Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Amber, Po Godzinach - Barley Dessert

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Amber, Po Godzinach - Barley Dessert

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Miedziany, w miarę klarowne. [4]
    Piana: Jasnobrązowa, niska, szybko opadła, ale ten typ tak ma... [3]
    Zapach: Rodzynki, śliwki, wino, trochę przypiekanej skórki od chleba. Przyjemnie, ale aromaty zbyt szybko ulatują, lepiej wąchać z butelki niż ze szkła. [4]
    Smak: Gęste, dosyć słodkie i owocowe, daktyle jako dodatek wyczuwalne. Przyjemnie rozgrzewa choć alkohol nie podrażnia gardła. Końcówka trochę ciężka, lepsza by była mniejszość pojemność butelki. [4]
    Wysycenie: Wolałbym trochę niższe. [3]
    Opakowanie: Prosta etykieta, z tyłu opis stylu barley wine, dokładny skład, a w nim chmiele Sybilla, Marynka i Mosaic, które nie mają zbytnio wpływu na to piwo. [3.5]
    Uwagi: Piwo kosztuje ponad 12 złotych, rozumiem, że to wydumany i nietuzinkowy styl, ale za drogo jak na pół litra słodkiego piwa zmieszanego z winem. Najlepiej spożyć przed 20.07.2021.

    Moja ocena: [3.825]

    Comment

    • jacekwerner
      Senior
      • 05-2004
      • 2837

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
      Piwo kosztuje ponad 12 złotych, rozumiem, że to wydumany i nietuzinkowy styl, ale za drogo jak na pół litra słodkiego piwa zmieszanego z winem
      Dzisiaj kupowałem w Kerfurze : 10,69 - to nie przepłaciłem
      Ochotnicza Straż Piwna
      BAZA = 7446

      Comment

      • Petitpierre
        Senior
        • 01-2014
        • 2560

        #4
        Za BW i to 0,5 to cena bardzo konkurencyjna, jakby było w 0,33-a takie widziałem, to wówczas pomstowanie słuszne. Dlaczego wydumany styl-jako offshot od Burton'a ma już 168 lat
        Mały porterek-przyjaciel nerek

        Comment

        • kosher
          Senior
          • 04-2005
          • 2300

          #5
          W porównaniu do podobnie dostępnego Komesa jest ciekawszy, tam tylko ulepek, tutaj po schłodzeniu wyraźne klimaty rodzynkowo- daktylowe, dobra treściwość. W miarę ogrzania na końcówce faktycznie już męczy, cukierniczka zaczyna dominować. Spokojnie mogliby go dawać w butelki 0,33 l.
          Obecnie po 8,99 zł. w sieci Auchan.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎