Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar, [AleBrowar/Labietis] Joint Of Skulls

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    AleBrowar, [AleBrowar/Labietis] Joint Of Skulls

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Nasycony rubinowy, ewent. ciemnobursztynowy... [4]
    Piana: Pewna słabość. Drobna, kremowa jest... ale w zasadzie jej nie ma. [2]
    Zapach: Owoce, karmel i ślad wanilii. [4]
    Smak: Lekka goryczka podbita wanilią, w tle owoce. Harmonijny, ale... nic szczególnego. [3.5]
    Wysycenie: Średnie, stosowne do stylu. [4]
    Opakowanie: Ciekawe wzornictwo ety, fajniejsze, niż tradycyjnie dziwaczne ety alebrowarowe... [4]
    Uwagi: Po przeczytaniu na ecie stylu - scottish ale with oak wood chips - spodziewałem się piwa, kojarzącego się z torfowym łyskaczem. A tu...?

    Moja ocena: [3.6]

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12205

      #3
      Kooperacja z Łotyszami z Labietis.

      Aromat - słodowy, słodszy z karmelem, dziwne owoce - słodka żurawina, jakiś syrop z tych owoców. Na początku waniliowe muśnięcie
      Piana - niewysoka, niezbyt trwała, dłuższa koronka
      Barwa - rubinowo-brązowa, lekkie zmętnienie
      Wysycenie - łagodne, lekko musujące
      Smak - słodowy, dziwna słodka owocowość - suszona żurawina, trochę syropkowate, karmel, leciutka goryczka, muśnięte dębiną, która uwypukla się w posmaku i jest to dobra dawka.
      Treściwość - wysoka, gęste piwo

      Gładkie aż syropowate. Oryginalne aż dziwne. Słodkie. Lubie szkockie ejle, tu jest oryginalna interpretacja. Trzaskają tych wynalazków, jakby wiedzieli że dla klientów to jednorazowa przygoda będzie... Wyprzedawali za piątaka. W tej cenie to akceptowalne doświadczenie. Nie jest złe, ale nie moja bajka.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎