i na sczęście nie przeszkadza w pisiu. Piana w moim przypadku objawiła sie bogato, wręcz wybuchowo i tak pozostała. Zapach średnio intensywny, słodkawy, dość przyjemny. W smaku wyższa sfera stanów średnich. Dobra goryczka, czuć chmiel, sporo słodu i lekko zaakcentowana moc alkocholowa. W sumie za taką cenę, niezłe.

                          Moja ocena: [3.725]
                          Terror FCJP alkoholowa


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • jarex
                            Junior
                            • 06-2003
                            • 27

                            #28
                            Mocna Łomża to dla mnie ostatnio odkrycie! mocna..goryczka jak w sam raz...cena do zaaprobawania..ladna buteleczka..no i nie jest jakimiś sikami na licenci...Piwo...po prostu polskie piwko!!)Aha..bączki jak w sam raz na przerwę w szkole...

                            Comment

                            • Twilight_Alehouse
                              Chmielowisko.pl
                              • 06-2004
                              • 6310

                              #29
                              Etykieta dość tradycyjna, ale nie odrzuca.
                              Kolor pilsowy, a więc za słaby jak na piwo mocne.
                              Piana niska, szybciutko opadła nie pozostawiając niemal żadnego śladu.
                              Zapach słabiutki, jakiś taki słodowo-ścierkowy.
                              Gaz dość dobry.
                              Smak wyraźny, słodowo chmielowy. Całość podjeżdża dość mocno alkoholem. Gdyby nie to, ocena byłaby niższa, ale nie lubię czuć etanolu na języku...

                              Moja ocena: [2.625]

                              Comment

                              • cielak
                                Senior
                                • 03-2004
                                • 2890

                                #30
                                Kolejne piwko kupione pomiędzy Radomiem a Puławami. Bączek, cena 1,85zł
                                kolor- bursztynowy, jasny jak na mocne
                                piana- była lecz tak szybko znikła że nie wiem jak wyglądała
                                CO2- widoczne lecz słabo czuć
                                zapach- słabo wyczuwalny, słodowy, słodkawy
                                smak- lekko wodnisty jak na mocne, słodowo-goryczkowy
                                opakowanie- etykieta tradycyjnie w kolorach ciemnych, choć troche innych kolorów by tu nie brudziło, kapsel firmowy
                                Myślałem że będzie lepsze. Ot taka smakowa przeciętność. Wolę Łomżę Wyborową.

                                Moja ocena: [2.525]
                                zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎