Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Belgia, Wojak Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ŁAdny ale za jasny. Jasne Złoto na mocne piwo o ekstrakcie 14,1Blg to jakieś drobne nieporozumienie. Rozumiem, że Belgia chce aby to było tanie piwo ale żeby aż tak na słodach oszczędzać!!! [3.5]
    Piana: Nawet ujdzie. Z początku gęsta i sztywnawa, dość długo się trzyma. Kożuszek jednak powinien być zdeczka obfitszy. [4]
    Zapach: Zapach to akurat nie specjalny. Za bardzo alkocholowy. Dobrze, że przynajmniej coś tam chmielu czuć, bo by wogóle był nieprzyjemny. [3.5]
    Smak: Niby bardzi alkoholowy ale też pięknie oddaje silniechmielową gorycz. Troszke słodu też sie przez to przebija. [4]
    Wysycenie: Tutaj też nie rewelacja. Z poczatku obficie potem sie trochę za szybko wygazowuje, Trzeba wypic piwo w 15 minut co nie stanowi problemu co prawda ale to już nie degustacja. [3.5]
    Opakowanie: Ładna puszka. Podane wszystkie informacje jak należy. [5]
    Uwagi: NAJLEPSZE PIWO DO KIEŁBASKI

    Moja ocena: [3.825]

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: jasno bursztynowe ale zbyt jasne jak na mocne piwo [3.5]
      Piana: grube pęcherzyki, krzaczasta, dośc szybko opada, osadza się na szkle w minimalnej ilości [3]
      Zapach: dobry - mocny słodowy zapach w którym wyczuwa się moc piwa [4]
      Smak: bardzo mi odpowiada, jest pełne w smaku, dobrze wyczuwalna goryczka miesza się z lekką słodowościa i delikatnie wyczuwalną mocą, w oddalijakby cień snuje sie chmielowy posmak [5]
      Wysycenie: bez zarzutu [5]
      Opakowanie: czarna tonacja etykieta ma uz ugruntowane swoje miejsce na rynku jako charakterystyczne i rozpoznawalne, mi sie podoba [4.5]
      Uwagi: dla mnie bardzo dobre mocne piwo, sięgnę po nie jeszcze niejeden raz

      Moja ocena: [4.35]
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • YouPeter
        Senior
        • 05-2004
        • 2379

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty, za jasny ja na mocne piwo. [3]
        Piana: Biała, rzadka jednak utrzymująca się stosunkowo długo co było miłym zaskoczeniem. [3.5]
        Zapach: Średnio intensywny chmielowo-słodowy z przewagą chmielu. [3.5]
        Smak: Gdybym nie widział opakowania pomyślałbym że jest to zwykłe jasne pełne a nie mocne piwo. W smaku chmielowe z w oddali pojawiającym się słodem. Goryczka prawie nie wyczuwalne. [3.5]
        Wysycenie: Średnie. Lepsze by było nieco wyższe. [3.5]
        Opakowanie: Estetyczne ale specjalnie się nie wyróżniające. Wszystkie ważniejsze informacje na etykiecie. [3.5]
        Uwagi:

        Moja ocena: [3.475]
        Last edited by YouPeter; 11-08-2006, 00:10.
        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

        Comment

        • babalumek
          Senior
          • 02-2004
          • 1207

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Nieco ciemniejszy od zwykłego pilsa - taki jak powinien być. [4.5]
          Piana: Na początku średnia, opada, ale trochę jej utrzymuje się do końca. [3.5]
          Zapach: Wyrazisty i konkretny, czuć chmiel. [4]
          Smak: Naprawdę miłe zaskoczenie. Nie przepadam za mocnymi jasnymi piwami, a tu naprawdę jest bardzo dobrze. Żadnego posmaku spirytu, czy jakiejś innej taniochy. Smak jest gorzki, wyrazisty i głęboki. Tak powinny smakować wszystkie mocne piwa - wzór w swojej klasie. [5]
          Wysycenie: Nie jest intensywne, ale wystarczające - takie jak powinno być. [4.5]
          Opakowanie: Czarna etykieta, niczym się specjalnie nie wyróżnia. [3]
          Uwagi: Piwo zakupione w promocji w zaprzyjaźnionym monopolu - cena 1,70zł za butelkę. Naprawdę dawno za tak niską cenę nie kupiłem tak dobrego piwa. Polecam.

          Moja ocena: [4.35]
          MRKS Kuźnia Jawor

          WTS Sparta Wrocław

          Comment

          • wedge7
            Senior
            • 01-2007
            • 217

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: złoty, bardzo jasny [4]
            Piana: na początku bardzo ładna: wysoka i gęsta; ale po pewnym czasie zniknęła zupełnie [3.5]
            Zapach: niebyt intensywny i niezbyt przyjemny; czuć wyraźnie chmiel i słód [3.5]
            Smak: intensywnie chmielowy czego osobiście nie lubię; gdzieś w tle posmak słodowy; alkohol niewyczuwalny co osobiście uznaję za spory plus; mimo to piwo nie smakowało mi [3]
            Wysycenie: w porządku ale mogłoby być większe [4]
            Opakowanie: puszka w nowej szacie graficznej - street moro; przyznam wygląda to bardzo ładnie i zachęca do kupienia [5]
            Uwagi:

            Moja ocena: [3.425]

            Comment

            • Scriptus
              Senior
              • 04-2006
              • 189

              #21
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Złocisty, klarowny, odpowiedni raczej dla zwykłego lagera, niz dla stronga, ale.. moze być [4.5]
              Piana: Piana od początku niezbyt wysoka, pozostaje taka przez długi okres czasu [4.5]
              Zapach: Wyrazisty chmielowy zapach, z akcentem słodowym, przyjemny, choć mógłby być bardziej intensywny [4.5]
              Smak: Syty piwny smak, wyraźny słodowy z wyraźną goryczką, jak na stronga przystało. Po prostu to piwko ma charakter [5]
              Wysycenie: Wyraźne nasycenie, w sam raz, a na dodatek potrafi utrzymać pianę przez długi czas [5]
              Opakowanie: Pomysłowe opakowanie, utrzymane w czarnej tonacji strongów, a jednocześnie wyróżnia się, jest oryginalne. Wszystkie informacje są widoczne, a nawet dedykowany dla tego piwa kapsel [5]
              Uwagi: Piwo godne polecenia, piłem Wojaka jasnego pełnego, oraz supermocnego, ten jest chyba najbardziej udany z całej trójki, polecam.

              Moja ocena: [4.75]
              Nic lepszego od Brackiego :)

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19170

                #22
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Jaśniutkie jak zwykły pils - nie ma się co dziwić, bo obecnie ma 13,9 balinga [2]
                Piana: Gruboziarnista, opadająca szybko i zostawiająca nikłe ślady na szle. Po kilku minutach tylko w postaci firanki na powierzchni. [3]
                Zapach: Nijaki, trąci bylejakością i pustym bukietem. [3]
                Smak: Słodkawe - słodycz zostaje na ustach- po przełnieciu czuć goryczkę, ale mało wyraźnie zaznaczoną. [3.5]
                Wysycenie: Zupełnie przyzwoicie obecne, także w ustach. [4]
                Opakowanie: Opakowanie bez większych zmian po przejęciu przez KP, ale pozycjonowanie niskie. Butelki takie jak z KP. [4]
                Uwagi: Po przejęciu przez KP wyraźnie gorsze. Słaba dostępność wróży szybki koniec.

                Moja ocena: [3.25]

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19170

                  #23
                  hehe, teraz to jest już żółta woda ze spirytem nasycona gazem i bez piany. A pamiętam jakie było to smaczne piwo...
                  Last edited by e-prezes; 28-11-2008, 17:11.

                  Comment

                  • Seta
                    Piję piwo
                    • 10-2002
                    • 6964

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    hehe, teraz to jest już żółta woda ze spirytem nasycona gazem i bez piany. A pamiętam jakie było to smaczne piwo...
                    No niestety... Ciekawostka.
                    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎