Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lwówek, Lwówek Porter 24

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Lwówek, Lwówek Porter 24

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: czarny [5]
    Piana: brązowa, gęsta, zwarta, drobna, do końca stała na piwie [4.5]
    Zapach: miły, wyraźny, paloność delikatny zapach kawowy [3.5]
    Smak: pełne, gęste, treściwe wręcz oleiste, wyraźna palność, odrobina gorzkiej czekolady, wytrawnej kawy, finisz bardziej słodowo-śliwkowy, śliwka oczywiście suszona, świetny balans, przy wiekszym ogrzaniu delikatnie daje się wyczuć alkohol [5]
    Wysycenie: bez zarzutu [5]
    Opakowanie: etykieta wręcz klasyczna do tego piwa, do szczęścia brakowało firmowego kapsla [4.5]
    Uwagi: Świetne klasyczne piwo, zakupiłem po degustacji od razu więcej, picie tego piwa to sama przyjemność

    Moja ocena: [4.4]
    Attached Files
    Last edited by becik; 02-02-2020, 19:13.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • concerto
      Senior
      • 09-2003
      • 859

      #3
      Mój egzemplarz był zdominowany przez metaliczność, która mocno psuła efekt.
      "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #4
        Mój egzemplarz ma datę 23.08.20 i jest słaby.
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • kosher
          Senior
          • 04-2005
          • 2295

          #5
          Udało mi się go dorwać w jeżyckim DrinkShopie. Wziąłem jedno na próbę i tak mi podeszło, że wyczyściłem półkę :-)
          Bardzo ładnie się utleniło na śliwkę. Jest także wyraźnie palone. Czuć, że alkohol jest wysoki, ale zarazem dobrze zgrany z całością.
          Bardzo mi smakowało, z tą śliwką przypominało najlepsze warki Staropolskiego Portera z poprzednich lat.
          Warka jak u Dyczkina, to jedyny wypust tego lwóweckiego portera by Dr Brew i jednocześnie najbardziej udane piwo za ich kadencji.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎