Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bosman, Volt Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #31
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemnobursztynowy,klarowne [5]
    Piana: z początku gesta, drobna, obfita, opada w dość szybkim tempie aby osiąść jako półcentymetrowa warstwa na piwie, nie osadza się na szkle [3.5]
    Zapach: mocny słodowo-chmielowy, wyczuwam jeszcze dośc dobrze alkhol [3.5]
    Smak: lekka goryczkowość miesza się z alkoholowym posmakiem, a wszystko to przy dość szczypiącym smaku zarówno w ęzyk jak i w podniebienie [3]
    Wysycenie: zdecydowanie za duzo [2.5]
    Opakowanie: średnio ciekawa puszka w postaci czerwonej bateryjki [4]
    Uwagi: delikatnie mówiąc jest to bardzo przeciętne mocne piwo, wypić sie da ale mozna o nim tei szybko zapomnieć

    Moja ocena: [3.35]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #32
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty. Zwykły pilsowy ale bez połysku [4.5]
      Piana: Masakrycznie gruboziarnista. Szkoda, że taka trwała bo chętnie przywaliłbym 2.0 Pozostaje w formie plam i obrączki z ładnymi śladami na szkle. [3.5]
      Zapach: O dziwo chmielowy i przyjemny. [4]
      Smak: blee... jakaś taka słodowość gorzelniana z alkoholowym posmakiem, który przypomina ukraińską wódkę zrobioną z metylowego alkoholu przemyconego w PET'cie i rozcięczonego kranówą w Przemyślu [2]
      Wysycenie: Gaz tu nie ma nic do gadania. To piwo jest zrobione dla alkoholu a nie dla jakiegokolwiek gazu więc go po prostu nie ma za dużo, żeby sie nie naprzykrzać niewybrednemu klientowi [2.5]
      Opakowanie: Wredna pucha bez podanego ekstraktu i (o zgrozo !) browaru co z tego, że przypomina baterię... [2.5]
      Uwagi: blee

      Moja ocena: [3.025]

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #33
        Dziś dla testu kupiłem dwa Volty w puszkach.Jedno z oznaczeniem X,drugie TP1 i jakie wyciągnąłem wnioski...
        X i TP1 mają kolor bursztynowy,ale z X jest ciemniejszy.
        Piana jest prawie identyczna,trwała,choć w TP1 powstała większa czapa.
        Gaz w obydwu raczej nijaki,szybko skończył żywot.
        Zapach w X jest alkoholowo-słodki
        w TP1 subtelniejszy,jest słodkawy,ale czuć tam jakieś nutki chmielowe i coś nieprzyjemnego.
        Smak.X jest alkoholowo-słodki i taki cierpkawy.Na podniebieniu zostaje wyraźny słodkawy posmak.
        Smak TP1 jest łagodniejszy, z pewnością słodkawy ,ale nie tak nachalnie jak piwo X.
        Piwo o oznaczeniu X data do spożycia 19.06.07
        Piwo o oznaczeniu TP1 11.06.07
        Według mnie różnice może nie są wielkie,ale jeśli chodzi o zapach i smak to są bardzo duże.
        X-mają oznaczenia piwa z Brzeska
        TP-ze Szczecina
        Czyli wychodzi,że jednak Volt strong jest warzony i tu i tu (pewnie nie tylko Volt strong).


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • MarcinKa
          Senior
          • 02-2005
          • 2729

          #34
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: W sam raz do takiego średnio mocnego piwa. Bursztynowy, średnio ciemny. Piwo klarowne. [4]
          Piana: Bardzo duża i średnio trwała. Na końcu pozostaje tylko cieniutki dywanik, ale do połowy piwa jest dużo piany. Niejednorodna, biała. Obfite ślady na ściankach kufla do końca. [4.5]
          Zapach: Bardzo nikły. Słodowy z alkoholem w tle. Typowo koncernowy. [3]
          Smak: Tak jak w zapachu, piwo zdominowane przez słodowy smak z alkoholem jakby pod spodem. Może nie czuć jego smaku bezpośrednio, ale nieprzyjemnie odczuwa się moc, a to tylko 6,3%. Piwo słodkie. Goryczki właściwie brak, posmak nikły, słodowy. Tak jak zapach, smak koncernowy, podobny do większości wyrobów masowych. [3]
          Wysycenie: Początkowo przeciętne, typowe dla mocnych piw. Później zaczyna wyraźnie go brakować. [2.5]
          Opakowanie: Całkiem ładna kolorystyka. Kompletnie bez pomysłu marketowa grafika na etykietach. + za dedykowany kapsel, a – za brak ekstraktu i drugi za brak jasnego określenia producenta. [3]
          Uwagi: To piwo to klasyka bezpłciowości. Wszystko ma być dla wszystkich i nikogo. Niczym ma się nie wyróżniać i być takim masowym no name nie wiązanym z żadnym regionem czy browarem. Nie wiem za bardzo jak smak ocenić, bo nie jest niedobry, a pić się go nie chce. Męczące jest. Jedyne dobre co ma to piwo to kolor i pianę. Odradzam zakup, lepsze są piwa „menelskie”.

          Moja ocena: [3.175]
          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

          Comment

          • snorre
            Senior
            • 02-2006
            • 655

            #35
            Nie piłem nigdy tego "cuda", ale powiem tylko, że gdy pierwszy raz widziałem puszki z Voltem w sklepach to byłem pewien, że to ...napój energetyczny lub przynajmniej mieszanka piwa z napojem energetycznym (wiem, to straszny pomysł... ). Po bliższym obejrzeniu puszki okazało to się być piwem. Jak dla mnie kolorystyka butelki i nazwa zupełnie nie pasują do piwa...
            Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

            Comment

            • grzech
              Senior
              • 04-2001
              • 4592

              #36
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Jasno miodowy. Ciepły, gęboki. W sam raz. [4.5]
              Piana: Ładna, ale nietrwała. Rąbek pozostaje jednak do końca. [3.5]
              Zapach: Niezbyt intensywny, nieco chmielu i słodu. [3.5]
              Smak: Trochę przyciężkawy, za dużo słodyczy jak na mój gust; goryczka na końcu ratuje sprawę. Dobrze, że piwo nie jest mocniejsze, bo stałoby się mdłe. [3]
              Wysycenie: Nasycenie wystarczające, nieco szczypie, ale nie idzie nosem. [4]
              Opakowanie: Nie lubię takiej poetyki. Puszka. [2.5]
              Uwagi: Dawno nie piłem, więc sięgnąłęm po ono piwo. Mam aktualnie pod ręką Barkasa Mocnego i jemu wiernym pozostanę.

              Moja ocena: [3.325]

              Comment

              • disease
                Member
                • 08-2009
                • 80

                #37
                Kolor: ciemnożółty [4]
                Piana: raczej gruboziarnista nic specjalnego ale przynajmniej dość obfita [3.5]
                Zapach: lepiej pachnie niż smakuje [4]
                Smak: mało intensywny ale alkoholu jak na mocne niezbyt wiele 6.3% to tylko o 0.3 więcej od Żubra, w sumie takie sobie [3]
                Wysycenie: dobre [4]
                Opakowanie: raczej tandetne chociaz widywałem gorsze. Kojarzy się z III rzeszą [3]
                Uwagi: piwo takie sobie ale jednak piwo a nie napój piwopodobny

                Comment

                • disease
                  Member
                  • 08-2009
                  • 80

                  #38
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: ciemnożółty [4]
                  Piana: raczej gruboziarnista nic specjalnego ale przynajmniej dość obfita [3.5]
                  Zapach: lepiej pachnie niż smakuje [4]
                  Smak: mało intensywny ale alkoholu jak na mocne niezbyt wiele 6.3% to tylko o 0.3 więcej od Żubra, w sumie takie sobie [3]
                  Wysycenie: dobre [4]
                  Opakowanie: raczej tandetne chociaz widywałem gorsze. Kojarzy się z III rzeszą [3]
                  Uwagi: piwo takie sobie ale jednak piwo a nie napój piwopodobny

                  Moja ocena: [3.5]

                  Comment

                  • Mario_Lopez
                    Senior
                    • 08-2009
                    • 991

                    #39
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Bursztynowy [3.5]
                    Piana: Tylko z początku, w ciągu kilku sekund opada, nie zostawiając po sobie śladu. [1.5]
                    Zapach: Zdecydowanie słodowy, dosyć przyjemny. [3.5]
                    Smak: Przeważa nachalna słodycz, na szczęście nie czuć alkoholu. [3]
                    Wysycenie: Absolutnie zbyt małe, nie mogę dać nawet 2. [1.5]
                    Opakowanie: Jest chyba najmocniejszą stroną tego piwa, jednak nadal nie ma podanego ekstraktu. [4]
                    Uwagi: Wydaje mi się, iż z biegiem czasu staje się ono coraz gorsze.

                    Moja ocena: [3.025]
                    Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                    Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                    EBE EBE

                    Comment

                    • Kwadri
                      Senior
                      • 10-2009
                      • 1216

                      #40
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Faktycznie, bursztynowy. Nie dziwie się skoro zawiera barwnik E150c. [3.5]
                      Piana: Słaba. Szybko opadła do cieniutkiej warstwy. [2.5]
                      Zapach: Mocno słodki, bimbrowo-owocowy. Czuć wpływ podanej w składzie sacharyny. [2]
                      Smak: Tak jak zapach, bardzo słodki. Choć na końcu czuć lekką i nieprzyjemną gorycz to słodycz (sacharyna) dominuje i nie jest przyjemna. Paskudztwo. [2]
                      Wysycenie: Średnie. [3.5]
                      Opakowanie: Tym razem czerwono-czarna puszko-bateria. Głupi tekst "Moc dla prawdziwych mężczyzn." [3]
                      Uwagi:

                      Moja ocena: [2.25]
                      www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                      Comment

                      • mythbuster2010r
                        Junior
                        • 08-2010
                        • 13

                        #41
                        Volt Strong

                        Piwo zarowno w smaku jak i po stylistyce puszki kojazy sie pewnie nie tylko mojej skromnej osobie z piwem przeznaczonym dla panow i pan ktorym nie zalezy na smaku piwa lecz na ich procentach i cenie. Smak Volta Strong niestety to potwierdza mieszanka za duzej ilosci slodu z alkoholem kosztem pozadnej goryczki.

                        Comment

                        • Mario_Lopez
                          Senior
                          • 08-2009
                          • 991

                          #42
                          Sięgnąłem dzisiaj po jeden egzemplarz tego czegoś, nie wiem czemu właściwie, chyba po to by zobaczyć czy jego smak zmienił się na lepsze czy gorsze... I powiem tylko tyle że kolor jest ładny, o smaku nawet nie warto wspominać, kanalizacja połknęła wszystko... NIGDY WIĘCEJ! Ściek prze okrutny...
                          Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                          Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                          EBE EBE

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎